-
-
«A» Серия 10.05.2024 23:45 Фрозиноне 0 - 5 Интер Ла-лига 11.05.2024 00:00 Алавес 2 - 2 Жирона Лига—1 11.05.2024 00:00 Брест 1 - 1 Реймс Лига—1 11.05.2024 00:00 Ницца 1 - 0 Гавр АПЛ 11.05.2024 16:30 Фулхэм - Манчестер Сити Ла-лига 11.05.2024 17:00 Мальорка - Лас-Пальмас АПЛ 11.05.2024 19:00 Тоттенхэм - Бёрнли АПЛ 11.05.2024 19:00 Вест Хэм - Лутон АПЛ 11.05.2024 19:00 Ньюкасл - Брайтон АПЛ 11.05.2024 19:00 Эвертон - Шеффилд Юнайтед АПЛ 11.05.2024 19:00 Борнмут - Брентфорд АПЛ 11.05.2024 19:00 Вулверхэмптон - Кристал Пэлас Ла-лига 11.05.2024 19:15 Вильярреал - Севилья «A» Серия 11.05.2024 21:00 Наполи - Болонья АПЛ 11.05.2024 21:30 Ноттингем Форест - Челси Ла-лига 11.05.2024 21:30 Гранада - Реал Мадрид «A» Серия 11.05.2024 23:45 Милан - Кальяри Ла-лига 12.05.2024 00:00 Атлетик Бильбао - Осасуна «A» Серия 12.05.2024 15:30 Лацио - Эмполи Ла-лига 12.05.2024 17:00 Кадис - Хетафе «A» Серия 12.05.2024 18:00 Верона - Торино «A» Серия 12.05.2024 18:00 Женоа - Сассуоло Ла-лига 12.05.2024 19:15 Атлетико - Сельта АПЛ 12.05.2024 20:30 Ман. Юнайтед - Арсенал «A» Серия 12.05.2024 21:00 Ювентус - Салернитана Ла-лига 12.05.2024 21:30 Валенсия - Райо Вальекано «A» Серия 12.05.2024 23:45 Аталанта - Рома Ла-лига 13.05.2024 00:00 Бетис - Альмерия Лига—1 13.05.2024 00:00 Монпелье - Монако Лига—1 13.05.2024 00:00 Страсбур - Метц Лига—1 13.05.2024 00:00 Клермон - Лион Лига—1 13.05.2024 00:00 Нант - Лилль Лига—1 13.05.2024 00:00 Ренн - Ланс Лига—1 13.05.2024 00:00 ПСЖ - Тулуза Лига—1 13.05.2024 00:00 Марсель - Лорьян -
Суперлиганинг 4-тур ўйинлари бошланиш вақти ва унда ишлайдиган ҳакамлар рўйхати маълум бўлди
Баҳо: 0Бўлим: ЎЗБЕК ФУТБОЛИ » Суперлига » Ҳакамлар
Рукн: Янгиликлар
Ўзбекистон чемпионатининг 4-туридан ўрин олган учрашувлар 28—31 март кунлари бўлиб ўтади.
Мазкур тур ўйинлари бошланиш вақтлари ва унда фаолият олиб борадиган ҳакамлар рўйхати маълум бўлди. Ушбу турда “Насаф” “Андижон” майдонига сафар қилади, “Пахтакор” эса “Сўғдиёна” билан баҳс олиб боради. “Навбаҳор” “Сурхон”га қарши майдонга тушади.
Турнинг барча ўйинларида ВАР тизими ишлайди.
Суперлига, 4-тур баҳслари28 март, пайшанба
“Динамо” — “Металлург” 19:00
Ҳакамлар: Азиз Асимов, Ойбек Калахўжаев, Шоҳнур Йўлдошев, Жаҳонгир Норалиев
Назоратчи: Виктор Серазитдинов
ВАР ҳаками: Рустам Лутфуллин, Амир Галеев (ассистент)
Комиссар: Диёр Хотамқулов.
