"Пахтакор" бош мураббийи АГМК билан учрашув арафасида ўйин ҳақида фикрларини айтиб ўтди.
Киритилди: 13:43, 26.05.2019. Ўқилди: 3394 марта. Фикрлар
25-май куни Cоcа-Cола Суперлигаси 10-турига старт берилади.
Киритилди: 09:57, 26.05.2019. Ўқилди: 3294 марта. Фикрлар
Ўзбекистон футбол ассоциацияси томонидан ҳудудий болалар-ўсмирлар футбол академиялари тарбияланувчилари орасида футбол ҳакамлиги билан шуғулланиш истагида бўлган ёшларни ҳар томонлама қўллаб-қувватлаш, халқаро мусобақаларда фаолият олиб борадиган иқтидорли ҳакамларни ҳозирдан тайёрлаб бориш мақсадида бир қатор чора-тадбирлар амалга оширилмоқда.
Киритилди: 09:26, 26.05.2019. Ўқилди: 4145 марта. Фикрлар
Суперлига 10-тур доирасида “Сўғдиёна” ўз майдонида “Бухоро” жамоасини қабул қилади. Эътиборингизга жамоаларнинг Жиззахдаги бўлиб ўтган учрашувлар тарихини ҳавола этамиз.
Киритилди: 08:38, 26.05.2019. Ўқилди: 2026 марта. Фикрлар
Бугун Ўзбекистон Суперолигаси 10-туридан ўрин олган навбатдаги ўйинлар бўлиб ўтади.
Киритилди: 08:21, 26.05.2019. Ўқилди: 3266 марта. Фикрлар
FUTBOL TV телеканалининг 26 май кунги кўрсатувлар дастури билан танишинг.
Киритилди: 03:52, 26.05.2019. Ўқилди: 9370 марта. Фикрлар
“Навбаҳор” – “Андижон” учрашувидан сўнг меҳмонлар устози Жамшид Саидов қуйидагича фикр билдирди:
Киритилди: 22:42, 25.05.2019. