Германия терма жамоаси сентябрь ойида бўлиб ўтадиган Миллатлар Лигаси доирасидаги ўйинлар учун чақирилган футболчилар рўйхатини маълум қилди.
Ҳанс-Дитер Флик шогирдлари 23 сентябрь куни Венгрия билан ўйнайди. 26 сентябрда эса Англияга қарши учрашув бўлиб ўтиши режалаштирилган.
Қайдномага киритилган футболчилар рўйхати билан танишинг:
Дарвозабонлар: Мануэль Нойер («Бавария»), Марк-Андре тер Штеген («Барселона»), Кевин Трапп («Айнтрахт»);
Ҳимоячилар: Армель Белла-Кочап («Саутҳэмптон»), Маттиас Гинтер («Frayburg»), Робин Гозенс («Интер»), Тило Керер («Вест Ҳэм»), Давид Раум («Лейпциг»), Антонио Рюдигер («Реал»), Нико Шлоттербек, Никлас Зюле (иккиси – «Боруссия Д»);
Ярим ҳимоячилар ва ҳужумчилар: Юлиан Brandт, Марко Ройс (иккиси – «Боруссия Д»), Серж Гнабри, Леон Горетцка, Йозуа Киммих, Томас Мюллер, Жамал Мусиала, Лерой Сане (барчаси – «Бавария»), Илкай Гундўған («Манчестер Сити»), Кай Ҳаверц («Челси»), Ёнас Ҳофманн («Боруссия М»), Лукас Нмеча («Вольфсбург»), Тимо Вернер («Лейпциг»).
Аввалроқ Франция, Португалия ва Англия мусобақанинг сентябрь ойидаги ўйинлари учун таркибни эълон қилганди.