-
-
АПЛ 26.04.2024 00:00 Брайтон 0 - 4 Манчестер Сити Футзал. Осиё чемпионати 26.04.2024 16:00 Таиланд 3 - 3 Тожикистон Футзал. Осиё чемпионати 26.04.2024 19:00 Ўзбекистон 3 - 3 Эрон AFC U-23 26.04.2024 19:00 Ўзбекистон 2 - 0 Саудия Арабистони AFC U-23 26.04.2024 22:30 Ироқ - Вьетнам «A» Серия 26.04.2024 23:45 Фрозиноне - Салернитана Ла-лига 27.04.2024 00:00 Реал Сосьедад - Реал Мадрид Лига—1 27.04.2024 00:00 Монпелье - Нант АПЛ 27.04.2024 16:30 Вест Хэм - Ливерпуль Ла-лига 27.04.2024 17:00 Лас-Пальмас - Жирона «A» Серия 27.04.2024 18:00 Лечче - Монца АПЛ 27.04.2024 19:00 Фулхэм - Кристал Пэлас АПЛ 27.04.2024 19:00 Вулверхэмптон - Лутон АПЛ 27.04.2024 19:00 Ньюкасл - Шеффилд Юнайтед АПЛ 27.04.2024 19:00 Ман. Юнайтед - Бёрнли Ла-лига 27.04.2024 19:15 Альмерия - Хетафе «A» Серия 27.04.2024 21:00 Ювентус - Милан Ла-лига 27.04.2024 21:30 Алавес - Сельта АПЛ 27.04.2024 21:30 Эвертон - Брентфорд «A» Серия 27.04.2024 23:45 Лацио - Верона АПЛ 28.04.2024 00:00 Астон Вилла - Челси Лига—1 28.04.2024 00:00 ПСЖ - Гавр Ла-лига 28.04.2024 00:00 Атлетико - Атлетик Бильбао «A» Серия 28.04.2024 15:30 Интер - Торино Лига—1 28.04.2024 16:00 Метц - Лилль Ла-лига 28.04.2024 17:00 Кадис - Мальорка «A» Серия 28.04.2024 18:00 Болонья - Удинезе Лига—1 28.04.2024 18:00 Страсбур - Ницца АПЛ 28.04.2024 18:00 Тоттенхэм - Арсенал Лига—1 28.04.2024 18:00 Клермон - Реймс Лига—1 28.04.2024 18:00 Лорьян - Тулуза АПЛ 28.04.2024 18:00 Борнмут - Брайтон Ла-лига 28.04.2024 19:15 Гранада - Осасуна Лига—1 28.04.2024 20:05 Ренн - Брест АПЛ 28.04.2024 20:30 Ноттингем Форест - Манчестер Сити «A» Серия 28.04.2024 21:00 Наполи - Рома «A» Серия 28.04.2024 21:00 Аталанта - Эмполи Ла-лига 28.04.2024 21:30 Вильярреал - Райо Вальекано Лига—1 28.04.2024 22:00 Лион - Монако «A» Серия 28.04.2024 23:45 Фиорентина - Сассуоло Ла-лига 29.04.2024 00:00 Бетис - Севилья Лига—1 29.04.2024 00:00 Марсель - Ланс -
ЕЧЛ. «Брюгге» - «Реал», «Бавария» - «Тоттенхэм», «Байер» - «Ювентус» (таркиблар)
Баҳо: 0Бўлим: ЕВРОПА » УЕФА чемпионлар лигаси » Гуруҳ босқичи
Рукн: Янгиликлар
Европа чемпионлар лигасининг яна 3та гуруҳида 6-туридан ўрин олган ўйинлар бошланиш арафасида. Жамоаларнинг бошланғич таркиблари билан таништириб ўтамиз.
Европа чемпионлар лигаси, 6-тур
"A" гуруҳи
Брюгге Бельгия – Реал Мадрид Испания
12 декабрь, 01.00, «Ян Брейдель»
Брюгге – Миньоле, Соболь, Коссуну, Дели, Альварес, Ванакен, Влитинк, Бонавентуре, Вормер, Мехеле, Тау.
Реал Мадрид – Ареоля, Одриосола, Милитао, Варан, Менди, Иско, Каземиро, Винисиус Жуниор, Модрич, Родриго, Йович.
