-
-
Суперлига 28.03.2024 19:00 Динамо 2 - 1 Металлург Суперлига 29.03.2024 19:00 ОКМК - Бунёдкор Суперлига 29.03.2024 19:15 Қизилқум - Локомотив Лига—1 30.03.2024 01:00 Лилль - Ланс Ла-лига 30.03.2024 01:00 Кадис - Гранада «A» Серия 30.03.2024 16:30 Наполи - Аталанта АПЛ 30.03.2024 17:30 Ньюкасл - Вест Хэм Ла-лига 30.03.2024 18:00 Хетафе - Севилья Суперлига 30.03.2024 19:00 Андижон - Насаф «A» Серия 30.03.2024 19:00 Торино - Монца «A» Серия 30.03.2024 19:00 Женоа - Фрозиноне Суперлига 30.03.2024 19:00 Пахтакор - Сўғдиёна АПЛ 30.03.2024 20:00 Челси - Бёрнли АПЛ 30.03.2024 20:00 Ноттингем Форест - Кристал Пэлас АПЛ 30.03.2024 20:00 Шеффилд Юнайтед - Фулхэм АПЛ 30.03.2024 20:00 Тоттенхэм - Лутон АПЛ 30.03.2024 20:00 Борнмут - Эвертон Ла-лига 30.03.2024 20:15 Альмерия - Осасуна Лига—1 30.03.2024 21:00 Метц - Монако «A» Серия 30.03.2024 22:00 Лацио - Ювентус Ла-лига 30.03.2024 22:30 Валенсия - Мальорка АПЛ 30.03.2024 22:30 Астон Вилла - Вулверхэмптон -
"Ливерпуль" раҳбарияти Клопп кетса, унинг ўрнига ким келишини аниқлаб олди
Баҳо: 0Бўлим: ЕВРОПА » Мураббийлар » Трансферлар
Рукн: Янгиликлар
Англиянинг "Ливерпуль" клуб раҳбарияти жамоа бош мураббийи Юрген Клопп кетса, унинг ўрнига келиши мумкин бўлган мураббий номини аниқлаб олди.
Гап шундаки, Германиянинг «РБ Лейпциг» клуби бош мураббийи Юлиан Нагельсманн "қизиллар" раҳбариятининг фикрича, Юрген Клоппни ўрнини муносиб тарзда эгаллай олади.
Ўтган йилнинг ёзида Юлиан Нагельсманн «Хоффенхайм»дан «Лейпциг» клубига кўчиб ўтганди ва ўз жамоасини ЕЧЛнинг чорак финалигача олиб борди.
Англия ОАВсининг ёзишича, Нагельсманн «Ливерпуль» клуби раҳбариятининг нишонида турибди.
Айтилишича, Клоппнинг ўрнини эгаллаш учун Стивен Жеррард ва Пеп Лиандерсларнинг ҳам номзодлари кўриб чиқибмоқда, бироқ, Нагельсманн биринчи ўринда турибди.
Клоппнинг «Ливерпуль» клуби билан амалдаги шартномаси 2024 йилнинг ёзигача мўлжалланган.
Киритилган сана: 18.04.2020 23:21.
Ўқилди: 8170 марта.
Билдирилган фикрлар: 4 та.
Турнир жадвали
A - Гуруҳи
№ | Жамоа | Ў | О |
---|---|---|---|
1 | Қатар | 4 | 12 |
2 | Ҳиндистон | 4 | 4 |
3 | Афғонистон | 4 | 4 |
4 | Кувайт | 4 | 3 |
B - Гуруҳи
№ | Жамоа | Ў | О |
---|---|---|---|
1 | Япония | 3 | 9 |
2 | Сурия | 4 | 7 |
3 | КХДР | 3 | 3 |
4 | Мьянма | 4 | 1 |
C - Гуруҳи
№ | Жамоа | Ў | О |
---|---|---|---|
1 | Жанубий Корея | 4 | 10 |
2 | Хитой | 4 | 7 |
3 | Таиланд | 4 | 4 |
4 | Сингапур | 4 | 1 |
D - Гуруҳи
№ | Жамоа | Ў | О |
---|---|---|---|
1 | Қирғизистон | 4 | 9 |
2 | Уммон | 4 | 9 |
3 | Малайзия | 4 | 6 |
4 | Хитой Тайпейи | 4 | 0 |
E - Гуруҳи
№ | Жамоа | Ў | О |
---|---|---|---|
1 | Эрон | 4 | 10 |
2 | Ўзбекистон | 4 | 10 |
3 | Туркманистон | 4 | 1 |
4 | Гонконг | 4 | 1 |
F - Гуруҳи
№ | Жамоа | Ў | О |
---|---|---|---|
1 | Ироқ | 4 | 12 |
2 | Индонезия | 4 | 7 |
3 | Вьетнам | 4 | 3 |
4 | Филиппин | 4 | 1 |
G - Гуруҳи
№ | Жамоа | Ў | О |
---|---|---|---|
1 | Саудия Арабистони | 4 | 10 |
2 | Иордания | 4 | 7 |
3 | Тожикистон | 4 | 5 |
4 | Покистон | 4 | 0 |
H - Гуруҳи
№ | Жамоа | Ў | О |
---|---|---|---|
1 | БАА | 4 | 12 |
2 | Баҳрайн | 4 | 9 |
3 | Яман | 4 | 3 |
4 | Непал | 4 | 0 |
I - Гуруҳи
№ | Жамоа | Ў | О |
---|---|---|---|
1 | Австралия | 4 | 12 |
2 | Фаластин | 4 | 7 |
3 | Ливан | 4 | 2 |
4 | Бангладеш | 4 | 1 |
Ўтган ўйинлар
4-тур | Ливан | 0-5 | Австралия |
4-тур | Бангладеш | 0-1 | Фаластин |
4-тур | Филиппин | 0-5 | Ироқ |
4-тур | Хитой | 4-1 | Сингапур |
4-тур | Вьетнам | 0-3 | Индонезия |
4-тур | Таиланд | 0-3 | Жанубий Корея |
4-тур | Ҳиндистон | 1-2 | Афғонистон |
4-тур | Малайзия | 0-2 | Уммон |
4-тур | Қирғизистон | 5-1 | Хитой Тайпейи |
4-тур | Ўзбекистон | 3-0 | Гонконг |
4-тур | Тожикистон | 1-1 | Саудия Арабистони |
4-тур | Туркманистон | 0-1 | Эрон |
4-тур | Кувайт | 1-2 | Қатар |
4-тур | Сурия | 7-0 | Мьянма |
4-тур | Иордания | 7-0 | Покистон |
4-тур | Баҳрайн | 3-0 | Непал |
4-тур | Яман | 0-3 | БАА |