Сергей Кучеренко: «Атрофимизда футбол фидоийлари бўлмаганида «Насаф» академияси бу даражага чиқмасди»
"Насаф"да қарийб 10 йилдан бери ишлаб келаётган украиналик мутахассис интервью берди.
Киритилди: 11.12.2018 17:04. Ўқилди: 2847 марта. Фикрлар: 1 та.
Бобир Давлатов: “Ҳали ўз ўйинимдан қониққаним йўқ”
"Сўғдиёна” – “Насаф” учрашуви ниҳоясида бугунги ўйинни энг яхши футболчиси сифатида эътироф этилган "Насаф" футболчиси Бобир Давлатовдан ҳам ўйин ҳақидаги фикрларини сўрадик.
Киритилди: 30.11.2018 00:52. Ўқилди: 2274 марта. Фикрлар: 1 та.
Сергей Лушчан: «Рақиб биргина хатодан унумли фойдаланди»
“Сўғдиёна” – “Насаф” учрашувидан сўнг мезбонлар устози Сергей Лушчан қуйидагича фикр билдирди:
Киритилди: 29.11.2018 20:18. Ўқилди: 2162 марта. Фикрлар: 3 та.
Рўзиқул Бердиев: «Очко биздан кўра рақибга кўпроқ зарур эди»
“Сўғдиёна” – “Насаф” учрашувидан сўнг меҳмонлар устози Рўзиқул Бердиев қуйидагича фикр билдирди:
Киритилди: 29.11.2018 20:17. Ўқилди: 2194 марта. Фикрлар: 2 та.
Суперлига. «Насаф» мавсумни ғалаба билан якунлади
Ўзбекистон Суперлигаси 32-туридан ўрин олган “Суғдиёна” ва “Насаф” ўйини бўлиб ўтди.
Киритилди: 29.11.2018 17:56. Ўқилди: 2538 марта. Фикрлар: 2 та.
Суперлига. «Суғдиёна» – «Насаф» (таркиблар)
Ўзбекистон Суперлигаси сўнги 32-туридан ўрин олган “Суғдиёна” ва “Насаф” ўртасидаги ўйин бошланмоқда. Жамоаларнинг бошланғич таркиблари билан танишинг.
Киритилди: 29.11.2018 14:58. Ўқилди: 2647 марта. Фикрлар: 1 та.
Суперлига. Бугун «Сўғдиёна» - «Насаф» учрашуви
Бугун бу йилги Pepsi Суперлиганинг қуйи олтиликдаги жамоалари сўнгги, 32-тур учрашувларини ўтказишади.
Киритилди: 29.11.2018 07:52. Ўқилди: 1960 марта. Фикрлар: 1 та.
Дарвидас Сернас: «Ғалаба қозониб, мухлисларни хурсанд қилмоқчимиз»
Эртага Ўзбекистон Суперлигаси 32-туридан ўрин олган “Суғдиёна” ва “Насаф” ўйини бўлиб ўтади.
Киритилди: 28.11.2018 20:23. Ўқилди: 1691 марта. Фикрлар: 1 та.
«Насаф» ёшлари мавсумни дуранг билан якунлади
Бугун “Насаф” ёшлари лигасининг сўнгги 32-тур учрашувини сафарда “Сўғдиёна” жамоасига қарши ўтказишди.
Киритилди: 28.11.2018 20:02. Ўқилди: 2679 марта. Фикрлар: 1 та.
Превью. «Сўғдиёна» - «Насаф»
Pepsi Суперлигаси 32-тур доирасида “Сўғдиёна”  ўз майдонида  Қаршининг “Насаф” жамоасини қабул қилади.
Киритилди: 28.11.2018 18:38. Ўқилди: 1841 марта. Фикрлар: 1 та.
Зафар Холмуродов: «Биз учун мавсум осон кечмади»
Бугун бўлиб ўтган ёшлар лигасининг 32-тур доирасидаги “Сўғдиёна” – “Насаф” учрашуви якунига етгач, жамоамиз устози Зафар Холмуродовдан мавсум ҳақидаги фикрларини сўрадик.
Киритилди: 28.11.2018 17:59. Ўқилди: 2436 марта. Фикрлар: 1 та.
U-18 биринчилиги якунига етди, «Насаф» – чемпион!
Жорий йилда илк марта ташкил этилган U-18 биринчилиги ўз ниҳоясига етди.
Киритилди: 25.11.2018 20:57. Ўқилди: 3556 марта. Фикрлар: 1 та.
Мақсуд Каримов: «Насаф»нинг футболчиси бўлганим билан фахрланаман»
“Насаф” футбол клубида шундай футболчилар борки, жамоа таркибида кўп йиллар тўп тепиб, жамоа ютуқларига улкан ҳисса қўшган, мухлислар меҳрини қозонган ва ҳурмат-эътиборга сазовор бўлган ҳамда эл назарига тушган.
Киритилди: 25.11.2018 20:53. Ўқилди: 2815 марта. Фикрлар: 1 та.
«Бугун икки бўлимда икки хил ўйинга гувоҳ бўлдик» – Рўзиқул Бердиев
“Насаф” – АГМК учрашувидан сўнг мезбонлар бош мураббийи Рўзиқул Бердиев қуйидагича фикр билдириб ўтди.
Киритилди: 25.11.2018 20:50. Ўқилди: 1774 марта. Фикрлар: 1 та.
Рўзиқул Бердиев: «Мақсуд Каримовдан ҳаммамиз миннатдормиз»
Ўйиндан кейин бўлиб ўтган матбуот анжуманининг иккинчи қисмида жамоамиз устози Рўзиқул Бердиев ҳам ўйин ҳақидаги ўз фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 25.11.2018 20:48. Ўқилди: 3788 марта. Фикрлар: 1 та.
Бахтиёр Ашурматов: «Биринчи бўлимни жуда бўш ўтказдик»
“Насаф” – АГМК учрашувидан сўнг меҳмонлар бош мураббийи Бахтиёр Ашурматов қуйидагича фикр билдириб ўтди.
Киритилди: 25.11.2018 20:42. Ўқилди: 1908 марта. Фикрлар: 1 та.
Суперлига. АГМК «Насаф» билан ўйинда иккита тўп фарқини йўққа чиқариб, мағлубиятдан қутулиб қолди
Суперлиганинг 31-туридан ўрин олган “Насаф” – АГМК учрашуви 2:2 ҳисобидаги дуранг натижа билан якунланди.
Киритилди: 25.11.2018 17:05. Ўқилди: 2661 марта. Фикрлар: 1 та.
Суперлига. «Насаф» – АГМК (таркиблар)
Ўзбекистон Суперлигаси 31-туридан ўрин олган “Насаф” ва АГМК ўйини бошланмоқда. Жамоалариннг бошланғич таркиблари билан танишинг.
Киритилди: 25.11.2018 14:01. Ўқилди: 2040 марта. Фикрлар: 1 та.
Ёшлар лигаси. «Насаф» – АГМК учрашувида ҳисоб очилмади
Бугун ёшларимиз ўз майдонида “АГМК” жамоаси ёшлари билан баҳс юритди. Ўйин кучли ёмғир остида ўтди.
Киритилди: 24.11.2018 19:07. Ўқилди: 2202 марта. Фикрлар: 1 та.
Суперлига, 31-тур: Превью
Хабарингиз бор, бугун PEPSI Суперлигаси 31-тури 23 ноябрда “Қизилқум” – “Нефтчи” ўйини билан старт олади.
Киритилди: 23.11.2018 14:18. Ўқилди: 3846 марта. Фикрлар: 1 та.