“Бунёдкор” – “Ал-Жаиш” учрашувидан олдин ҳар иккала жамоа менежерлари ва учрашув расмийлари иштирокида йиғилиш бўлиб ўтди.
Киритилди: 13:48, 10.03.2014. Ўқилди: 2842 марта. Фикрлар
“Бунёдкор”нинг Осиё Чемпионлар лигасидаги рақиби – Қатарнинг “Ал-Жаиш” клуби пойтахтимизга етиб келгани ҳақида хабар бериб ўтган эдик.
Киритилди: 20:17, 09.03.2014. Ўқилди: 3025 марта. Фикрлар
11 март, сешанба куни Осиё Чемпионлар лигаси 2-тур учрашувлари доирасида “Бунёдкор” Қатарнинг “Ал-Жаиш” клуби билан куч синашишади.
Киритилди: 20:13, 09.03.2014. Ўқилди: 2789 марта. Фикрлар
Қатарнинг “Ал-Жаиш” клуби делегацияси 8-дан 9 мартга ўтар кечаси қоқ тунда пойтахтимизга етиб келди.
Киритилди: 01:49, 09.03.2014. Ўқилди: 2733 марта. Фикрлар
“Бунёдкор”нинг Осиё Чемпионлар лигасидаги рақиби – Қатарнинг “Ал-Жаиш” клуби 7 март куни юлдузлар лигасининг 22-тур учрашувини ўтказди.
Киритилди: 21:01, 08.03.2014. Ўқилди: 2432 марта. Фикрлар
Хабарингиз бор, 11 март, сешанба куни Осиё Чемпионлар лигаси 2-тури доирасидаги “Бунёдкор” – “Ал-Жаиш” (Қатар) учрашуви бўлиб ўтади.
Киритилди: 14:20, 08.03.2014. Ўқилди: 3001 марта. Фикрлар
11 март куни Осиё Чемпионлар лигаси 2-тури доирасида Ўзбекистон чемпиони “Бунёдкор” Қатарнинг “Ал-Жаиш” клубини қабул қилади.
Киритилди: 14:17, 08.03.2014. Ўқилди: 4049 марта. Фикрлар
Биласиз, ОЧЛ йўлланмалари кейинги мавсумдан рейтинг жадвали асосида тақсимланади. Аниқроқ айтганда, ҳар бир мамлакат клубларининг охирги 4 мавсумда қайд этган натижалари ва ФИФАнинг охирги рейтинги (терма жамоаларники) эътиборга олинади. Шундай экан, бу йилдан коэффициентлар рейтингидаги ўзгаришларга ҳам алоҳида қаралиши турган гап.
Киритилди: 08:00, 04.03.2014. Ўқилди: 4069 марта. Фикрлар
"Бунёдкор" 11 март куни ОЧЛ 2-тури доирасида Қатарнинг "Ал-Жаиш" клубини қабул қилади. "Армиячилар" Тошкентга ўйиндан 3 кун олдин — 8 март куни ташриф буюришни режалаштиришяпти.
Киритилди: 02:23, 04.03.2014. Ўқилди: 3085 марта. Фикрлар
Осиё чемпионлар лигаси ва ОФК кубогининг 1-тур баҳсларидан кейин коэффициентлар жадвалида кичик ўзгариш юзага келди.
Киритилди: 15:58, 28.02.2014. Ўқилди: 4810 марта. Фикрлар
Саудия Арабистонининг "Ал-Фатҳ" клуби президенти Абдулазиз Афалақ "Бунёдкор"га қарши бўлиб ўтган ОЧЛ 1-тур баҳсидан (0:0) қониқиш ҳосил қилганини таъкидлаб ўтди.
Киритилди: 23:30, 27.02.2014. Ўқилди: 4032 марта. Фикрлар
Тошкентнинг “Бунёдкор” жамоаси Осиё Чемпионлар лигаси стартида дуранг қайд этди.
Киритилди: 20:34, 27.02.2014. Ўқилди: 3014 марта. Фикрлар
"Ал Фатҳ" - "Бунёдкор" учрашувидан ташкил этилган матбуот анжуманининг иккинчи қисмида мезбонлар устози Фази Ал-Жабал иштирок этди.
Киритилди: 01:24, 26.02.2014. Ўқилди: 4061 марта. Фикрлар
"Ал Фатҳ" - "Бунёдкор" учрашувидан сўнг иккала жамоа бош мураббийлари иштирокида матбуот анжумани бўлиб ўтди.
Киритилди: 00:36, 26.02.2014. Ўқилди: 4353 марта. Фикрлар
сони: 32 та.
Осиё чемпионлар лигасидаги ягона вакилимиз «Бунёдкор» ўз иштирокини бошлади. Саудия чемпиони «Ал Фатҳ» меҳмони бўлган жамоамиз 0:0 ҳисобидаги дуранг билан ортга қайтди.
Киритилди: 23:50, 25.02.2014. Ўқилди: 5463 марта. Фикрлар
сони: 62 та.
Саудиянинг Ал-Ҳаса шаҳридаги "Шаҳзода Абдуллоҳ бин Жалавий" номидаги стадионда "Бунёдкор" жамоасини 100 дан ортиқ ўзбекистонлик мухлислар қўллаб-қувватлашади.
Киритилди: 21:29, 25.02.2014. Ўқилди: 3120 марта. Фикрлар
"Ал-Фатҳ" (Саудия Арабистони) ва "Бунёдкор" жамоаларининг асосий таркиблари маълум бўлди.
Киритилди: 20:53, 25.02.2014. Ўқилди: 7275 марта. Фикрлар
сони: 237 та.
Уругвай терма жамоаси ҳужумчиси, 2010 йилги жаҳон чемпионатининг энг яхши футболчиси Диего Форлан Осиё майдонларидаги дебют ўйинини ўтказди.
Киритилди: 18:59, 25.02.2014. Ўқилди: 5596 марта. Фикрлар
Бугун, шубҳасиз, чемпионлар лигаси куни. Ҳам Осиёда, ҳам Европада. Ўзбекистонлик футбол мухлисларининг эътибори энг аввало "Бунёдкор"нинг "Ал-Фатҳ"га қарши ўйинига қаратилади.
Киритилди: 15:24, 25.02.2014. Ўқилди: 4389 марта. Фикрлар
"Бунёдкор"га қарши ўйин олдидан "Ал-Фатҳ" клуби президенти Абдул Азиз жамоа мусобақадаги дебютидаёқ илк ғалабани қўлга киритиши, натижада 3 очко билан ажойиб старт олишлари, бу эса уларга кейинги ўйинларга яхши туртки беришига ишонаётганини таъкидлади.