Кириш Регистрация

Бугун 24 сентябрь, 2017 йил, якшанба.

      • 23.09.2017 16:00
      • Атлетико
      • 2:0
      • Севилья
      • 23.09.2017 19:15
      • Алавес
      • 1:2
      • Реал Мадрид
      • 23.09.2017 21:30
      • Малага
      • 3:3
      • Атлетик Бильбао
      • 23.09.2017 23:45
      • Жирона
      • 0:3
      • Барселона
      • 24.09.2017 15:00
      • Эспаньол
      • -:-
      • Депортиво
      • 24.09.2017 19:15
      • Хетафе
      • -:-
      • Вильярреал
      • 24.09.2017 21:30
      • Лас-Палмас
      • -:-
      • Леганес
      • 24.09.2017 21:30
      • Эйбар
      • -:-
      • Сельта
      • 24.09.2017 23:45
      • Реал Сосьедад
      • -:-
      • Валенсия
      • 25.09.2017 23:59
      • Бетис
      • -:-
      • Леванте
      • 23.09.2017 16:30
      • Вест Хэм
      • 2:3
      • Тоттенҳэм
      • 23.09.2017 19:00
      • Эвертон
      • 2:1
      • Борнмут
      • 23.09.2017 19:00
      • Суонси Сити
      • 1:2
      • Уотфорд
      • 23.09.2017 19:00
      • Сток Сити
      • 0:4
      • Челси
      • 23.09.2017 19:00
      • Саутгемптон
      • 0:1
      • Ман. Юнайтед
      • 23.09.2017 19:00
      • Манчестер Сити
      • 5:0
      • Кристал Пэлас
      • 23.09.2017 19:00
      • Бёрнли
      • 0:0
      • Ҳаддерсфилд
      • 23.09.2017 23:30
      • Лестер
      • 2:3
      • Ливерпуль
      • 24.09.2017 20:00
      • Брайтон
      • -:-
      • Ньюкасл
      • 25.09.2017 23:59
      • Арсенал
      • -:-
      • Вест Бромвич
  • «A» Серия
      • 23.09.2017 18:00
      • Рома
      • 3:1
      • Удинезе
      • 23.09.2017 21:00
      • СПАЛ
      • 2:3
      • Наполи
      • 23.09.2017 23:45
      • Ювентус
      • 4:0
      • Торино
      • 24.09.2017 15:30
      • Сампдория
      • -:-
      • Милан
      • 24.09.2017 18:00
      • Интер
      • -:-
      • Женоа
      • 24.09.2017 18:00
      • Верона
      • -:-
      • Лацио
      • 24.09.2017 18:00
      • Кротоне
      • -:-
      • Беневенто
      • 24.09.2017 18:00
      • Кальяри
      • -:-
      • Кьево
      • 24.09.2017 21:00
      • Сассуоло
      • -:-
      • Болонья
      • 24.09.2017 23:45
      • Фиорентина
      • -:-
      • Аталанта
      • 23.09.2017 18:30
      • Динамо Москва
      • 0:0
      • ЦСКА
      • 23.09.2017 21:00
      • Спартак
      • 2:2
      • Анжи
      • 24.09.2017 16:00
      • Урал
      • -:-
      • Тосно
      • 24.09.2017 18:30
      • Уфа
      • -:-
      • Арсенал Тула
      • 24.09.2017 18:30
      • Ростов
      • -:-
      • Локомотив
      • 24.09.2017 21:00
      • Краснодар
      • -:-
      • Зенит
      • 25.09.2017 19:00
      • Амкар
      • -:-
      • СКА-Хабаровск
      • 25.09.2017 21:30
      • Ахмат
      • -:-
      • Рубин
  • AFC U16 саралаш
      • 24.09.2017 18:00
      • Баҳрайн
      • -:-
      • Иордания
      • 24.09.2017 22:15
      • Ўзбекистон
      • -:-
      • Саудия Арабистони

Ашхобод-2017

Давлат Жами
1 Туркманистон 77 54 63 194
2 Эрон 20 15 43 78
3 Ўзбекистон 16 26 48 90
4 Таиланд 16 17 21 54
5 Хитой 16 16 15 47
6 Қозоғистон 15 13 22 50
7 Жанубий Корея 9 5 8 22
8 Гонконг 8 4 9 21
9 Вьетнам 7 6 15 28
10 Қирғизистон 6 13 22 41

Турнир жадвали

Жамоа Ў О
1 Барселона 6 18
2 Атлетико 6 14
3 Севилья 6 13
4 Реал Мадрид 6 11
5 Валенсия 5 9
6 Леванте 5 9
7 Реал Сосьедад 5 9
8 Бетис 5 9
9 Атлетик Бильбао 6 8
10 Вильярреал 5 7
11 Леганес 5 7
12 Лас-Палмас 5 6
13 Эйбар 5 6
14 Хетафе 5 5
15 Жирона 6 5
16 Эспаньол 5 5
17 Сельта 5 4
18 Депортиво 5 4
19 Малага 6 1
20 Алавес 6 0

Ўтган ўйинлар. 6-тур

6-тур Атлетико 2-0 Севилья
6-тур Алавес 1-2 Реал Мадрид
6-тур Малага 3-3 Атлетик Бильбао
6-тур Жирона 0-3 Барселона

Навбатдаги ўйинлар. 6-тур

24/09 03:00 Эспаньол - Депортиво
24/09 07:15 Хетафе - Вильярреал
24/09 09:30 Лас-Палмас - Леганес
24/09 09:30 Эйбар - Сельта
24/09 11:45 Реал Сосьедад - Валенсия
25/09 11:59 Бетис - Леванте

