"Barselona" bosh murabbiyi Ernesto Valverde La liganing 8-turi doirasida bo‘ladigan "Eybar"ga qarshi o‘yin uchun kengaytirilgan ro‘yxatni e’lon qildi.
Eslatib o‘tamiz, Jerar Pike va Usmon Dembele diskvalifikasiya tufayli mazkur o‘yinda ishtirok eta olishmaydi. Xunior Firpo va Samuel Umtiti qaydnomaga kiritilgan bo‘lsa-da, ularning maydonga tushishiga shifokorlar ruxsat berishmadi.
"Barselona"ning "Eybar"ga qarshi o‘yin uchun qaydnomasi:
Darvozabonlar: Mark-Andre ter Shtegen, Neto, Arnau Tenas
Himoyachilar: Nelson Semedu, Jan-Kler Todibo, Kleman Langle, Mussa Vage, Jordi Alba, Serxi Roberto, Xunior Firpo, Samyuel Umtiti.
Yarim himoyachilar: Ivan Rakitich, Serxi Buskets, Artur, Karles Alenya, Frenki de Yong, Arturo Vidal.
Hujumchilar: Luis Suares, Lionel Messi, Antuan Grizmann, Karles Peres, Ansuman Fati.
Eslatib o‘tamiz, "Eybar" va "Barselona" jamoalari o‘rtasidagi o‘yin 19 oktyabr, shanba kuni Toshkent vaqti bilan 16:00da start oladi.
№ | Jamoa | O' | O |
---|---|---|---|
1 | Real Madrid | 29 | 72 |
2 | Barselona | 29 | 64 |
3 | Jirona | 29 | 62 |
4 | Atletik Bilbao | 29 | 56 |
5 | Atletiko | 29 | 55 |
6 | Real Sosyedad | 29 | 46 |
7 | Betis | 29 | 42 |
8 | Valensiya | 28 | 40 |
9 | Vilyarreal | 29 | 38 |
10 | Xetafe | 29 | 38 |
11 | Las-Palmas | 29 | 37 |
12 | Osasuna | 29 | 36 |
13 | Alaves | 29 | 32 |
14 | Malyorka | 29 | 30 |
15 | Rayo Valyekano | 29 | 29 |
16 | Sevilya | 29 | 28 |
17 | Selta | 29 | 27 |
18 | Kadis | 29 | 22 |
19 | Granada | 28 | 14 |
20 | Almeriya | 29 | 13 |
№ | Jamoa | O' | O |
---|---|---|---|
1 | Ayaks | 0 | 0 |
2 | Barselona | 0 | 0 |
3 | Bayer | 0 | 0 |
4 | Sevilya | 0 | 0 |
5 | Shaxtyor | 0 | 0 |
6 | Sporting | 0 | 0 |
7 | Yuventus | 0 | 0 |
8 | Zalsburg | 0 | 0 |
Nimchorak final | |||
---|---|---|---|
12.12.2023 | |||
23:00 | Al-Ittihod |
|
Oklend Siti |
Chorak final | |||
15.12.2023 | |||
19:30 | Leon |
|
Urava Reds |
23:00 | Al-Ahli |
|
Al-Ittihod |
Yarim final | |||
18.12.2023 | |||
23:00 | Fluminense |
|
Al-Ahli |
19.12.2023 | |||
23:00 | Manchester Siti |
|
Urava Reds |
3-urin uchun | |||
22.12.2023 | |||
19:30 | Al-Ahli |
|
Urava Reds |
Final | |||
22.12.2023 | |||
23:00 | Fluminense |
|
Manchester Siti |
Chorak final | |||
---|---|---|---|
26.01.2023 | |||
01:00 | Barselona |
|
Real Sosyedad |
02:00 | Osasuna |
|
Sevilya |
23:59 | Valensiya |
|
Atletik Bilbao |
27.01.2023 | |||
01:00 | Real Madrid |
|
Atletiko |
Yarim final | |||
02.03.2023 | |||
01:00 | Osasuna |
|
Atletik Bilbao |
03.03.2023 | |||
01:00 | Real Madrid |
|
Barselona |
04.04.2023 | |||
23:59 | Atletik Bilbao |
|
Osasuna |
05.04.2023 | |||
23:59 | Barselona |
|
Real Madrid |
№ | Jamoa | O' | O |
---|---|---|---|
1 | Barselona | 5 | 12 |
2 | Bavariya | 5 | 10 |
3 | Benfika | 3 | 9 |
4 | Tottenhem | 5 | 8 |
5 | Atletiko | 3 | 7 |
6 | Arsenal | 4 | 7 |
7 | Man. Yunayted | 3 | 7 |
8 | Real Madrid | 6 | 5 |
9 | Chelsi | 1 | 3 |
10 | Fiorentina | 3 | 3 |
11 | Inter | 3 | 2 |
12 | Roma | 1 | 1 |
13 | Yuventus | 3 | 1 |
14 | Milan | 3 | 1 |
15 | Gvadalaxara | 3 | 1 |
16 | Vissel Kobe | 1 | 0 |
17 | Napoli | 2 | 0 |
18 | Fenerbaxche | 2 | 0 |
Yarim final | |||
---|---|---|---|
10.01.2024 | |||
23:59 | Real Madrid |
|
Atletiko |
23:59 | Barselona |
|
Osasuna |
Final | |||
14.01.2024 | |||
23:59 | Real Madrid |
|
Barselona |
18.03.2024. La-liga . 29-tur. | |||
01:00 | Atletiko |
0-3 | Barselona |
31.03.2024. La-liga . 30-tur. | |||
01:00 | Barselona |
-:- | Las-Palmas |
© STADION.UZ Barcha huquqlar himoyalangan. Sayt materiallaridan to'liq yoki qisman foydalanilganda veb-sayt manzili ko'rsatilishi shart. O'zbekiston matbuot va axborot agentligining internet-OAV guvohnomasi №0917. Blogdagi materiallar uchun blog egasi, xabarlar ostidagi fikrlar uchun foydalanuvchining o'zi javobgar. |
|