-
-
Суперлига 28.03.2024 19:00 Динамо 2 - 1 Металлург Суперлига 29.03.2024 19:00 ОКМК - Бунёдкор Суперлига 29.03.2024 19:15 Қизилқум - Локомотив Лига—1 30.03.2024 01:00 Лилль - Ланс Ла-лига 30.03.2024 01:00 Кадис - Гранада «A» Серия 30.03.2024 16:30 Наполи - Аталанта АПЛ 30.03.2024 17:30 Ньюкасл - Вест Хэм Ла-лига 30.03.2024 18:00 Хетафе - Севилья Суперлига 30.03.2024 19:00 Андижон - Насаф «A» Серия 30.03.2024 19:00 Торино - Монца «A» Серия 30.03.2024 19:00 Женоа - Фрозиноне Суперлига 30.03.2024 19:00 Пахтакор - Сўғдиёна АПЛ 30.03.2024 20:00 Челси - Бёрнли АПЛ 30.03.2024 20:00 Ноттингем Форест - Кристал Пэлас АПЛ 30.03.2024 20:00 Шеффилд Юнайтед - Фулхэм АПЛ 30.03.2024 20:00 Тоттенхэм - Лутон АПЛ 30.03.2024 20:00 Борнмут - Эвертон Ла-лига 30.03.2024 20:15 Альмерия - Осасуна Лига—1 30.03.2024 21:00 Метц - Монако «A» Серия 30.03.2024 22:00 Лацио - Ювентус Ла-лига 30.03.2024 22:30 Валенсия - Мальорка АПЛ 30.03.2024 22:30 Астон Вилла - Вулверхэмптон -
AFC U-23. Австралия – Ўзбекистон. Таркиблар маълум (онлайн трансляция)
Баҳо: 0Бўлим: ОСИЁ » Қитъа чемпионатлари » Ёшлар (U23) ОЧ
Рукн: Янгиликлар
Хабарингиз бор, бугун Ўзбекистон олимпия терма жамоаси Таиландда ўтаётган U-23 Осиё чемпионати учинчи ўрин учун баҳсда Австралияга қарши учрашувда майдонга тушади. Жамоаларнинг асосий таркиблари маълум.
U-23 Осиё чемпионати. Таиланд.
3-ўрин учун. 25 январь, 17:30.
Бош ҳакам: Муҳаммад Абдулла Ҳассан (БАА)
Австралия – Ўзбекистон (ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦИЯ)Австралия U-23: 1.Томас Гловер, 3.Алекс Герсбах, 4.Дилан Райан, 6.Тасс Мордоукоутас, 7.Рами Нажжарине, 8.Зак Данкан, 11.Рено Пископо, 14.Томас Денг, 15.Николас Д'Агостино, 17.Киану Баккус, 19.Даниэль Боуман.
Захира: 12.Жордан Холмес, 18.Даниэль Маргуш, 2.Габриэл Клеур, 9.Алҳассан Туре, 10.Денис Генерау, 13.Аиден О'Нейл, 16.Трент Бухагиар, 20.Коннор О'Тил, 21.Якоб Италиано, 22.Бен Фолами, 23.Коннор Меткалфе.
Ўзбекистон U-23: 1.Абдувоҳид Неъматов, 2.Ислом Қобилов, 3.Ҳожиакбар Алижонов, 4.Абдулла Абдуллаев, 6.Азиз Ғаниев, 8. Нурилло Тўхтасинов, 9.Жасурбек Яхшибоев, 10.Бобир Абдихолиқов, 11. Миржаҳон Мираҳмадов, 19.Илҳом Алижонов, 20.Ҳусниддин Алиқулов,
Захира: 12.Машҳуржон Муҳаммаджонов, 21.Низомиддин Зиёвутдинов, 5.Дилшод Саитов, 7.Шароф Мухитдинов, 13.Шерзод Насруллаев, 14.Аброрбек Исмоилов, 15.Ойбек Рустамов, 16.Азизбек Амонов, 17.Ислом Кенжабоев, 18.Достон Ибрагимов, 22. Санжар Қодирқулов, 23. Ойбек Бозоров.