Сўровнома

ТВ дастурлар

  • SPORT
    • Сана: 24.09.2017

      06.00 Мадҳия.
      06.05 Кўрсатувлар тартиби.
      06.10 «Қувноқ стартлар».
      06.35 «Шижоат».
      07.00 «Қорақалпоқ спорти».
      07.20 «Мўъжизалар кемаси».
      07.45 Футбол. Италия чемпионати. «Рома» – «Удинезе».
      09.35 «Спорт вақти». LIVE!
      10.00 Ёпиқ иншоотлардаги Осиё ўйинлари. LIVE!
      11.20 Ёпиқ иншоотлардаги Осиё ўйинлари. LIVE!
      12.50 Рақамлар, натижалар, рейтинглар.
      13.00 Ёпиқ иншоотлардаги Осиё ўйинлари.
      15.20 Футбол. Италия чемпионати. «Сампдория» – «Милан». LIVE!
      17.35 «Автограф судьбы».
      17.55 Кўрсатувлар тартиби.
      18.00 «Спорт вақти». LIVE!
      18.15 «Юлдузли оқшом».
      18.55 Ёпиқ иншоотлардаги Осиё ўйинлари. LIVE!
      20.30 «Спорт- маркет».
      20.45 Ёпиқ иншоотлардаги Осиё ўйинлари.
      23.10 «Спорт вақти». LIVE!
      23.35 Футбол. Италия чемпионати. «Фиорентина» – «Аталанта».
      LIVE!
      01.45 Мадҳия.
      01.50 Ёпиқ иншоотлардаги Осиё ўйинлари.
      02.50 «Юлдузли оқшом».
      03.25-06.00 Ёпиқ иншоотлардаги Осиё ўйинлари.
  • МАТЧ! ФУТБОЛ-1
    • Сана: 24.09.2017

      05:30 Журнал Лиги Европы.
      06:30 Чемпионат Англии. "Саутгемптон" - "Манчестер Юнайтед".
      08:30 Чемпионат Англии. "Манчестер Сити" - "Кристал Пэлас".
      10:30 Чемпионат Англии. "Лестер Сити" - "Ливерпуль".
      12:30 Журнал Лиги Европы.
      13:30 Чемпионат Англии. "Вест Хэм Юнайтед" - "Тоттенхэм Хотспур".
      15:30 Чемпионат Англии. "Сток Сити" - "Челси".
      17:25 Мир английской премьер-лиги.
      17:55 Чемпионат Англии. "Манчестер Сити" - "Кристал Пэлас".
      19:55 Чемпионат Англии. "Брайтон энд Хоув Альбион" - "Ньюкасл Юнайтед". Прямая трансляция.
      21:55 Чемпионат Англии. "Саутгемптон" - "Манчестер Юнайтед".
      23:55 Чемпионат Франции. "Марсель" - "Тулуза". Прямая трансляция.
      02:00 Чемпионат Англии. "Брайтон энд Хоув Альбион" - "Ньюкасл Юнайтед".
      04:00 Чемпионат Франции. "Марсель" - "Тулуза".
  • МАТЧ! ФУТБОЛ-2
    • Сана: 24.09.2017

      06:30 Чемпионат Италии. "Ювентус" - "Торино".
      08:30 Чемпионат Италии. "Рома" - "Удинезе".
      10:30 Журнал Лиги Европы.
      11:30 Чемпионат Италии. СПАЛ - "Наполи".
      13:30 Чемпионат Италии. "Ювентус" - "Торино".
      15:25 Чемпионат Италии. "Сампдория" - "Милан". Прямая трансляция.
      17:25 Журнал Лиги чемпионов.
      17:55 Чемпионат Италии. "Интер" - "Дженоа". Прямая трансляция.
      19:55 Журнал Лиги Европы.
      20:55 Чемпионат Италии. "Сассуоло" - "Болонья". Прямая трансляция.
      23:05 "Журнал Серии А".
      23:40 Чемпионат Италии. "Фиорентина" - "Аталанта". Прямая трансляция.
      01:40 Чемпионат Италии. "Сампдория" - "Милан".
      03:30 Журнал Лиги чемпионов.
      04:00 Чемпионат Италии. "Интер" - "Дженоа".
  • МАТЧ! ФУТБОЛ-3
    • Сана: 24.09.2017

      05:30 Чемпионат Германии. "Хоффенхайм" - "Шальке 04".
      07:30 Журнал Лиги Европы.
      08:30 Чемпионат Германии. "Бавария" - "Вольфсбург".
      10:30 Чемпионат Германии. "Боруссия Дортмунд" - "Боруссия Мёнхенгладбах".
      12:30 Чемпионат Германии. "Хоффенхайм" - "Шальке 04".
      14:30 Чемпионат Германии. "Бавария" - "Вольфсбург".
      16:30 Чемпионат Германии. "Боруссия Дортмунд" - "Боруссия Мёнхенгладбах".
      18:25 Чемпионат Германии. "Ганновер 96" - "Кёльн". Прямая трансляция.
      20:25 Журнал Лиги чемпионов.
      20:55 Чемпионат Германии. "Байер" - "Гамбург". Прямая трансляция.
      22:55 Чемпионат Германии. "Ганновер 96" - "Кёльн".
      00:50 Чемпионат Германии. "Хоффенхайм" - "Шальке 04".
      02:45 Чемпионат Германии. "Байер" - "Гамбург".
      04:40 Чемпионат Германии. "Ганновер 96" - "Кёльн".
  • МАТЧ! АРЕНА
    • Сана: 24.09.2017

