“Пахтакор” – “Навбаҳор” (2:1) учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг биринчи қисмида наманганликлар бош мураббийи Самвел Бабаян ОАВ ходимларининг саволларига жавоб берди.
"Пахтакор" бош мураббийи "Навбаҳор"га қарши бўлиб ўтган ўйиндан кейинги матбуот анжуманида иштирок этди.
Ўзбекистон чемпионатининг 3-тури доирасида бўлиб ўтган «Пахтакор» ва «Навбаҳор» жамоалари ўртасидаги учрашув статистикаси ва видеошарҳи билан таништириб ўтамиз.
Ўзбекистон Суперлиганинг 3-туридан ўрин олган «Пахтакор» - «Навбаҳор» учрашувидаги баҳсли вазиятлар Эксперт-ҳакамлар комиссияси томонидан кўриб чиқилади.
Бироз олдин Тошкентдаги «Пахтакор» стадионида «шерлар» «Навбаҳор» билан куч синашди
Қуйидаги номлари келтирилган футболчилар Суперлиганинг 3-тури доирасида ўйинларда иштирок эта олмайдилар.
Суперлига 3-тур марказий ўйинида "Пахтакор" Тошкентда "Навбаҳор"ни қабул қилади.
«Нефтчи» клуби бош мураббийи Виталий Левченко Суперлиганинг 2-тури доирасида «Пахтакор»га қарши бўлиб ўтган ўйин (2:1) борасида ўз фикрини билдириб ўтди.
Суперлига 2-тури доирасида бўлиб ўтган «Нефтчи» ва «Пахтакор» жамоалари ўртасидаги учрашув статистикаси ва видеошарҳи билан таништириб ўтамиз.
Ўзбекистон профессионал футбол лигаси Суперлиганинг 1-тури доирасида ўтказилган ўйинларда энг ёш таркибга эга жамоалар рейтингини эълон қилди.
Ўзбекистон Coca-Cola Суперлига-2023 мавсумини муваффақиятли бошлаган "Нефтчи" жамоаси 10 март куни 2-тур баҳсида мамлакатимизнинг амалдаги чемпиони Тошкентнинг "Пахтакор" клубини қабул қилади.
ЎзПФЛ расмий сайти Суперлига 1-тур ўйинларини кузатиш учун стадионларга қанча томошабин ташриф буюргани ҳақида маълумот берди.
Ўзбекистон ёшлар терма жамоаси ярим ҳимоячиси Аббосбек Файзуллаев ОФК расмий сайти учун интервью берди.
"Пахтакор" бош мураббийи "Олимпик" клубига қарши бўлиб ўтган ўйиндан кейинги матбуот анжуманида ОАВ саволларига жавоб қайтарди.
Суперлига 1-тури доирасида бугун «Олимпик» сафарда «Пахтакор»ни 3:2 ҳисобида мағлуб этди. Учрашувдан кейинги матбуот анжуманида олимпиячилар бош мураббийи Тимур Кападзе қуйидаги фикрларни билдириб ўтди.
Ўзбекистон суперлигасининг 1-тури доирасида «Пахтакор» ўз майдонида «Олимпик»ни қабул қилиб, имкониятни бой берди.
Ўзбекистон ёшлар терма жамоаси ярим ҳимоячиси Аббосбек Файзуллаев бугун Сурияга қарши бўлиб ўтган баҳсдан сўнг ўз фикрлари билан ўртоқлашди.