Манба: www.stadion.uz.Киритилган сана: 25.01.2020 15:52.
Ўқилди: 6865 марта.
Билдирилган фикрлар: 81 та.
Турнир жадвали
A - Гуруҳи
№ | Жамоа | Ў | О |
---|---|---|---|
1 | Қатар | 4 | 12 |
2 | Ҳиндистон | 4 | 4 |
3 | Афғонистон | 4 | 4 |
4 | Кувайт | 4 | 3 |
B - Гуруҳи
№ | Жамоа | Ў | О |
---|---|---|---|
1 | Япония | 3 | 9 |
2 | Сурия | 4 | 7 |
3 | КХДР | 3 | 3 |
4 | Мьянма | 4 | 1 |
C - Гуруҳи
№ | Жамоа | Ў | О |
---|---|---|---|
1 | Жанубий Корея | 4 | 10 |
2 | Хитой | 4 | 7 |
3 | Таиланд | 4 | 4 |
4 | Сингапур | 4 | 1 |
D - Гуруҳи
№ | Жамоа | Ў | О |
---|---|---|---|
1 | Қирғизистон | 4 | 9 |
2 | Уммон | 4 | 9 |
3 | Малайзия | 4 | 6 |
4 | Хитой Тайпейи | 4 | 0 |
E - Гуруҳи
№ | Жамоа | Ў | О |
---|---|---|---|
1 | Эрон | 4 | 10 |
2 | Ўзбекистон | 4 | 10 |
3 | Туркманистон | 4 | 1 |
4 | Гонконг | 4 | 1 |
F - Гуруҳи
№ | Жамоа | Ў | О |
---|---|---|---|
1 | Ироқ | 4 | 12 |
2 | Индонезия | 4 | 7 |
3 | Вьетнам | 4 | 3 |
4 | Филиппин | 4 | 1 |
G - Гуруҳи
№ | Жамоа | Ў | О |
---|---|---|---|
1 | Саудия Арабистони | 4 | 10 |
2 | Иордания | 4 | 7 |
3 | Тожикистон | 4 | 5 |
4 | Покистон | 4 | 0 |
H - Гуруҳи
№ | Жамоа | Ў | О |
---|---|---|---|
1 | БАА | 4 | 12 |
2 | Баҳрайн | 4 | 9 |
3 | Яман | 4 | 3 |
4 | Непал | 4 | 0 |
I - Гуруҳи
№ | Жамоа | Ў | О |
---|---|---|---|
1 | Австралия | 4 | 12 |
2 | Фаластин | 4 | 7 |
3 | Ливан | 4 | 2 |
4 | Бангладеш | 4 | 1 |
Ўтган ўйинлар
4-тур | Ливан | 0-5 | Австралия |
4-тур | Бангладеш | 0-1 | Фаластин |
4-тур | Филиппин | 0-5 | Ироқ |
4-тур | Хитой | 4-1 | Сингапур |
4-тур | Вьетнам | 0-3 | Индонезия |
4-тур | Таиланд | 0-3 | Жанубий Корея |
4-тур | Ҳиндистон | 1-2 | Афғонистон |
4-тур | Малайзия | 0-2 | Уммон |
4-тур | Қирғизистон | 5-1 | Хитой Тайпейи |
4-тур | Ўзбекистон | 3-0 | Гонконг |
4-тур | Тожикистон | 1-1 | Саудия Арабистони |
4-тур | Туркманистон | 0-1 | Эрон |
4-тур | Кувайт | 1-2 | Қатар |
4-тур | Сурия | 7-0 | Мьянма |
4-тур | Иордания | 7-0 | Покистон |
4-тур | Баҳрайн | 3-0 | Непал |
4-тур | Яман | 0-3 | БАА |