      05:35 Теннис. Турнир ATP в Санкт-Петербурге. 1/2 финала.
      11:30 Всемирные игры 2017. Спортивные танцы.
      13:20 Всемирные игры 2017. Джиу-джитсу.
      14:00 Всемирные игры 2017. Вейкборд.
      15:30 Д/с "Спортивные прорывы".
      16:00 Теннис. Турнир ATP в Санкт-Петербурге. Финалы. Прямая трансляция.
      20:30 Всемирные игры 2017. Фрисби. Алтимат. Финал.
      21:40 Всемирные игры 2017. Спортивные танцы.
      01:35 Всемирные игры 2017. Скалолазание. Боулдеринг. Финалы.
      02:30 Всемирные игры 2017. Сумо. Финалы.
      03:25 Всемирные игры 2017. Карате.
      04:10 Д/с "Спортивные прорывы".
      04:40 Теннис. Турнир ATP в Санкт-Петербурге. Финалы.

Блогдаги ўзгаришлар

Теглар булути

Хабарлар архиви

ОЧЛ

Мавсум:
1-тур
20.02.2017 Истиқлол Хузистон 1 - 0 Ал-Фатҳ
20.02.2017 Лахвия 3 - 0 Ал-Жазийра
20.02.2017 Ат-Таъвун 1 - 0 Локомотив
20.02.2017 Ал-Аҳли (БАА) 2 - 1 Истиқлол
21.02.2017 Вестерн Сидней 0 - 4 Урава Редс
21.02.2017 Брисбан Роар 0 - 0 Муангтонг Юнайтед
21.02.2017 Кашима Антлерс 2 - 0 Ульсан Хёндэ
21.02.2017 Сеул 0 - 1 Шангхай СИПГ
21.02.2017 Персеполис 1 - 1 Ал-Ҳилол
21.02.2017 Ал-Айн 1 - 1 Зоб Оҳан
21.02.2017 Ар-Райян 2 - 1 Ал-Ваҳда
21.02.2017 Ал-Аҳли (СА) 2 - 0 Бунёдкор
22.02.2017 Аделаида Юн. 0 - 3 Гамба Осака
22.02.2017 Кавасаки Фронтале 1 - 1 Сувон
22.02.2017 Жежу Юнайтед 0 - 1 Жиангсу Сунин
22.02.2017 Гуангчжоу Эвергранд 7 - 0 Истерн

 

Турнир жадвали

A - Гуруҳи

Жамоа Ўйин Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1 Ал-Аҳли (БАА) 6 3 2 1 10-5 11
2 Истиқлол 6 3 2 1 10-5 11
3 Ат-Таъвун 6 1 2 3 7-12 5
4 Локомотив 6 1 2 3 7-12 5

B - Гуруҳи

Жамоа Ўйин Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1 Лахвия 6 4 2 0 15-5 14
2 Истиқлол Хузистон 6 2 3 1 6-5 9
3 Ал-Фатҳ 6 1 3 2 6-9 6
4 Ал-Жазийра 6 0 2 4 3-11 2

C - Гуруҳи

Жамоа Ўйин Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1 Ал-Айн 6 3 3 0 14-7 12
2 Ал-Аҳли (СА) 6 3 2 1 10-7 11
3 Зоб Оҳан 6 2 1 3 6-9 7
4 Бунёдкор 6 1 0 5 5-12 3

D - Гуруҳи

Жамоа Ўйин Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1 Ал-Ҳилол 6 3 3 0 10-7 12
2 Персеполис 6 2 3 1 9-8 9
3 Ар-Райян 6 2 1 3 10-13 7
4 Ал-Ваҳда 6 1 1 4 12-13 4

E - Гуруҳи

Жамоа Ўйин Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1 Кашима Антлерс 6 4 0 2 13-5 12
2 Муангтонг Юнайтед 6 3 2 1 7-3 11
3 Ульсан Хёндэ 6 2 1 3 9-9 7
4 Брисбан Роар 6 1 1 4 4-16 4

F - Гуруҳи

Жамоа Ўйин Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1 Урава Редс 6 4 0 2 18-7 12
2 Шангхай СИПГ 6 4 0 2 15-9 12
3 Сеул 6 2 0 4 10-15 6
4 Вестерн Сидней 6 2 0 4 10-22 6

G - Гуруҳи

Жамоа Ўйин Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1 Гуангчжоу Эвергранд 6 2 4 0 18-5 10
2 Кавасаки Фронтале 6 2 4 0 8-3 10
3 Сувон 6 2 3 1 11-6 9
4 Истерн 6 0 1 5 1-24 1

