-
-
Суперлига 28.03.2024 19:00 Динамо 2 - 1 Металлург Суперлига 29.03.2024 19:00 ОКМК - Бунёдкор Суперлига 29.03.2024 19:15 Қизилқум - Локомотив Лига—1 30.03.2024 01:00 Лилль - Ланс Ла-лига 30.03.2024 01:00 Кадис - Гранада «A» Серия 30.03.2024 16:30 Наполи - Аталанта АПЛ 30.03.2024 17:30 Ньюкасл - Вест Хэм Ла-лига 30.03.2024 18:00 Хетафе - Севилья Суперлига 30.03.2024 19:00 Андижон - Насаф «A» Серия 30.03.2024 19:00 Торино - Монца «A» Серия 30.03.2024 19:00 Женоа - Фрозиноне Суперлига 30.03.2024 19:00 Пахтакор - Сўғдиёна АПЛ 30.03.2024 20:00 Челси - Бёрнли АПЛ 30.03.2024 20:00 Ноттингем Форест - Кристал Пэлас АПЛ 30.03.2024 20:00 Шеффилд Юнайтед - Фулхэм АПЛ 30.03.2024 20:00 Тоттенхэм - Лутон АПЛ 30.03.2024 20:00 Борнмут - Эвертон Ла-лига 30.03.2024 20:15 Альмерия - Осасуна Лига—1 30.03.2024 21:00 Метц - Монако «A» Серия 30.03.2024 22:00 Лацио - Ювентус Ла-лига 30.03.2024 22:30 Валенсия - Мальорка АПЛ 30.03.2024 22:30 Астон Вилла - Вулверхэмптон -
ОЧЛ. Саралаш. «Бунёдкор» - «Аз-Завра». Таркиблар маълум
Баҳо: 0Бўлим: ОСИЁ » Чемпионлар лигаси » Саралаш плей-оффлари
Рукн: Янгиликлар
Осиё чемпионлар лигаси 2-саралаш босқичи доирасида «Бунёдкор» - «Аз-Завра» ўйини бошланиш арафасида.
Таркиблар билан танишинг:
ОЧЛ, 2-саралаш босқичи.
"БУНЁДКОР" - "АЗ-ЗАВРА"
22 январь. Тошкент. «Жар» стадиони. 14:00
"Бунёдкор": 1.Абдумавлон Абдужалилов, 2. Суҳроб Ярашев, 6. Анвар Ғофуров, 7. Дилшод Аҳмадалиев, 8. Жасур Жалолиддинов, 13. Лутфулла Тўраев, 22. Сардор Абдураимов, 33. Суҳроб Иззатов, 70. Мурод Холмуҳаммедов, 77. Селим Нурмурадов, 92. Ҳумоюн Муртазоев
Захира: 71.Сарвар Каримов, 4.Давронжон Эргашев, 5.Бобурбек Фарҳодов, 21.Ғулом Ҳайдар Ғуломов, 24.Баҳодир Пардаев, 28.Ҳасан Йўлдошев, 49.Фарруҳ Икромов.
"Аз-Завра": 12.Жалол Ҳашим, 2.Мустафо Маслуҳи, 6.Муҳаммад Ризо, 7.Аҳмад Фадҳил, 8.Моҳанад Абдулраҳим, 10.Ҳуссайин Ал Саеди, 15.Эл Ҳассан Хуеибиб, 19.Маҳди Камил, 20.Соломон Уильямс, 29.Аббос Қосим, 77.Стиви Нзамбе
Захира: 1.Фаҳад Толиб, 9.Мустафо Маҳмуд, 11.Аҳмад Жалал, 14.Нажм Шван, 25.Али Раҳим,
Бош ҳакам: Йудаи Ямамото (Япония).
Қанот ҳакамлари: Исао Нишихаси, Йосуке Такебе (Япония).
Захирадаги ҳакам: Абдул Боқий Ёқуб (Уммон).
Ҳакамлар назоратчиси: Краиг Зеттер (Австралия).
Комиссар: Оя Такеюки (Япония).Манба: www.stadion.uz.Киритилган сана: 22.01.2020 13:56.
Ўқилди: 3864 марта.
Билдирилган фикрлар: 0 та.
Турнир жадвали
№ | Жамоа | Ў | О |
---|---|---|---|
1 | Нефтчи | 3 | 9 |
2 | Андижон | 3 | 7 |
3 | Локомотив | 3 | 7 |
4 | Насаф | 3 | 7 |
5 | Қизилқум | 3 | 6 |
6 | Навбаҳор | 3 | 5 |
7 | ОКМК | 3 | 5 |
8 | Пахтакор | 3 | 4 |
9 | Динамо | 4 | 3 |
10 | Сўғдиёна | 3 | 2 |
11 | Металлург | 4 | 2 |
12 | Олимпик | 3 | 1 |
13 | Бунёдкор | 3 | 1 |
14 | Сурхон | 3 | 0 |
Ўтган ўйинлар
4-тур | Динамо | 2-1 | Металлург |
Навбатдаги ўйинлар
4-тур | ОКМК | - | Бунёдкор |
4-тур | Қизилқум | - | Локомотив |
4-тур | Андижон | - | Насаф |
4-тур | Пахтакор | - | Сўғдиёна |
4-тур | Навбаҳор | - | Сурхон |
4-тур | Олимпик | - | Нефтчи |