Yevropa chempionlar ligasining yana 3ta guruhida 6-turidan o‘rin olgan o‘yinlar boshlanish arafasida. Jamoalarning boshlang‘ich tarkiblari bilan tanishtirib o‘tamiz.
Yevropa chempionlar ligasi, 6-tur
"A" guruhi
Bryugge Belgiya – Real Madrid Ispaniya
12 dekabr, 01.00, «Yan Breydel»
Bryugge – Minyole, Sobol, Kossunu, Deli, Alvares, Vanaken, Vlitink, Bonaventure, Vormer, Mexele, Tau.
Real Madrid – Areolya, Odriosola, Militao, Varan, Mendi, Isko, Kazemiro, Vinisius Junior, Modrich, Rodrigo, Yovich.
PSJ Fransiya – Galatasaroy Turkiya
12 dekabr, 01.00, «Park de Prens»
PSJ – Riko, Diallo, Kuassi, Markinyos, Bernat, Sarabiya, Paredes, Kurzava, Neymar, Mbappe, Ikardi.
Galatasaroy – Muslera, Markao Teysheyra, Nagatomo, Mariano, Bayram, Lemina, Seri, Nzonzi, Mor, Belxanda, Donk.
"B" guruhi
Bavariya Germaniya – Tottenxem Angliya
12 dekabr, 01.00, «Alyans-Arena»
Bavariya – Noyer, Kimmix, Pavar, Boateng, Alkantara, Perishich, Gnabri, Koutinyo, Koman, Devis, Martines.
Tottenxem – Gassaniga, Foyt, Uoker-Piters, Alderveyreld, Rouz, Sissoko, Lo Chelso, Dayer, Sessenyon, Lukas Moura, Eriksen.
Olimpiakos Gresiya – Srvena Zvezda Serbiya
12 dekabr, 01.00, «Georgios Karaiskakis»
Olimpiakos – Joze Sa, Ruben Semedu, Merya, Simikas, Elabdellaui, Kamara, Buxalakis, Masuras, Gilyerme, Podense, El-Arabi.
Srvena Zvezda – Boryan, Milunovich, Rodich, Degenek, Gobelich, Garsiya, Marin, Ivanich, Petrovich, Vukanovich, Tomane.
"D" guruhi
Atletiko Ispaniya – Lokomotiv Rossiya
12 dekabr, 01.00, «Vanda Metropolitano»
Atletiko – Oblak, Ermoso, Lodi, Trippyer, Felipe, Tomas, Koke, Korrea, Saul, Joau Feliks, Morata.
Lokomotiv – Kochenkov, Serkeyra, Xevedes, Idovu, Ribus, Jemaletdinov, Krixovyak, Kverkveliya, Miranchuk, Chorluka, Eder.
Bayer Germaniya – Yuventus Italiya
12 dekabr, 01.00, «BayArena»
Bayer – Gradeski, Bender, Sinkgraven, Dragovich, Bender, Belarabi, Arangis, Xaverts, Demirbay, Diabi, Alario.
Yuventus – Buffon, Rugani, Demiral, De Shilyo, Danilo, Pyanich, Kuadrado, Rabyo, Bernardeski, Iguain, Ronaldu.
№ | Jamoa | O' | O |
---|---|---|---|
1 | Borussiya D | 68 | 114 |
2 | Bavariya | 34 | 77 |
3 | Bayer | 34 | 64 |
4 | RB Leypsig | 34 | 58 |
5 | Union Berlin | 34 | 57 |
6 | Frayburg | 34 | 55 |
7 | Kyoln | 34 | 52 |
8 | Mayns | 34 | 46 |
9 | Hoffenhaym | 34 | 46 |
10 | Ayntraxt F | 34 | 42 |
11 | Volfsburg | 34 | 42 |
12 | Boxum | 34 | 42 |
13 | Augsburg | 34 | 38 |
14 | Shtutgart | 34 | 33 |
15 | Herta | 34 | 33 |
16 | Arminiya | 34 | 28 |
17 | Groyter Fyurt | 34 | 18 |
№ | Jamoa | O' | O |
---|---|---|---|
1 | Bavariya | 6 | 16 |
2 | Kopengagen | 6 | 7 |
3 | Galatasaroy | 6 | 5 |
4 | Man. Yunayted | 6 | 4 |
Nimchorak final | |||
---|---|---|---|
12.12.2023 | |||
23:00 | Al-Ittihod |
|
Oklend Siti |
Chorak final | |||
15.12.2023 | |||
19:30 | Leon |
|
Urava Reds |
23:00 | Al-Ahli |
|
Al-Ittihod |
Yarim final | |||
18.12.2023 | |||
23:00 | Fluminense |
|
Al-Ahli |
19.12.2023 | |||
23:00 | Manchester Siti |
|
Urava Reds |
3-urin uchun | |||
22.12.2023 | |||
19:30 | Al-Ahli |
|
Urava Reds |
Final | |||
22.12.2023 | |||
23:00 | Fluminense |
|
Manchester Siti |
№ | Jamoa | O' | O |
---|---|---|---|
1 | Barselona | 5 | 12 |
2 | Bavariya | 5 | 10 |
3 | Benfika | 3 | 9 |
4 | Tottenhem | 5 | 8 |
5 | Atletiko | 3 | 7 |
6 | Arsenal | 4 | 7 |
7 | Man. Yunayted | 3 | 7 |
8 | Real Madrid | 6 | 5 |
9 | Chelsi | 1 | 3 |
10 | Fiorentina | 3 | 3 |
11 | Inter | 3 | 2 |
12 | Roma | 1 | 1 |
13 | Yuventus | 3 | 1 |
14 | Milan | 3 | 1 |
15 | Gvadalaxara | 3 | 1 |
16 | Vissel Kobe | 1 | 0 |
17 | Napoli | 2 | 0 |
18 | Fenerbaxche | 2 | 0 |
Final | |||
---|---|---|---|
14.08.2016 | |||
23:30 | Borussiya D |
|
Bavariya |
20.11.2030. Bundesliga . 14-tur. | |||
13:18 | Bavariya |
2-0 | Ayntraxt Braunshveyg |
Uchrashuv qayd etilmagan! |
© STADION.UZ Barcha huquqlar himoyalangan. Sayt materiallaridan to'liq yoki qisman foydalanilganda veb-sayt manzili ko'rsatilishi shart. O'zbekiston matbuot va axborot agentligining internet-OAV guvohnomasi №0917. Blogdagi materiallar uchun blog egasi, xabarlar ostidagi fikrlar uchun foydalanuvchining o'zi javobgar. |
|