H - Гуруҳи

Жамоа Ўйин Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1 Жиангсу Сунин 6 5 0 1 9-3 15
2 Жежу Юнайтед 6 3 1 2 12-9 10
3 Аделаида Юн. 6 1 2 3 10-13 5
4 Гамба Осака 6 1 1 4 7-13 4
2-тур
27.02.2017 Локомотив 2 - 0 Ал-Аҳли (БАА)
27.02.2017 Ал-Фатҳ 2 - 2 Лахвия
27.02.2017 Истиқлол 3 - 0 Ат-Таъвун
27.02.2017 Ал-Жазийра 0 - 1 Истиқлол Хузистон
28.02.2017 Ульсан Хёндэ 6 - 0 Брисбан Роар
28.02.2017 Урава Редс 5 - 2 Сеул
28.02.2017 Шангхай СИПГ 5 - 1 Вестерн Сидней
28.02.2017 Муангтонг Юнайтед 2 - 1 Кашима Антлерс
28.02.2017 Бунёдкор 2 - 3 Ал-Айн
28.02.2017 Ал-Ваҳда 2 - 3 Персеполис
28.02.2017 Зоб Оҳан 1 - 2 Ал-Аҳли (СА)
28.02.2017 Ал-Ҳилол 2 - 1 Ар-Райян
01.03.2017 Гамба Осака 1 - 4 Жежу Юнайтед
01.03.2017 Сувон 2 - 2 Гуангчжоу Эвергранд
01.03.2017 Жиангсу Сунин 2 - 1 Аделаида Юн.
01.03.2017 Истерн 1 - 1 Кавасаки Фронтале

 

Турнир жадвали

A - Гуруҳи

Жамоа Ўйин Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1 Ал-Аҳли (БАА) 6 3 2 1 10-5 11
2 Истиқлол 6 3 2 1 10-5 11
3 Ат-Таъвун 6 1 2 3 7-12 5
4 Локомотив 6 1 2 3 7-12 5

B - Гуруҳи

Жамоа Ўйин Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1 Лахвия 6 4 2 0 15-5 14
2 Истиқлол Хузистон 6 2 3 1 6-5 9
3 Ал-Фатҳ 6 1 3 2 6-9 6
4 Ал-Жазийра 6 0 2 4 3-11 2

C - Гуруҳи

Жамоа Ўйин Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1 Ал-Айн 6 3 3 0 14-7 12
2 Ал-Аҳли (СА) 6 3 2 1 10-7 11
3 Зоб Оҳан 6 2 1 3 6-9 7
4 Бунёдкор 6 1 0 5 5-12 3

D - Гуруҳи

Жамоа Ўйин Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1 Ал-Ҳилол 6 3 3 0 10-7 12
2 Персеполис 6 2 3 1 9-8 9
3 Ар-Райян 6 2 1 3 10-13 7
4 Ал-Ваҳда 6 1 1 4 12-13 4

E - Гуруҳи

Жамоа Ўйин Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1 Кашима Антлерс 6 4 0 2 13-5 12
2 Муангтонг Юнайтед 6 3 2 1 7-3 11
3 Ульсан Хёндэ 6 2 1 3 9-9 7
4 Брисбан Роар 6 1 1 4 4-16 4

F - Гуруҳи

Жамоа Ўйин Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1 Урава Редс 6 4 0 2 18-7 12
2 Шангхай СИПГ 6 4 0 2 15-9 12
3 Сеул 6 2 0 4 10-15 6
4 Вестерн Сидней 6 2 0 4 10-22 6

G - Гуруҳи

Жамоа Ўйин Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1 Гуангчжоу Эвергранд 6 2 4 0 18-5 10
2 Кавасаки Фронтале 6 2 4 0 8-3 10
3 Сувон 6 2 3 1 11-6 9
4 Истерн 6 0 1 5 1-24 1

H - Гуруҳи

Жамоа Ўйин Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1 Жиангсу Сунин 6 5 0 1 9-3 15
2 Жежу Юнайтед 6 3 1 2 12-9 10
3 Аделаида Юн. 6 1 2 3 10-13 5
4 Гамба Осака 6 1 1 4 7-13 4
3-тур
13.03.2017 Бунёдкор 0 - 2 Зоб Оҳан
13.03.2017 Истиқлол 2 - 0 Локомотив
13.03.2017 Ал-Аҳли (БАА) 0 - 0 Ат-Таъвун
13.03.2017 Ал-Аҳли (СА) 2 - 2 Ал-Айн
14.03.2017 Кашима Антлерс 3 - 0 Брисбан Роар
14.03.2017 Ульсан Хёндэ 0 - 0 Муангтонг Юнайтед
14.03.2017 Истерн 0 - 1 Сувон
14.03.2017 Гуангчжоу Эвергранд 1 - 1 Кавасаки Фронтале
14.03.2017 Истиқлол Хузистон 1 - 1 Лахвия
14.03.2017 Ал-Ваҳда 2 - 2 Ал-Ҳилол
14.03.2017 Ал-Фатҳ 3 - 1 Ал-Жазийра
14.03.2017 Ар-Райян 3 - 1 Персеполис
15.03.2017 Аделаида Юн. 3 - 3 Жежу Юнайтед
15.03.2017 Гамба Осака 0 - 1 Жиангсу Сунин
15.03.2017 Сеул 2 - 3 Вестерн Сидней
15.03.2017 Шангхай СИПГ 3 - 2 Урава Редс

 

Турнир жадвали

A - Гуруҳи

Жамоа Ўйин Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1 Ал-Аҳли (БАА) 6 3 2 1 10-5 11
2 Истиқлол 6 3 2 1 10-5 11
3 Ат-Таъвун 6 1 2 3 7-12 5
4 Локомотив 6 1 2 3 7-12 5

B - Гуруҳи

Жамоа Ўйин Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1 Лахвия 6 4 2 0 15-5 14
2 Истиқлол Хузистон 6 2 3 1 6-5 9
3 Ал-Фатҳ 6 1 3 2 6-9 6
4 Ал-Жазийра 6 0 2 4 3-11 2

