-
-
Суперлига 28.03.2024 19:00 Динамо 2 - 1 Металлург Суперлига 29.03.2024 19:00 ОКМК - Бунёдкор Суперлига 29.03.2024 19:15 Қизилқум - Локомотив Лига—1 30.03.2024 01:00 Лилль - Ланс Ла-лига 30.03.2024 01:00 Кадис - Гранада «A» Серия 30.03.2024 16:30 Наполи - Аталанта АПЛ 30.03.2024 17:30 Ньюкасл - Вест Хэм Ла-лига 30.03.2024 18:00 Хетафе - Севилья Суперлига 30.03.2024 19:00 Андижон - Насаф «A» Серия 30.03.2024 19:00 Торино - Монца «A» Серия 30.03.2024 19:00 Женоа - Фрозиноне Суперлига 30.03.2024 19:00 Пахтакор - Сўғдиёна АПЛ 30.03.2024 20:00 Челси - Бёрнли АПЛ 30.03.2024 20:00 Ноттингем Форест - Кристал Пэлас АПЛ 30.03.2024 20:00 Шеффилд Юнайтед - Фулхэм АПЛ 30.03.2024 20:00 Тоттенхэм - Лутон АПЛ 30.03.2024 20:00 Борнмут - Эвертон Ла-лига 30.03.2024 20:15 Альмерия - Осасуна Лига—1 30.03.2024 21:00 Метц - Монако «A» Серия 30.03.2024 22:00 Лацио - Ювентус Ла-лига 30.03.2024 22:30 Валенсия - Мальорка АПЛ 30.03.2024 22:30 Астон Вилла - Вулверхэмптон -
Ўзбекистонлик назоратчи, комиссар ва ҳакамлар халқаро ўйинларга тайинлов олишди
Баҳо: 0Бўлим: ЎЗБЕК ФУТБОЛИ » Ҳакамлар » Расмий учрашувлар
Рукн: Янгиликлар
Ушбу ҳафтада қитъамизнинг бир қатор шаҳарларида Жаҳон чемпионати-2022 саралаш баҳслари ўтказилади.
Саралаш доирасидан ўрин олган бир қатор учрашувларда ўзбекистонлик ҳакам, назоратчи ва комиссарлар фаолият олиб боради.
15 октябрь
Қатар – Уммон
Бош ҳакам: Фу Минг (Хитой)
Ёрдамчи ҳакамлар: Ҳуо Вейминг (Хитой), Ванг Децин (Хитой).
Захира ҳаками: Ю Минг Ҳсун (Хитой Тайпейи)
Назоратчи: Фарҳод Абдуллаев (Ўзбекистон).
Комиссар: Май Ан Ҳоанг (Вьетнам).
Сурия – Гуам
Бош ҳакам: Дмитрий Машенцев (Қирғизистон)
Ёрдамчи ҳакамлар: Баҳодир Қўчқоров (Қирғизистон), Замир Чинибеков (Қирғизистон).
Захира ҳаками: Тимур Файзуллин (Қирғизистон).
Назоратчи: Владислав Цейтлин (Ўзбекистон).
Комиссар: Кеня Отани (Япония).
Ҳиндистон – Бангладеш
Бош ҳакам: Масуд Туфайели (Сурия)
Ёрдамчи ҳакамлар: Али Аҳмад (Сурия), Мазен Зазфун (Сурия).
Захира ҳаками: Ферас Тавил (Сурия)
Назоратчи: Абдулраҳмон ал Зеид (Саудия Арабистони)
Комиссар: Алим Арифов (Ўзбекистон).
Баҳрайн – Эрон
Бош ҳакам: Валентин Коваленко (Ўзбекистон).
Ёрдамчи ҳакамлар: Андрей Цапенко (Ўзбекистон), Тимур Гайнуллин (Ўзбекистон).
Захира ҳаками: Илгиз Танташев (Ўзбекистон).
Назоратчи: Ҳакан Аназ (Австралия)
Комиссар: Танпайри Пайрит (Таиланд).Манба: ufa.uz.Киритилган сана: 13.10.2019 20:36.
Ўқилди: 2177 марта.
Билдирилган фикрлар: 1 та.
Турнир жадвали
№ | Жамоа | Ў | О |
---|---|---|---|
1 | Нефтчи | 3 | 9 |
2 | Андижон | 3 | 7 |
3 | Локомотив | 3 | 7 |
4 | Насаф | 3 | 7 |
5 | Қизилқум | 3 | 6 |
6 | Навбаҳор | 3 | 5 |
7 | ОКМК | 3 | 5 |
8 | Пахтакор | 3 | 4 |
9 | Динамо | 4 | 3 |
10 | Сўғдиёна | 3 | 2 |
11 | Металлург | 4 | 2 |
12 | Олимпик | 3 | 1 |
13 | Бунёдкор | 3 | 1 |
14 | Сурхон | 3 | 0 |
Ўтган ўйинлар
4-тур | Динамо | 2-1 | Металлург |
Навбатдаги ўйинлар
4-тур | ОКМК | - | Бунёдкор |
4-тур | Қизилқум | - | Локомотив |
4-тур | Андижон | - | Насаф |
4-тур | Пахтакор | - | Сўғдиёна |
4-тур | Навбаҳор | - | Сурхон |
4-тур | Олимпик | - | Нефтчи |