-
-
Суперлига 28.03.2024 19:00 Динамо 2 - 1 Металлург Суперлига 29.03.2024 19:00 ОКМК - Бунёдкор Суперлига 29.03.2024 19:15 Қизилқум - Локомотив Лига—1 30.03.2024 01:00 Лилль - Ланс Ла-лига 30.03.2024 01:00 Кадис - Гранада «A» Серия 30.03.2024 16:30 Наполи - Аталанта АПЛ 30.03.2024 17:30 Ньюкасл - Вест Хэм Ла-лига 30.03.2024 18:00 Хетафе - Севилья Суперлига 30.03.2024 19:00 Андижон - Насаф «A» Серия 30.03.2024 19:00 Торино - Монца «A» Серия 30.03.2024 19:00 Женоа - Фрозиноне Суперлига 30.03.2024 19:00 Пахтакор - Сўғдиёна АПЛ 30.03.2024 20:00 Челси - Бёрнли АПЛ 30.03.2024 20:00 Ноттингем Форест - Кристал Пэлас АПЛ 30.03.2024 20:00 Шеффилд Юнайтед - Фулхэм АПЛ 30.03.2024 20:00 Тоттенхэм - Лутон АПЛ 30.03.2024 20:00 Борнмут - Эвертон Ла-лига 30.03.2024 20:15 Альмерия - Осасуна Лига—1 30.03.2024 21:00 Метц - Монако «A» Серия 30.03.2024 22:00 Лацио - Ювентус Ла-лига 30.03.2024 22:30 Валенсия - Мальорка АПЛ 30.03.2024 22:30 Астон Вилла - Вулверхэмптон -
Суперлигаси 24-тур учрашувлари расмийлари
Баҳо: +1Бўлим: ЎЗБЕК ФУТБОЛИ » Суперлига » Ҳакамлар
Рукн: Янгиликлар
23-24 ноябрь кунлари Coca-Cola Суперлигасида 24-тур баҳслари бўлиб ўтади. Мазкур тур доирасидан ўрин олган учрашувларда қуйидаги расмий шахслар фаолият олиб боришади.
Coca-Cola Суперлигаси / 24-тур
23 ноябрь, шанба
“Металлург” – “Динамо”
Ҳакамлар: Жасур Мухторов, Султонмурод Улфатов, Бахтиёрхўжа Шавкатов, Рустам Чориев
Назоратчи: Игорь Нехочин
Комиссар: Лазиз Қўчқоров
“Қизилқум” – “Бухоро”
Ҳакамлар: Акобирхўжа Шукуруллаев, Санжар Шоюсупов, Алишер Усмонов, Исхак Ибрагимов
Назоратчи: Бобур Ҳайдаров
Комиссар: Ойбек Юнусов
“Қўқон-1912” – АГМК
Ҳакамлар: Шерзод Қосимов, Абдуҳамидулло Расулов, Жаҳонгир Саидов, Достон Раҳмонов
Назоратчи: Марат Исмоилов
Комиссар: Шоҳрух Саид
“Насаф” – “Пахтакор”
Ҳакамлар: Олим Тўйчибоев, Ришат Нугманов, Шоҳрух Аъзамов, Илья Илин
Назоратчи: Дмитрий Роман
Комиссар: Шерзод Ражабов
24 ноябрь, якшанба
“Бунёдкор” – “Навбаҳор”
Ҳакамлар: Фирдавс Норсафаров, Фарҳод Усмонов, Зуфар Алибоев, Равшан Абдувоҳидов
Назоратчи: Олег Дачев
Комиссар: Сардор Қудратуллаев
“Андижон” – “Локомотив”
Ҳакамлар: Рустам Лутфуллин, Тимур Галеев, Александр Сидоров, Иброҳим Исмоилов
Назоратчи: Бахтиёр Тоғаев
Комиссар: Алишер Файзиев
“Сурхон” – “Сўғдиёна”
Ҳакамлар: Виктор Серазетдинов, Расулжон Фозилов, Максим Нехочин, Ҳусан Музаффаров
Назоратчи: Сардор Нажафалиев
Комиссар: Эркин Бахтиёров.