C - Гуруҳи

Жамоа Ўйин Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1 Ал-Айн 6 3 3 0 14-7 12
2 Ал-Аҳли (СА) 6 3 2 1 10-7 11
3 Зоб Оҳан 6 2 1 3 6-9 7
4 Бунёдкор 6 1 0 5 5-12 3

D - Гуруҳи

Жамоа Ўйин Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1 Ал-Ҳилол 6 3 3 0 10-7 12
2 Персеполис 6 2 3 1 9-8 9
3 Ар-Райян 6 2 1 3 10-13 7
4 Ал-Ваҳда 6 1 1 4 12-13 4

E - Гуруҳи

Жамоа Ўйин Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1 Кашима Антлерс 6 4 0 2 13-5 12
2 Муангтонг Юнайтед 6 3 2 1 7-3 11
3 Ульсан Хёндэ 6 2 1 3 9-9 7
4 Брисбан Роар 6 1 1 4 4-16 4

F - Гуруҳи

Жамоа Ўйин Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1 Урава Редс 6 4 0 2 18-7 12
2 Шангхай СИПГ 6 4 0 2 15-9 12
3 Сеул 6 2 0 4 10-15 6
4 Вестерн Сидней 6 2 0 4 10-22 6

G - Гуруҳи

Жамоа Ўйин Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1 Гуангчжоу Эвергранд 6 2 4 0 18-5 10
2 Кавасаки Фронтале 6 2 4 0 8-3 10
3 Сувон 6 2 3 1 11-6 9
4 Истерн 6 0 1 5 1-24 1

H - Гуруҳи

Жамоа Ўйин Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1 Жиангсу Сунин 6 5 0 1 9-3 15
2 Жежу Юнайтед 6 3 1 2 12-9 10
3 Аделаида Юн. 6 1 2 3 10-13 5
4 Гамба Осака 6 1 1 4 7-13 4
4-тур
10.04.2017 Персеполис 0 - 0 Ар-Райян
10.04.2017 Лахвия 2 - 1 Истиқлол Хузистон
10.04.2017 Ал-Жазийра 0 - 0 Ал-Фатҳ
10.04.2017 Ал-Ҳилол 1 - 0 Ал-Ваҳда
11.04.2017 Вестерн Сидней 2 - 3 Сеул
11.04.2017 Урава Редс 1 - 0 Шангхай СИПГ
11.04.2017 Жежу Юнайтед 1 - 3 Аделаида Юн.
11.04.2017 Локомотив 1 - 1 Истиқлол
11.04.2017 Жиангсу Сунин 3 - 0 Гамба Осака
11.04.2017 Зоб Оҳан 2 - 1 Бунёдкор
11.04.2017 Ал-Айн 2 - 2 Ал-Аҳли (СА)
11.04.2017 Ат-Таъвун 1 - 3 Ал-Аҳли (БАА)
12.04.2017 Брисбан Роар 2 - 1 Кашима Антлерс
12.04.2017 Кавасаки Фронтале 0 - 0 Гуангчжоу Эвергранд
12.04.2017 Сувон 5 - 0 Истерн
12.04.2017 Муангтонг Юнайтед 1 - 0 Ульсан Хёндэ

 

Турнир жадвали

A - Гуруҳи

Жамоа Ўйин Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1 Ал-Аҳли (БАА) 6 3 2 1 10-5 11
2 Истиқлол 6 3 2 1 10-5 11
3 Ат-Таъвун 6 1 2 3 7-12 5
4 Локомотив 6 1 2 3 7-12 5

B - Гуруҳи

Жамоа Ўйин Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1 Лахвия 6 4 2 0 15-5 14
2 Истиқлол Хузистон 6 2 3 1 6-5 9
3 Ал-Фатҳ 6 1 3 2 6-9 6
4 Ал-Жазийра 6 0 2 4 3-11 2

C - Гуруҳи

Жамоа Ўйин Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1 Ал-Айн 6 3 3 0 14-7 12
2 Ал-Аҳли (СА) 6 3 2 1 10-7 11
3 Зоб Оҳан 6 2 1 3 6-9 7
4 Бунёдкор 6 1 0 5 5-12 3

D - Гуруҳи

Жамоа Ўйин Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1 Ал-Ҳилол 6 3 3 0 10-7 12
2 Персеполис 6 2 3 1 9-8 9
3 Ар-Райян 6 2 1 3 10-13 7
4 Ал-Ваҳда 6 1 1 4 12-13 4

E - Гуруҳи

Жамоа Ўйин Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1 Кашима Антлерс 6 4 0 2 13-5 12
2 Муангтонг Юнайтед 6 3 2 1 7-3 11
3 Ульсан Хёндэ 6 2 1 3 9-9 7
4 Брисбан Роар 6 1 1 4 4-16 4

F - Гуруҳи

Жамоа Ўйин Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1 Урава Редс 6 4 0 2 18-7 12
2 Шангхай СИПГ 6 4 0 2 15-9 12
3 Сеул 6 2 0 4 10-15 6
4 Вестерн Сидней 6 2 0 4 10-22 6

G - Гуруҳи

Жамоа Ўйин Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1 Гуангчжоу Эвергранд 6 2 4 0 18-5 10
2 Кавасаки Фронтале 6 2 4 0 8-3 10
3 Сувон 6 2 3 1 11-6 9
4 Истерн 6 0 1 5 1-24 1