29 март, жума
“ОКМК” — “Бунёдкор” 19:00
Ҳакамлар: Акобирхўжа Шукуриллаев, Шерзод Аъзамов, Ислом Азимов, Сардор Миродилов
Назоратчи: Олег Дачев
ВАР ҳаками: Аҳрол Рисқуллаев, Ришат Нугманов (ассистент)
Комиссар: Қудрат Мадраимов.
“Қизилқум” — “Локомотив” 19:15
Ҳакамлар: Темир Тўхтасинов, Алишер Усмонов, Санжар Шоюсупов, Найим Қосимов
Назоратчи: Константин Смирнов
ВАР ҳаками: Рустам Лутфуллин, Элнур Дониёров (ассистент)
Комиссар: Жаҳонгир Раҳматуллаев.
30 март, шанба
“Андижон” — “Насаф” 19:00
Ҳакамлар: Раҳимбек Каримов, Тимур Гайнуллин, Андрей Сапенко, Сардор Исматуллаев
Назоратчи: Тимур Галеев
ВАР ҳаками: Иброҳим Исмоилов, Шоҳрух Аъзамов (ассистент)
Комиссар: Шоҳрух Саид.
“Пахтакор” — “Сўғдиёна” 19:00
Ҳакамлар: Шавкат Насибуллаев, Ислом Носиров, Александр Сидиров, Алишер Абдувоҳидов
Назоратчи: Жаҳонгир Саидов
ВАР ҳаками: Аскер Нажафалиев, Акмал Ғиёсов (ассистент)
Комиссар: Даврон Иброҳимов.
31 март, якшанба
“Навбаҳор” — “Сурхон” 19:00
Ҳакамлар: Султонмурод Абдураҳмонов, Бахтиёрхўжа Шавкатов, Руслан Серазитдинов, Маъмуржон Илҳомов
Назоратчи: Александр Попов
ВАР ҳаками: Аҳрол Рисқуллаев, Тимур Гайнуллин (ассистент)
Комиссар: Шерзод Ражабов.
“Олимпик” — “Нефтчи” 19:00
Ҳакамлар: Илгиз Танташев, Акмал Ғиёсов, Руслан Самандаров, Алишер Тўхтасинов
Назоратчи: Бахтиёр Тоғаев
ВАР ҳаками: Абдурашид Худойберганов, Александр Сидоров (ассистент)
Комиссар: Жамшид Имомов.Манба: daryo.uz.Киритилган сана: 27.03.2024 23:30.
Ўқилди: 1282 марта.
Билдирилган фикрлар: 0 та.
Турнир жадвали
№ | Жамоа | Ў | О |
---|---|---|---|
1 | Андижон | 6 | 11 |
2 | Насаф | 5 | 11 |
3 | Сўғдиёна | 6 | 11 |
4 | Нефтчи | 5 | 10 |
5 | Навбаҳор | 5 | 9 |
6 | ОКМК | 6 | 8 |
7 | Қизилқум | 6 | 8 |
8 | Локомотив | 6 | 8 |
9 | Пахтакор | 5 | 7 |
10 | Сурхон | 6 | 7 |
11 | Олимпик | 4 | 4 |
12 | Динамо | 5 | 4 |
13 | Металлург | 5 | 2 |
14 | Бунёдкор | 6 | 2 |
Ўтган ўйинлар
6-тур | Андижон | 0-1 | Сўғдиёна |
6-тур | Навбаҳор | 4-0 | Локомотив |
6-тур | Бунёдкор | 0-2 | Сурхон |
6-тур | Қизилқум | 1-1 | Нефтчи |
6-тур | Пахтакор | 4-3 | Металлург |
6-тур | ОКМК | 3-4 | Насаф |
Навбатдаги ўйинлар
4-тур | Навбаҳор | - | Сурхон |
4-тур | Олимпик | - | Нефтчи |