Зойир Мирзаев Қашқадарё вилоятидаги футбол клубларининг раҳбарлари билан учрашди
Мазкур учрашувда айрим оммавий ахборот воситалари, хусусан сайтимиз ижодкорлари чақирилмаган бўлса-да, тафсилотларни ҳар жойдан сўраб ёритишга қарор қилдик.
Киритилди: 18.02.2020 07:03. Ўқилди: 3485 марта. Фикрлар: 1 та.
«Насаф» футбол мактаби ҳам икки юлдузли академия мақомини олди
2019 йилнинг 29 октябрь санасида ОФКнинг ишчи гуруҳи юртимизга ташриф буюриб, "Бунёдкор" футбол академиясининг бугунги фаолияти яқиндан танишганди.
Киритилди: 14.02.2020 11:58. Ўқилди: 3819 марта. Фикрлар: 1 та.
Суперлига. 1-тур учрашувлари бошланиш вақтлари
Ўзбекистон суперлигаси баҳслари 27 февраль куни старт олади.
Киритилди: 13.02.2020 07:43. Ўқилди: 4761 марта. Фикрлар: 4 та.
Зойир Мирзаев: “Нега Қашқадарё футболчилари бошқа вилоятда ўйнаши керак”
Бугун вилоят ҳокимлигида ўтказилган кенгайтирилган йиғилишда Қашқадарё вилоят ҳокими Зойир Мирзаев футбол клубларининг фаолиятига ҳам тўхталиб ўтди.
Киритилди: 11.02.2020 16:28. Ўқилди: 5207 марта. Фикрлар: 11 та.
Суперлигада супер ўйинлар бўладими?
Старт яқинлашмоқда. Яна озгина ва БООМ ! Суперлига ўйинлари бошланади.
Киритилди: 09.02.2020 06:58. Ўқилди: 6677 марта. Фикрлар: 2 та.
Суперлига-2020: биринчи давра тақвими
Ўзбекистон суперлигаси-2020 биринчи давра тақвими билан таништириб ўтамиз.
Киритилди: 09.02.2020 06:22. Ўқилди: 8918 марта. Фикрлар: 1 та.
Киритилди: 08.02.2020 17:57. Ўқилди: 10258 марта. Фикрлар: 0 та.
Бугун Суперлига-2020 мавсумига қуръа ташланади
Юртимизда янги футбол мавсуми старт олишига ҳам борган сайин оз муддат қолмоқда.
Киритилди: 08.02.2020 07:45. Ўқилди: 5107 марта. Фикрлар: 0 та.
«Насаф» таркибига Франция ва Сербиядан янги футболчилар қўшилди
Туркияда йиғин ўтказаётган «Насаф» клуби машғулотларига Диаките Абделае (Франция), Марко Станоевич (Сербия) ва Дилшод Раҳматуллаев қўшилди.
Киритилди: 07.02.2020 23:01. Ўқилди: 8906 марта. Фикрлар: 3 та.
«Насаф» Украина клуби билан дуранг ўйнади
Хабарингиз бор, Қаршининг “Насаф” клуби айни кунларда Туркиянинг Анталия шаҳрида янги мавсумга тайёргарлик кўрмоқда.
Киритилди: 07.02.2020 22:02. Ўқилди: 3557 марта. Фикрлар: 0 та.
Ойбек Бозоров ва 4 нафар «Насаф» футболчиси Ўзбекистон терма жамоасига чақирилди
Хабарингиз бор, Ўзбекистон миллий терма жамоаси ЖЧ-2022 ва Осиё Кубоги-2023 саралаш баҳсларига тайёргарлик кўриш мақсадида 18-24 февраль кунлари БААда навбатдаги йиғин ўтказади.
Киритилди: 07.02.2020 11:19. Ўқилди: 7771 марта. Фикрлар: 2 та.
«Насаф»нинг Туркиядаги рақиблари номи маълум
Аввал хабар қилганимиздек, «Насаф» футболчилари 5 февралдан 19 февралга қадар янги мавсумга тайёргарлик кўриш учун Туркиянинг Анталия шаҳрида ўқув йиғин машғулотларини ўтказади.
Киритилди: 06.02.2020 13:25. Ўқилди: 3559 марта. Фикрлар: 0 та.
«Насаф» Туркияга етиб борди
"Насаф" бугун Туркиянинг Анталия шаҳрига етиб борди ва “Royal Holiday Lara” меҳмонхонасига жойлашди.
Киритилди: 05.02.2020 17:48. Ўқилди: 4104 марта. Фикрлар: 2 та.
«Насаф» Туркияга жўнаб кетди
Бугун эрта тонгда «Насаф» ПФК делегацияси Тошкент-Истамбул-Анталия йўналиши орқали Туркияга жўнаб кетди.
Киритилди: 05.02.2020 11:01. Ўқилди: 2737 марта. Фикрлар: 0 та.
Киритилди: 05.02.2020 10:40. Ўқилди: 4745 марта. Фикрлар: 1 та.
Азизжон Ғаниев: «Қаерда бўлишимдан қатъий назар «Насаф» юрагимда қолади» (видео)
«Насаф» футбол клубининг тажрибали ярим ҳимоячиси Азизжон Ғаниев Дубайнинг “Шабаб Ал-Аҳли” жамоасига трансфер қилинди.
Киритилди: 03.02.2020 22:52. Ўқилди: 5552 марта. Фикрлар: 0 та.
Расман! Азизжон Ғаниев БАА клубига ўтди
«Насаф» футбол клубининг тажрибали ярим ҳимоячиси Азизжон Ғаниев Дубайнинг “Шабаб ал-Аҳли” жамоасига трансфер қилинди.
Киритилди: 03.02.2020 19:59. Ўқилди: 6345 марта. Фикрлар: 4 та.
«Насаф»: Азизжон Ғаниев борасида хорижий клуб билан музокара олиб борилмоқда
Хабарингиз бор, спорт ОАВларида Азизжон Ғаниевнинг трансфери амалга ошганлиги ҳақида хабарлар тарқалди.
Киритилди: 02.02.2020 14:59. Ўқилди: 8049 марта. Фикрлар: 1 та.
«Насаф» норматив тестларни топширди
Янги мавсумга тайёргарлик кўраётган "Насаф" жамоаси бугун ЎФА Техник ривожлантириш бошқармаси илмий-методик бўлими томонидан ўтказилган норматив тестларни топширди.
Киритилди: 27.01.2020 20:07. Ўқилди: 3085 марта. Фикрлар: 4 та.
«Насаф» таркибида полшалик легионер кўрикдан ўтмоқда
Бугун «Насаф»Тожикистоннинг “Регар-ТадАЗ” жамоасига қарши назорат учрашувини ўтказди.
Киритилди: 24.01.2020 22:57. Ўқилди: 3862 марта. Фикрлар: 0 та.