Yevropa ligasi guruh bosqichi 4-turidan o‘rin olgan o‘yinlar boshlanish arafasida.
"Arsenal" Norvegiyada "Molde" klubi mehmoni bo‘layotgan bo‘lsa, "Lill" o‘z uyida "Milan"ni qabul qilmoqda.
Yevropa ligasi, 4-tur
"A" guruhi
SSKA Sofiya Bolgariya – Yang Boyz Shveysariya
26 noyabr, 22.55, «Vasil Levski»
SSKA Sofiya – Buzatto, Matey, Antov, Zanev, Turisov, Tiagu Rodrigesh, Sankare, Yomov, Keri, Beltrame, Sou.
Yang Boyz – fon Ballmos, Lustenberger, Xefti, Kamara, Garsiya, Fassnaxt, Rider, Syerro, Ngamale, Elia, Nsame.
"B" guruhi
Molde Norvegiya – Arsenal Angliya
26 noyabr, 22.55, «Aker Stadion»
Molde – Linde, Sinyan, Uingo, Gregersen, Eursnes, Ellingsen, Xestad, Xussayn, Eykrem, Jeyms, Risa.
Arsenal – Runarsson, Soaresh, Mustafi, David Luiz, Meytlend-Naylz, Djaka, Uillok, Pepe, Nelson, Nketia, Lyakazett.
"H" guruhi
Lill Fransiya – Milan Italiya
26 noyabr, 22.55, «Pyer-Morua»
Lill – Menyan, PYE, Botman, Fonte, Reynildu, Yazidji, Andre, Bamba, Sheka, Luis Araujo, Devid.
Milan – Donnarumma, Diogu Dalot, Gabbiya, Kyer, Teo, Kastilyexo, Bennaser, Chalxanoglu, Tonali, Rebich, Xeuge.
№ | Jamoa | O' | O |
---|---|---|---|
1 | Manchester Siti | 32 | 73 |
2 | Arsenal | 32 | 71 |
3 | Liverpul | 32 | 71 |
4 | Aston Villa | 33 | 63 |
5 | Tottenhem | 32 | 60 |
6 | Nyukasl | 32 | 50 |
7 | Man. Yunayted | 32 | 50 |
8 | Vest Xem | 33 | 48 |
9 | Chelsi | 31 | 47 |
10 | Brayton | 32 | 44 |
11 | Vulverhempton | 32 | 43 |
12 | Fulhem | 33 | 42 |
13 | Bornmut | 32 | 42 |
14 | Everton | 32 | 35 |
15 | Kristal Pelas | 32 | 33 |
16 | Brentford | 33 | 32 |
17 | Nottingem Forest | 33 | 30 |
18 | Luton | 33 | 25 |
19 | Byornli | 33 | 20 |
20 | Sheffild Yunayted | 32 | 16 |
№ | Jamoa | O' | O |
---|---|---|---|
1 | Arsenal | 0 | 0 |
2 | Bude-Glimt | 0 | 0 |
3 | PSV | 0 | 0 |
4 | Syurix | 0 | 0 |
Nimchorak final | |||
---|---|---|---|
09.02.2021 | |||
22:30 | Byornli |
|
Bornmut |
10.02.2021 | |||
00:30 | Man. Yunayted |
|
Vest Xem |
22:30 | Suonsi Siti |
|
Manchester Siti |
11.02.2021 | |||
00:30 | Lester |
|
Brayton |
00:30 | Sheffild Yunayted |
|
Bristol Siti |
01:15 | Everton |
|
Tottenhem |
22:30 | Vulverhempton |
|
Sautgempton |
12.02.2021 | |||
01:00 | Barnsli |
|
Chelsi |
Chorak final | |||
20.03.2021 | |||
17:15 | Bornmut |
|
Sautgempton |
22:30 | Everton |
|
Manchester Siti |
21.03.2021 | |||
18:30 | Chelsi |
|
Sheffild Yunayted |
22:00 | Lester |
|
Man. Yunayted |
Yarim final | |||
17.04.2021 | |||
21:30 | Chelsi |
|
Manchester Siti |
18.04.2021 | |||
22:30 | Lester |
|
Sautgempton |
Final | |||
15.05.2021 | |||
21:30 | Chelsi |
|
Lester |
№ | Jamoa | O' | O |
---|---|---|---|
1 | Barselona | 5 | 12 |
2 | Bavariya | 5 | 10 |
3 | Benfika | 3 | 9 |
4 | Tottenhem | 5 | 8 |
5 | Atletiko | 3 | 7 |
6 | Arsenal | 4 | 7 |
7 | Man. Yunayted | 3 | 7 |
8 | Real Madrid | 6 | 5 |
9 | Chelsi | 1 | 3 |
10 | Fiorentina | 3 | 3 |
11 | Inter | 3 | 2 |
12 | Roma | 1 | 1 |
13 | Yuventus | 3 | 1 |
14 | Milan | 3 | 1 |
15 | Gvadalaxara | 3 | 1 |
16 | Vissel Kobe | 1 | 0 |
17 | Napoli | 2 | 0 |
18 | Fenerbaxche | 2 | 0 |
№ | Jamoa | O' | O |
---|---|---|---|
1 | Liverpul | 1 | 1 |
2 | Manchester Siti | 1 | 1 |
Chorak final | |||
---|---|---|---|
22.12.2020 | |||
22:30 | Brentford |
|
Nyukasl |
23.12.2020 | |||
01:00 | Arsenal |
|
Manchester Siti |
22:30 | Stok Siti |
|
Tottenhem |
24.12.2020 | |||
01:00 | Everton |
|
Man. Yunayted |
Yarim final | |||
06.01.2021 | |||
00:45 | Tottenhem |
|
Brentford |
07.01.2021 | |||
00:45 | Man. Yunayted |
|
Manchester Siti |
Final | |||
25.04.2021 | |||
20:30 | Manchester Siti |
|
Tottenhem |
14.04.2024. APL . 33-tur. | |||
20:30 | Arsenal |
0-2 | Aston Villa |
20.04.2024. APL . 34-tur. | |||
23:30 | Vulverhempton |
-:- | Arsenal |
© STADION.UZ Barcha huquqlar himoyalangan. Sayt materiallaridan to'liq yoki qisman foydalanilganda veb-sayt manzili ko'rsatilishi shart. O'zbekiston matbuot va axborot agentligining internet-OAV guvohnomasi №0917. Blogdagi materiallar uchun blog egasi, xabarlar ostidagi fikrlar uchun foydalanuvchining o'zi javobgar. |
|