-
-
Суперлига 28.03.2024 19:00 Динамо 2 - 1 Металлург Суперлига 29.03.2024 19:00 ОКМК 0 - 0 Бунёдкор Суперлига 29.03.2024 19:15 Қизилқум 0 - 0 Локомотив Лига—1 30.03.2024 01:00 Лилль - Ланс Ла-лига 30.03.2024 01:00 Кадис - Гранада «A» Серия 30.03.2024 16:30 Наполи - Аталанта АПЛ 30.03.2024 17:30 Ньюкасл - Вест Хэм Ла-лига 30.03.2024 18:00 Хетафе - Севилья Суперлига 30.03.2024 19:00 Андижон - Насаф «A» Серия 30.03.2024 19:00 Торино - Монца «A» Серия 30.03.2024 19:00 Женоа - Фрозиноне Суперлига 30.03.2024 19:00 Пахтакор - Сўғдиёна АПЛ 30.03.2024 20:00 Челси - Бёрнли АПЛ 30.03.2024 20:00 Ноттингем Форест - Кристал Пэлас АПЛ 30.03.2024 20:00 Шеффилд Юнайтед - Фулхэм АПЛ 30.03.2024 20:00 Тоттенхэм - Лутон АПЛ 30.03.2024 20:00 Борнмут - Эвертон Ла-лига 30.03.2024 20:15 Альмерия - Осасуна Лига—1 30.03.2024 21:00 Метц - Монако «A» Серия 30.03.2024 22:00 Лацио - Ювентус Ла-лига 30.03.2024 22:30 Валенсия - Мальорка АПЛ 30.03.2024 22:30 Астон Вилла - Вулверхэмптон -
«Пахтакор» Туркиядаги иккинчи йиғинга йўл олди
Баҳо: 0Бўлим: ЎЗБЕК ФУТБОЛИ » ПФЛ клублари » Пахтакор
Рукн: Янгиликлар
«Пахтакор» иккинчи хориж йиғинини ҳам Туркиянинг Анталия шаҳрида ўтказади.
Максим Шацких бошчилигидаги "шерлар" у ерга қуйидаги таркиб билан йўл олди.
Дарвозабонлар: Э.Суюнов, С.Қувватов, Н.Шевченко, С.Суюнов.
Ҳимоячилар: Ҳ.Алижонов, Ф.Сайфиев, Д.Турсунов, Ш.Азмиддинов, Д.Саитов, С.Поёнов, К.Тодоров, А.Абдумажидов, М.Хамролиев.
Ярим ҳимоячилар: А.Ўктамов, А.Турғунбоев, Д.Холматов, С.Собирхўжаев, Г.Папава, М.Ўринбоев, О.Ҳамробеков, Д.Ҳамдамов, А.Беглархонов.
Ҳужумчилар: Д.Черан, П.Банашак, Р.Турдимуродов, С.Саиднуруллаев.
У ерда «Пахтакор» 5та ўртоқлик учрашувида майдонга чиқади.
Шунингдек, «Пахтакор»нинг 9 нафар футболчиси Ўзбекистон ёшлар терма жамоаси сафида Равшан Ҳайдаров қўл остида Саудия Арабистони ва Туркияда ўқув йиғин машғулоти ўтказадилар. Булар:
О.Боймуродов, Д.Ортиқбоев, М.Абдураззоқов, А.Ашуров, Б.Асқаров, А.Файззулаев, Ш.Жаббаров, Ш.Раҳматуллаев, П.Холдорхонов.Манба: pakhtakor.uz.Киритилган сана: 31.01.2023 08:38.
Ўқилди: 1270 марта.
Билдирилган фикрлар: 0 та.
Турнир жадвали
№ | Жамоа | Ў | О |
---|---|---|---|
1 | Нефтчи | 3 | 9 |
2 | Андижон | 3 | 7 |
3 | Локомотив | 3 | 7 |
4 | Насаф | 3 | 7 |
5 | Қизилқум | 3 | 6 |
6 | Навбаҳор | 3 | 5 |
7 | ОКМК | 3 | 5 |
8 | Пахтакор | 3 | 4 |
9 | Динамо | 4 | 3 |
10 | Сўғдиёна | 3 | 2 |
11 | Металлург | 4 | 2 |
12 | Олимпик | 3 | 1 |
13 | Бунёдкор | 3 | 1 |
14 | Сурхон | 3 | 0 |
Ўтган ўйинлар
4-тур | Динамо | 2-1 | Металлург |
4-тур | ОКМК | - | Бунёдкор |
4-тур | Қизилқум | - | Локомотив |
Навбатдаги ўйинлар
4-тур | ОКМК | - | Бунёдкор |
4-тур | Қизилқум | - | Локомотив |
4-тур | Андижон | - | Насаф |
4-тур | Пахтакор | - | Сўғдиёна |
4-тур | Навбаҳор | - | Сурхон |
4-тур | Олимпик | - | Нефтчи |