-
-
Суперлига 28.03.2024 19:00 Динамо 2 - 1 Металлург Суперлига 29.03.2024 19:00 ОКМК - Бунёдкор Суперлига 29.03.2024 19:15 Қизилқум - Локомотив -
Евро-2020 саралаши. Косово – Черногория ва бошқа ўйинларнинг асосий таркиблари маълум
Баҳо: 0Бўлим: ЕВРОПА
Рукн: Янгиликлар
Евро-2020 саралш босқичи 8-туридан ўрин олган бир нечта ўйинлар бошланмоқда. Жамоаларнинг асосий таркиблари билан танишинг.
Косово – Черногория
Косово – Мурич, Алити, Ррахмани, Войвода, Хадерджонай, Шаля, Кололи, Рашица, Бериша, Целина, Мурики.
Черногория – Петкович, Лагатор, Булатович, Симич, Марушич, Косович, Вукчевич, Больевич, Шчекич, Йовович, Мугоша.
Литва – Сербия
Литва – Черняускас, Баравикас, Климавичюс, Гирдвайнис, Ласицкас, Миколюнас, Шимкус, Вербицкас, Воробьев, Матулявичюс, Голубицкас.
Сербия – Дмитрович, Миленкович, Младенович, Милетич, Коларов, Максимович, Костич, Миливоевич, Ляйич, Радонич, Митрович.
Молдова – Албания
Молдова – Кошелев, Граур, Посмак, Препелицэ, Рябчук, Чеботару, Ионицэ, Суворов, Антон, Сидоренко, Мудрак.
Албания – Стракоша, Весели, Исмайли, Дермаку, Гимшити, Абраши, Траши, Гьясула, Баре, Манай, Цикалеши.
Исландия – Андорра
Исландия – Халльдоурссон, Скуласон, Сигурдссон, Фьолусон, Сигурдссон, Паульссон, Сигурдссон, Бьярнасон, Траустасон, Финнбогасон, Сигторссон.
Андорра – Гомес Морейра, Сервос, Лима, Сан-Николас, Родригес Сория, Алаэс, Валес, Вьейра, Ребес, Макс Льовера, Мартинес.
Манба: www.stadion.uz.Киритилган сана: 14.10.2019 23:11.
Ўқилди: 1853 марта.
Билдирилган фикрлар: 1 та.
Турнир жадвали
A - Гуруҳи
№ | Жамоа | Ў | О |
---|---|---|---|
1 | Қатар | 4 | 12 |
2 | Ҳиндистон | 4 | 4 |
3 | Афғонистон | 4 | 4 |
4 | Кувайт | 4 | 3 |
B - Гуруҳи
№ | Жамоа | Ў | О |
---|---|---|---|
1 | Япония | 3 | 9 |
2 | Сурия | 4 | 7 |
3 | КХДР | 3 | 3 |
4 | Мьянма | 4 | 1 |
C - Гуруҳи
№ | Жамоа | Ў | О |
---|---|---|---|
1 | Жанубий Корея | 4 | 10 |
2 | Хитой | 4 | 7 |
3 | Таиланд | 4 | 4 |
4 | Сингапур | 4 | 1 |
D - Гуруҳи
№ | Жамоа | Ў | О |
---|---|---|---|
1 | Қирғизистон | 4 | 9 |
2 | Уммон | 4 | 9 |
3 | Малайзия | 4 | 6 |
4 | Хитой Тайпейи | 4 | 0 |
E - Гуруҳи
№ | Жамоа | Ў | О |
---|---|---|---|
1 | Эрон | 4 | 10 |
2 | Ўзбекистон | 4 | 10 |
3 | Туркманистон | 4 | 1 |
4 | Гонконг | 4 | 1 |
F - Гуруҳи
№ | Жамоа | Ў | О |
---|---|---|---|
1 | Ироқ | 4 | 12 |
2 | Индонезия | 4 | 7 |
3 | Вьетнам | 4 | 3 |
4 | Филиппин | 4 | 1 |
G - Гуруҳи
№ | Жамоа | Ў | О |
---|---|---|---|
1 | Саудия Арабистони | 4 | 10 |
2 | Иордания | 4 | 7 |
3 | Тожикистон | 4 | 5 |
4 | Покистон | 4 | 0 |
H - Гуруҳи
№ | Жамоа | Ў | О |
---|---|---|---|
1 | БАА | 4 | 12 |
2 | Баҳрайн | 4 | 9 |
3 | Яман | 4 | 3 |
4 | Непал | 4 | 0 |
I - Гуруҳи
№ | Жамоа | Ў | О |
---|---|---|---|
1 | Австралия | 4 | 12 |
2 | Фаластин | 4 | 7 |
3 | Ливан | 4 | 2 |
4 | Бангладеш | 4 | 1 |
Ўтган ўйинлар
4-тур | Ливан | 0-5 | Австралия |
4-тур | Бангладеш | 0-1 | Фаластин |
4-тур | Филиппин | 0-5 | Ироқ |
4-тур | Хитой | 4-1 | Сингапур |
4-тур | Вьетнам | 0-3 | Индонезия |
4-тур | Таиланд | 0-3 | Жанубий Корея |
4-тур | Ҳиндистон | 1-2 | Афғонистон |
4-тур | Малайзия | 0-2 | Уммон |
4-тур | Қирғизистон | 5-1 | Хитой Тайпейи |
4-тур | Ўзбекистон | 3-0 | Гонконг |
4-тур | Тожикистон | 1-1 | Саудия Арабистони |
4-тур | Туркманистон | 0-1 | Эрон |
4-тур | Кувайт | 1-2 | Қатар |
4-тур | Сурия | 7-0 | Мьянма |
4-тур | Иордания | 7-0 | Покистон |
4-тур | Баҳрайн | 3-0 | Непал |
4-тур | Яман | 0-3 | БАА |