H - Гуруҳи

Жамоа Ўйин Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1 Жиангсу Сунин 6 5 0 1 9-3 15
2 Жежу Юнайтед 6 3 1 2 12-9 10
3 Аделаида Юн. 6 1 2 3 10-13 5
4 Гамба Осака 6 1 1 4 7-13 4
5-тур
24.04.2017 Бунёдкор 2 - 0 Ал-Аҳли (СА)
24.04.2017 Ал-Ҳилол 0 - 0 Персеполис
24.04.2017 Ал-Ваҳда 5 - 1 Ар-Райян
24.04.2017 Зоб Оҳан 0 - 3 Ал-Айн
25.04.2017 Гамба Осака 3 - 3 Аделаида Юн.
25.04.2017 Сувон 0 - 1 Кавасаки Фронтале
25.04.2017 Жиангсу Сунин 1 - 2 Жежу Юнайтед
25.04.2017 Истерн 0 - 6 Гуангчжоу Эвергранд
25.04.2017 Локомотив 4 - 4 Ат-Таъвун
25.04.2017 Ал-Фатҳ 1 - 1 Истиқлол Хузистон
25.04.2017 Истиқлол 1 - 1 Ал-Аҳли (БАА)
25.04.2017 Ал-Жазийра 1 - 3 Лахвия
26.04.2017 Ульсан Хёндэ 0 - 4 Кашима Антлерс
26.04.2017 Урава Редс 6 - 1 Вестерн Сидней
26.04.2017 Шангхай СИПГ 4 - 2 Сеул
26.04.2017 Муангтонг Юнайтед 3 - 0 Брисбан Роар

 

Турнир жадвали

A - Гуруҳи

Жамоа Ўйин Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1 Ал-Аҳли (БАА) 6 3 2 1 10-5 11
2 Истиқлол 6 3 2 1 10-5 11
3 Ат-Таъвун 6 1 2 3 7-12 5
4 Локомотив 6 1 2 3 7-12 5

B - Гуруҳи

Жамоа Ўйин Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1 Лахвия 6 4 2 0 15-5 14
2 Истиқлол Хузистон 6 2 3 1 6-5 9
3 Ал-Фатҳ 6 1 3 2 6-9 6
4 Ал-Жазийра 6 0 2 4 3-11 2

C - Гуруҳи

Жамоа Ўйин Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1 Ал-Айн 6 3 3 0 14-7 12
2 Ал-Аҳли (СА) 6 3 2 1 10-7 11
3 Зоб Оҳан 6 2 1 3 6-9 7
4 Бунёдкор 6 1 0 5 5-12 3

D - Гуруҳи

Жамоа Ўйин Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1 Ал-Ҳилол 6 3 3 0 10-7 12
2 Персеполис 6 2 3 1 9-8 9
3 Ар-Райян 6 2 1 3 10-13 7
4 Ал-Ваҳда 6 1 1 4 12-13 4

E - Гуруҳи

Жамоа Ўйин Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1 Кашима Антлерс 6 4 0 2 13-5 12
2 Муангтонг Юнайтед 6 3 2 1 7-3 11
3 Ульсан Хёндэ 6 2 1 3 9-9 7
4 Брисбан Роар 6 1 1 4 4-16 4

F - Гуруҳи

Жамоа Ўйин Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1 Урава Редс 6 4 0 2 18-7 12
2 Шангхай СИПГ 6 4 0 2 15-9 12
3 Сеул 6 2 0 4 10-15 6
4 Вестерн Сидней 6 2 0 4 10-22 6

G - Гуруҳи

Жамоа Ўйин Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1 Гуангчжоу Эвергранд 6 2 4 0 18-5 10
2 Кавасаки Фронтале 6 2 4 0 8-3 10
3 Сувон 6 2 3 1 11-6 9
4 Истерн 6 0 1 5 1-24 1

H - Гуруҳи

Жамоа Ўйин Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1 Жиангсу Сунин 6 5 0 1 9-3 15
2 Жежу Юнайтед 6 3 1 2 12-9 10
3 Аделаида Юн. 6 1 2 3 10-13 5
4 Гамба Осака 6 1 1 4 7-13 4
6-тур
08.05.2017 Персеполис 4 - 2 Ал-Ваҳда
08.05.2017 Ар-Райян 3 - 4 Ал-Ҳилол
08.05.2017 Ал-Аҳли (СА) 2 - 0 Зоб Оҳан
08.05.2017 Ал-Айн 3 - 0 Бунёдкор
09.05.2017 Аделаида Юн. 0 - 1 Жиангсу Сунин
09.05.2017 Жежу Юнайтед 2 - 0 Гамба Осака
09.05.2017 Гуангчжоу Эвергранд 2 - 2 Сувон
09.05.2017 Кавасаки Фронтале 4 - 0 Истерн
09.05.2017 Лахвия 4 - 0 Ал-Фатҳ
09.05.2017 Истиқлол Хузистон 1 - 1 Ал-Жазийра
09.05.2017 Ат-Таъвун 1 - 2 Истиқлол
09.05.2017 Ал-Аҳли (БАА) 4 - 0 Локомотив
10.05.2017 Брисбан Роар 2 - 3 Ульсан Хёндэ
10.05.2017 Кашима Антлерс 2 - 1 Муангтонг Юнайтед
10.05.2017 Сеул 1 - 0 Урава Редс
10.05.2017 Вестерн Сидней 3 - 2 Шангхай СИПГ

 

Турнир жадвали

A - Гуруҳи

Жамоа Ўйин Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1 Ал-Аҳли (БАА) 6 3 2 1 10-5 11
2 Истиқлол 6 3 2 1 10-5 11
3 Ат-Таъвун 6 1 2 3 7-12 5
4 Локомотив 6 1 2 3 7-12 5

