Ўзбекистон Профессионал футбол лигаси мавсум бошидан буён ойнинг энг яхшиларини аниқлаш учун ўтказиб келаётган сўровномасини давом эттиради.
“Қизилқум” – “Насаф” учрашувидан сўнг меҳмонлар устози Рўзиқул Бердиев қуйидагича фикр билдирди:
Суперлиганинг 30-туридан ўрин олган “Қизилқум” – “Насаф” учрашуви мекзбонларнинг ғалабаси билан якунланди.
Суперлиганинг 30-туридан ўрин олган “Қизилқум” – “Насаф” учрашуви бошланишига оз фурсат қолди.
Бугун “Насаф” Суперлиганинг 30-тур учрашувини сафарда Навоийнинг “Қизилқум” жамоаси билан ўтказади.
“Насаф” Pepsi Суперлиганинг 30-тур учрашувини сафарда Навоийнинг “Қизилқум” жамоаси билан ўтказади. Учрашув 10 ноябр шанба куни “Ёшлар спорт мажмуаси”да соат 16:00да бошланади.
“Насаф” Суперлиганинг 30-тур учрашувини сафарда Навоийнинг “Қизилқум” жамоаси билан ўтказади.
“Насаф” – “Нефтчи” (2:0) учрашуви ниҳоясига етгач, бўлиб ўтган матбуот анжуманида, бугунги учрашувнинг энг яхши ўйинчиси дея, эътироф этилган Дилшод Саитов ҳам ўйин ҳақидаги фикрларини билдирди.
"Насаф" - "Нефтчи" учрашувидан сўнг мезбонлар бош мураббийи Рўзиқул Бердиев қуйидагича фикр билдирди:
Ўзбекистон Суперлигаси 29-туридан ўрин олган ўйинлар бўлиб ўтди.
Ўзбекистон Суперлигаси 29-туридан ўрин олган “Насаф” ва “Нефтчи” ўйини бошланмоқда. Жамоаларнинг бошланғич таркиблари билан танишинг.
Бугун “Марказий” стадионида катта футбол. Pepsi Суперлиганинг 29-тур доирасидаги “Насаф” ва “Нефтчи” жамоалари ўзаро куч синашади
Финалда "Насаф" тарбияланувчилари 5:0 ҳисобида зафар қучишди ва халқаро мусобақа чемпиони бўлишди!
“Насаф” Суперлигасининг навбатдаги 29-тур учрашувини ҳам ўз майдонида ўтказади.
Учрашувдан сўнг энг яхши ўйинчиси сифатида эътироф этилган "Насаф" ҳужумси Бобир Абдухолиқов ҳам ўйин ҳақидаги фикрларини билдирди.
Бугунги “Насаф” – “Қўқон-1912” (1:1) учрашуви ниҳоясига етгач, мезбонлар устози Рўзиқул Беридев ҳам ўйин ҳақидаги ўз фикрлари билан ўртоқлашди.
Бугунги Pepsi суперлига 28-тур доирасидаги “Насаф” - “Қўқон-1912” учрашувидан кейин ўтказилган матбуот анжуманининг биринчи қисмида меҳмон жамоа устози Нўъмон Ҳасанов қуйидаги фикрларни билдирди.
Ўзбекистон Суперлигаси 28-туридан ўрин олган баҳсда “Насаф” ўзида “Қўқон-1912” билан дуранг ўйнади.
Ўзбекистон Суперлигаси 28-туридан ўрин олган “Насаф” ва “Қўқон-1912” ўйини бошланмоқда. Жамоаларнинг бошланғич таркиблари билан танишинг.
"Насаф" футбол мактабидан етишиб чиқиб, ҳозирги пайтда “аждарлар” шарафини муносиб ҳимоя қилиб келаётган ўйинчилар талайгина.