Манба: pfl.uz.Киритилган сана: 20.11.2019 19:34.
Ўқилди: 2640 марта.
Билдирилган фикрлар: 0 та.
Турнир жадвали
A - Гуруҳи
№ | Жамоа | Ў | О |
---|---|---|---|
1 | Қатар | 4 | 12 |
2 | Ҳиндистон | 4 | 4 |
3 | Афғонистон | 4 | 4 |
4 | Кувайт | 4 | 3 |
B - Гуруҳи
№ | Жамоа | Ў | О |
---|---|---|---|
1 | Япония | 3 | 9 |
2 | Сурия | 4 | 7 |
3 | КХДР | 3 | 3 |
4 | Мьянма | 4 | 1 |
C - Гуруҳи
№ | Жамоа | Ў | О |
---|---|---|---|
1 | Жанубий Корея | 4 | 10 |
2 | Хитой | 4 | 7 |
3 | Таиланд | 4 | 4 |
4 | Сингапур | 4 | 1 |
D - Гуруҳи
№ | Жамоа | Ў | О |
---|---|---|---|
1 | Қирғизистон | 4 | 9 |
2 | Уммон | 4 | 9 |
3 | Малайзия | 4 | 6 |
4 | Хитой Тайпейи | 4 | 0 |
E - Гуруҳи
№ | Жамоа | Ў | О |
---|---|---|---|
1 | Эрон | 4 | 10 |
2 | Ўзбекистон | 4 | 10 |
3 | Туркманистон | 4 | 1 |
4 | Гонконг | 4 | 1 |
F - Гуруҳи
№ | Жамоа | Ў | О |
---|---|---|---|
1 | Ироқ | 4 | 12 |
2 | Индонезия | 4 | 7 |
3 | Вьетнам | 4 | 3 |
4 | Филиппин | 4 | 1 |
G - Гуруҳи
№ | Жамоа | Ў | О |
---|---|---|---|
1 | Саудия Арабистони | 4 | 10 |
2 | Иордания | 4 | 7 |
3 | Тожикистон | 4 | 5 |
4 | Покистон | 4 | 0 |
H - Гуруҳи
№ | Жамоа | Ў | О |
---|---|---|---|
1 | БАА | 4 | 12 |
2 | Баҳрайн | 4 | 9 |
3 | Яман | 4 | 3 |
4 | Непал | 4 | 0 |
I - Гуруҳи
№ | Жамоа | Ў | О |
---|---|---|---|
1 | Австралия | 4 | 12 |
2 | Фаластин | 4 | 7 |
3 | Ливан | 4 | 2 |
4 | Бангладеш | 4 | 1 |
Ўтган ўйинлар
4-тур | Ливан | 0-5 | Австралия |
4-тур | Бангладеш | 0-1 | Фаластин |
4-тур | Филиппин | 0-5 | Ироқ |
4-тур | Хитой | 4-1 | Сингапур |
4-тур | Вьетнам | 0-3 | Индонезия |
4-тур | Таиланд | 0-3 | Жанубий Корея |
4-тур | Ҳиндистон | 1-2 | Афғонистон |
4-тур | Малайзия | 0-2 | Уммон |
4-тур | Қирғизистон | 5-1 | Хитой Тайпейи |
4-тур | Ўзбекистон | 3-0 | Гонконг |
4-тур | Тожикистон | 1-1 | Саудия Арабистони |
4-тур | Туркманистон | 0-1 | Эрон |
4-тур | Кувайт | 1-2 | Қатар |
4-тур | Сурия | 7-0 | Мьянма |
4-тур | Иордания | 7-0 | Покистон |
4-тур | Баҳрайн | 3-0 | Непал |
4-тур | Яман | 0-3 | БАА |