B - Гуруҳи

Жамоа Ўйин Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1 Лахвия 6 4 2 0 15-5 14
2 Истиқлол Хузистон 6 2 3 1 6-5 9
3 Ал-Фатҳ 6 1 3 2 6-9 6
4 Ал-Жазийра 6 0 2 4 3-11 2

C - Гуруҳи

Жамоа Ўйин Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1 Ал-Айн 6 3 3 0 14-7 12
2 Ал-Аҳли (СА) 6 3 2 1 10-7 11
3 Зоб Оҳан 6 2 1 3 6-9 7
4 Бунёдкор 6 1 0 5 5-12 3

D - Гуруҳи

Жамоа Ўйин Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1 Ал-Ҳилол 6 3 3 0 10-7 12
2 Персеполис 6 2 3 1 9-8 9
3 Ар-Райян 6 2 1 3 10-13 7
4 Ал-Ваҳда 6 1 1 4 12-13 4

E - Гуруҳи

Жамоа Ўйин Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1 Кашима Антлерс 6 4 0 2 13-5 12
2 Муангтонг Юнайтед 6 3 2 1 7-3 11
3 Ульсан Хёндэ 6 2 1 3 9-9 7
4 Брисбан Роар 6 1 1 4 4-16 4

F - Гуруҳи

Жамоа Ўйин Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1 Урава Редс 6 4 0 2 18-7 12
2 Шангхай СИПГ 6 4 0 2 15-9 12
3 Сеул 6 2 0 4 10-15 6
4 Вестерн Сидней 6 2 0 4 10-22 6

G - Гуруҳи

Жамоа Ўйин Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1 Гуангчжоу Эвергранд 6 2 4 0 18-5 10
2 Кавасаки Фронтале 6 2 4 0 8-3 10
3 Сувон 6 2 3 1 11-6 9
4 Истерн 6 0 1 5 1-24 1

H - Гуруҳи

Жамоа Ўйин Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1 Жиангсу Сунин 6 5 0 1 9-3 15
2 Жежу Юнайтед 6 3 1 2 12-9 10
3 Аделаида Юн. 6 1 2 3 10-13 5
4 Гамба Осака 6 1 1 4 7-13 4
Нимчорак финал
22.05.2017 Истиқлол 1 - 0 Ал-Айн
22.05.2017 Ал-Аҳли (СА) 1 - 1 Ал-Аҳли (БАА)
23.05.2017 Гуангчжоу Эвергранд 1 - 0 Кашима Антлерс
23.05.2017 Муангтонг Юнайтед 1 - 3 Кавасаки Фронтале
23.05.2017 Персеполис 0 - 0 Лахвия
23.05.2017 Истиқлол Хузистон 1 - 2 Ал-Ҳилол
24.05.2017 Жежу Юнайтед 2 - 0 Урава Редс
24.05.2017 Шангхай СИПГ 2 - 1 Жиангсу Сунин
29.05.2017 Ал-Айн 6 - 1 Истиқлол
29.05.2017 Ал-Аҳли (БАА) 1 - 3 Ал-Аҳли (СА)
30.05.2017 Кавасаки Фронтале 4 - 1 Муангтонг Юнайтед
30.05.2017 Кашима Антлерс 2 - 1 Гуангчжоу Эвергранд
30.05.2017 Лахвия 0 - 1 Персеполис
31.05.2017 Ал-Ҳилол 2 - 1 Истиқлол Хузистон
31.05.2017 Урава Редс 3 - 0 Жежу Юнайтед
31.05.2017 Жиангсу Сунин 2 - 3 Шангхай СИПГ

 

Турнир жадвали

A - Гуруҳи

Жамоа Ўйин Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1 Ал-Аҳли (БАА) 6 3 2 1 10-5 11
2 Истиқлол 6 3 2 1 10-5 11
3 Ат-Таъвун 6 1 2 3 7-12 5
4 Локомотив 6 1 2 3 7-12 5

B - Гуруҳи

Жамоа Ўйин Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1 Лахвия 6 4 2 0 15-5 14
2 Истиқлол Хузистон 6 2 3 1 6-5 9
3 Ал-Фатҳ 6 1 3 2 6-9 6
4 Ал-Жазийра 6 0 2 4 3-11 2

C - Гуруҳи

Жамоа Ўйин Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1 Ал-Айн 6 3 3 0 14-7 12
2 Ал-Аҳли (СА) 6 3 2 1 10-7 11
3 Зоб Оҳан 6 2 1 3 6-9 7
4 Бунёдкор 6 1 0 5 5-12 3

D - Гуруҳи

Жамоа Ўйин Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1 Ал-Ҳилол 6 3 3 0 10-7 12
2 Персеполис 6 2 3 1 9-8 9
3 Ар-Райян 6 2 1 3 10-13 7
4 Ал-Ваҳда 6 1 1 4 12-13 4

E - Гуруҳи

Жамоа Ўйин Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1 Кашима Антлерс 6 4 0 2 13-5 12
2 Муангтонг Юнайтед 6 3 2 1 7-3 11
3 Ульсан Хёндэ 6 2 1 3 9-9 7
4 Брисбан Роар 6 1 1 4 4-16 4

F - Гуруҳи

Жамоа Ўйин Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1 Урава Редс 6 4 0 2 18-7 12
2 Шангхай СИПГ 6 4 0 2 15-9 12
3 Сеул 6 2 0 4 10-15 6
4 Вестерн Сидней 6 2 0 4 10-22 6

