Англия Лига кубогининг биринчи босқичидан ўрин олган бир қатор учрашувлар бошланмоқда.
Ўйинлар орасида “Тоттенхэм” – “Барнсли” баҳси қизиқарли ўтиши кутилмоқда.
Жамоалар таркиблари билан танишинг:
Тоттенхэм – Барнсли
Тоттенхэм - Ворм, Триппьер, Вертонген, Фойт, Уокер-Питерс, Сиссоко, Дембеле, Алли, Уинкс, Льоренте, Сон Хын Мин.
Барнсли - Дэвис, Линдси, Маккарти, Фрайерс, Макдоналд, Берд, Поттс, Барнс, Уильямс, Хеджес, Угбо.
Брентфорд – Норвич
Брентфорд – Дэниэлс, Барбе, Мипэм, Хацитеодоридис, Кларк, Макикран, Йеннарис, Мокоджо, Йозефзон, Мопе, Арчибалд.
Норвич – Ганн, Хазбенд, Пинту, Циммерманн, Клозе, Хулахан, Рид, Уоткинс, Трибулл, Мерфи, Вранчич.
Вулверхэмптон – Бристоль Роверс
Вулверхэмптон – Норрис, Деланд, Родерик, Батт, Буур, Прайс, Коуди, Маршалл, Ндиайе, Жиро, Энобахаре.
Бристоль Роверс – Слокомб, Лидбиттер, Локьер, Бола, Броудбент, Кларк, Серкомб, Лайнс, Бодин, Харрисон, Николс.
Бернли – Лидс
Бернли – Поуп, Тарковски, Тэйлор, Бардсли, Лонг, Гудмундссон, Вествуд, Хендрик, Арфилд, Воукс, Барнс.
Лидс – Лонерган, Берарди, Бортуик-Джексон, Эйлинг, Руф, Роналдо Виейра, Клих, Шонесси, Даллас, Грот, Чибицки.
Бристоль Сити – Сток Сити
Бристоль Сити – Стил, Флинт, Магнуссон, Вайнер, Элиассон, Пэк, Браунхилл, Хегелер, О`Дода, Дьедиу, Тэйлор.
Сток Сити – Грант, Зума, Мартинс Инди, Джонсон, Виммер, Флетчер, Адам, Собхи, Таймон, Шупо-Мотинг, Крауч.
Астон Вилла – Мидлсбро
Астон Вилла – Стир, Хаттон, де Лат, Элфик, Самба, Дойл-Хэйс, Лэнсбери, Бьярнасон, Онома, Хоган, О`Хэр.
Мидлсбро – Константопулос, Айяла, Френд, Гибсон, Робертс, Тавернье, Форшоу, Уинг, Хаусон, Флетчер, Бэмфорд.
Вест Хэм – Болтон
Вест Хэм – Адриан, Байрэм, Масуаку, Огбонна, Райс, Нобл, Куяте, Арнаутович, Хакшабанович, Айю, Сако.
Болтон – Ховард, Биверс, Дервит, Тэйлор, Робинсон, Нун, Мораиш, Прэтли, King, Ле Фондр, Уилбрэм.
Кристал Пэлас – Хаддерсфилд
Кристал Пэлас – Сперони, Сако, Томкинс, ван Анхолт, Ридевалд, Таунсенд, Шлупп, Ли Чун Юн, Миливоевич, Сако, Келли.
Хаддерсфилд – Коулмэн, Крэйни, Мэлоун, Хадерджонай, Хефеле, Биллинг, Хогг, Лолли, Инс, Качунга, ван Ла Парра.
Борнмут – Брайтон
Борнмут – Боруц, Кук, Фрэнсис, Смит, Станислас, Фрэйзер, Гослинг, Кук, Айб, Муссе, Афобе.
Брайтон – Крул, Хюнемайер, Росеньор, Бонг, Голдсон, Искьердо, Мерфи, Molumby, Скалак, Hutchinson, Скелотто.
Рединг – Суонси
Рединг – Яаккола, Мур, Илори, Гантер, Обита, Беренс, Свифт, Попа, Бакуна, Клемент, Эванс.
Суонси – Нордфельдт, ван дер Хорн, Ольссон, Ранхель, Моусон, Фер, Меса, Раутледж, Саншеш, Нарсинх, Бони.
Барча учрашувлар Тошкент вақти билан 00:00 да бошланади.
Матнда хатолик топсангиз, ўша хатони белгилаб, бизга жўнатинг (Ctrl + Enter).