Ўзбекистон кубоги чорак финал босқичи доирасида бўлиб ўтган "Навбаҳор" - "Пахтакор" ўйинидан кейин тошкентликлар устози Максим Шацких матбуот анжуманида иштирок этди.
"Навбаҳор" Ўзбекистон кубоги чорак финалидан ўрин олган учрашувда "Пахтакор"ни ўз майдонида қабул қилиб, 2:1 ҳисобида ғалаба қозонди.
Ўзбекистон кубоги чорак финалидан ўрин олган “Навбаҳор” – “Пахтакор” ўртасидаги учрашув арафасида “лочинлар”нинг 31 ёшли тажрибали дарвозабони Ўткир Юсупов бўлажак ўйин ҳақидаги фикрлари билан ўртоқлашди.
2–3 сентябрь кунлари Ўзбекистон Cоcа-Cоlа кубогининг 1/4 финал босқич учрашувлари бўлиб ўтади. Унда қуйидаги расмий шахслар фаолият олиб боради.
“Навбаҳор” - “Пахтакор” ўйинидан кейин Максим Шацких матбуот анжуманида қатнашди.
Суперлига 17-туридан ўрин олган "Навбаҳор" - "Пахтакор" учрашуви якунига етди. Намангандаги "Марказий" стадионида кечган баҳс 1:1 ҳисобида якунланди.
Суперлига 17-туридан ўрин олган марказий "Навбаҳор" - "Пахтакор" учрашуви асосий таркиблари билан танишинг.
Ўзбекистон Суперлигаси 17-туридан ўрин олган, “Йил ўйини” дея эътироф этилаётган “Навбаҳор” – “Пахтакор” ўртасидаги учрашув арафасида “лочинлар”нинг 29 ёшли тажрибали ҳимоячиси Давронбек Ҳошимов бўлажак ўйин ҳақидаги фикрлари билан ўртоқлашди.
Ўзбекистон Суперлигаси 17-туридан ўрин олган баҳсда “Навбаҳор” ўз майдонида Тошкентнинг “Пахтакор” жамоасини қабул қилади.
Бугун Ўзбекистон кубогининг чорак финал босқичига қуръа ташлангани ҳақида хабар бериб ўтгандик.
Ўзбекистон кубогининг чорак финал босқичига қуръа ташланди.
"Пахтакор" стадиони мажлислар залида клуб раҳбарияти ҳамда жамоанинг ашаддий ишқибозлари ўртасида учрашув бўлиб ўтди.
Ўзбекистон кубоги нимчорак финал босқичи доирасида бўлиб ўтган «Пахтакор» ва «Шўртан» жамоалари ўртасидаги учрашув видеошарҳи билан таништириб ўтамиз.
Ўзбекистон кубоги нимчорак финалидан ўрин олган бир қатор учрашувлар якунланди.
Кубок баҳсларининг нимчорак финалида "Шерлар" 23 август куни Тошкентда "Шўртан"га қарши майдонга тушади.
Кечаги икки ўйин бўйича ҳамма фикр сўрабди (гўёки, бизнинг фикримиз билан ўйин қайта ўтказилади ёки натижа бекор қилинади).
"Олимпик" билан баҳсдан кейин "Пахтакор" устози матбуот анжуманида беллашув ҳақида фикрларини билдирди.
Ўзбекистон чемпионатининг 16-туридан ўрин олган «Пахтакор» ва «Олимпик» жамоалари ўртасидаги ўйин "Жар" стадионида бўлиб ўтган баҳсда дуранг натижа қайд этилди.