G - Гуруҳи

Жамоа Ўйин Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1 Гуангчжоу Эвергранд 6 2 4 0 18-5 10
2 Кавасаки Фронтале 6 2 4 0 8-3 10
3 Сувон 6 2 3 1 11-6 9
4 Истерн 6 0 1 5 1-24 1

H - Гуруҳи

Жамоа Ўйин Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1 Жиангсу Сунин 6 5 0 1 9-3 15
2 Жежу Юнайтед 6 3 1 2 12-9 10
3 Аделаида Юн. 6 1 2 3 10-13 5
4 Гамба Осака 6 1 1 4 7-13 4
Чорак финал
21.08.2017 Ал-Айн 0 - 0 Ал-Ҳилол
22.08.2017 Шангхай СИПГ 4 - 0 Гуангчжоу Эвергранд
22.08.2017 Персеполис 2 - 2 Ал-Аҳли (СА)
23.08.2017 Кавасаки Фронтале 3 - 1 Урава Редс
11.09.2017 Ал-Ҳилол 3 - 0 Ал-Айн
12.09.2017 Гуангчжоу Эвергранд 5 - 1 Шангхай СИПГ
12.09.2017 Ал-Аҳли (СА) 1 - 3 Персеполис
13.09.2017 Урава Редс 4 - 1 Кавасаки Фронтале

 

Турнир жадвали

A - Гуруҳи

Жамоа Ўйин Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1 Ал-Аҳли (БАА) 6 3 2 1 10-5 11
2 Истиқлол 6 3 2 1 10-5 11
3 Ат-Таъвун 6 1 2 3 7-12 5
4 Локомотив 6 1 2 3 7-12 5

B - Гуруҳи

Жамоа Ўйин Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1 Лахвия 6 4 2 0 15-5 14
2 Истиқлол Хузистон 6 2 3 1 6-5 9
3 Ал-Фатҳ 6 1 3 2 6-9 6
4 Ал-Жазийра 6 0 2 4 3-11 2

C - Гуруҳи

Жамоа Ўйин Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1 Ал-Айн 6 3 3 0 14-7 12
2 Ал-Аҳли (СА) 6 3 2 1 10-7 11
3 Зоб Оҳан 6 2 1 3 6-9 7
4 Бунёдкор 6 1 0 5 5-12 3

D - Гуруҳи

Жамоа Ўйин Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1 Ал-Ҳилол 6 3 3 0 10-7 12
2 Персеполис 6 2 3 1 9-8 9
3 Ар-Райян 6 2 1 3 10-13 7
4 Ал-Ваҳда 6 1 1 4 12-13 4

E - Гуруҳи

Жамоа Ўйин Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1 Кашима Антлерс 6 4 0 2 13-5 12
2 Муангтонг Юнайтед 6 3 2 1 7-3 11
3 Ульсан Хёндэ 6 2 1 3 9-9 7
4 Брисбан Роар 6 1 1 4 4-16 4

F - Гуруҳи

Жамоа Ўйин Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1 Урава Редс 6 4 0 2 18-7 12
2 Шангхай СИПГ 6 4 0 2 15-9 12
3 Сеул 6 2 0 4 10-15 6
4 Вестерн Сидней 6 2 0 4 10-22 6

G - Гуруҳи

Жамоа Ўйин Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1 Гуангчжоу Эвергранд 6 2 4 0 18-5 10
2 Кавасаки Фронтале 6 2 4 0 8-3 10
3 Сувон 6 2 3 1 11-6 9
4 Истерн 6 0 1 5 1-24 1

H - Гуруҳи

Жамоа Ўйин Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1 Жиангсу Сунин 6 5 0 1 9-3 15
2 Жежу Юнайтед 6 3 1 2 12-9 10
3 Аделаида Юн. 6 1 2 3 10-13 5
4 Гамба Осака 6 1 1 4 7-13 4

Биласизми, Англиялик футболчи Кевин Киган жаҳон чемпионатлари ўтказилган йилда унда иштирок этмасдан «Олтин тўп»ни қўлга киритган ягона футболчи

Тўпурарлар жадвали

Футболчи Гол
1 Лионель Месси 9
2 Симоне Дзадза 4
3 Хуанми 3
4 Макси Гомес 3
5 Энис Барди 2
6 Седрик Бакамбу 2
7 Паулиньо 2
8 Денис Суарес 2
9 Ариц Адурис 2
10 Анхель Корреа 2

Суратли сўровнома

Кимнинг жамоаси кучлироқ?

Зиданнинг «Реал»и
1752
55.1%
Гвардиоланинг «Барселона»си
1426
44.9%

Сўнгги хабарлар

Бошқа хабарлар →

Конференция

Шуҳрат Шокиржонов

Фақат футбол ҳақида


Шерзод Ражабов

Кучли Бешлик


Қаҳрамон Асланов

"Футбол плюс"


Ҳасанали Қодиров

Онлайн савол-жавоб


барча конференциялар »
© STADION.UZ
Барча ҳуқуқлар ҳимояланган. Сайт материалларидан тўлиқ ёки қисман фойдаланилганда веб-сайт манзили кўрсатилиши шарт.
Ўзбекистон матбуот ва ахборот агентлигининг интернет-ОАВ гувоҳномаси №0917.

Блогдаги материаллар учун блог эгаси, хабарлар остидаги фикрлар учун фойдаланувчининг ўзи жавобгар.