ПСЖ Франция – Галатасарой Туркия
12 декабрь, 01.00, «Парк де Пренс»
ПСЖ – Рико, Диалло, Куасси, Маркиньос, Бернат, Сарабия, Паредес, Курзава, Неймар, Мбаппе, Икарди.
Галатасарой – Муслера, Маркао Тейшейра, Нагатомо, Мариано, Байрам, Лемина, Сери, Нзонзи, Мор, Бельханда, Донк.
"B" гуруҳи
Бавария Германия – Тоттенхэм Англия
12 декабрь, 01.00, «Альянц-Арена»
Бавария – Нойер, Киммих, Павар, Боатенг, Алькантара, Перишич, Гнабри, Коутиньо, Коман, Дэвис, Мартинес.
Тоттенхэм – Гассанига, Фойт, Уокер-Питерс, Алдервейрелд, Роуз, Сиссоко, Ло Чельсо, Дайер, Сессеньон, Лукас Моура, Эриксен.
Олимпиакос Греция – Црвена Звезда Сербия
12 декабрь, 01.00, «Георгиос Караискакис»
Олимпиакос – Жозе Са, Рубен Семеду, Мерья, Цимикас, Эльабделлауи, Камара, Бухалакис, Масурас, Гильерме, Поденсе, Эль-Араби.
Црвена Звезда – Борян, Милунович, Родич, Дегенек, Гобелич, Гарсия, Марин, Иванич, Петрович, Вуканович, Томане.
"D" гуруҳи
Атлетико Испания – Локомотив Россия
12 декабрь, 01.00, «Ванда Метрополитано»
Атлетико – Облак, Эрмосо, Лоди, Триппьер, Фелипе, Томас, Коке, Корреа, Сауль, Жоау Феликс, Мората.
Локомотив – Коченков, Серкейра, Хеведес, Идову, Рыбус, Жемалетдинов, Крыховяк, Кверквелия, Миранчук, Чорлука, Эдер.
Байер Германия – Ювентус Италия
12 декабрь, 01.00, «БайАрена»
Байер – Градецки, Бендер, Синкгравен, Драгович, Бендер, Бельараби, Арангис, Хавертц, Демирбай, Диаби, Аларио.
Ювентус – Буффон, Ругани, Демирал, Де Шильо, Данило, Пьянич, Куадрадо, Рабьо, Бернардески, Игуаин, Роналду.Манба: www.stadion.uz.Киритилган сана: 12.12.2019 00:21.
Ўқилди: 4389 марта.
Билдирилган фикрлар: 3 та.
Турнир жадвали
№ | Жамоа | Ў | О |
---|---|---|---|
1 | Арсенал | 34 | 77 |
2 | Манчестер Сити | 33 | 76 |
3 | Ливерпуль | 34 | 74 |
4 | Астон Вилла | 34 | 66 |
5 | Тоттенхэм | 32 | 60 |
6 | Ман. Юнайтед | 33 | 53 |
7 | Ньюкасл | 33 | 50 |
8 | Вест Хэм | 34 | 48 |
9 | Челси | 32 | 47 |
10 | Борнмут | 34 | 45 |
11 | Брайтон | 33 | 44 |
12 | Вулверхэмптон | 34 | 43 |
13 | Фулхэм | 34 | 42 |
14 | Эвертон | 34 | 41 |
15 | Кристал Пэлас | 34 | 39 |
16 | Брентфорд | 34 | 35 |
17 | Ноттингем Форест | 34 | 30 |
18 | Лутон | 34 | 25 |
19 | Бёрнли | 34 | 23 |
20 | Шеффилд Юнайтед | 34 | 16 |
Ўтган ўйинлар
34-тур | Лутон | 1-5 | Брентфорд |
34-тур | Шеффилд Юнайтед | 1-4 | Бёрнли |
34-тур | Вулверхэмптон | 0-2 | Арсенал |
34-тур | Эвертон | 2-0 | Ноттингем Форест |
34-тур | Кристал Пэлас | 5-2 | Вест Хэм |
34-тур | Астон Вилла | 3-1 | Борнмут |
34-тур | Фулхэм | 1-3 | Ливерпуль |
Навбатдаги ўйинлар
26-тур | Челси | - | Тоттенхэм |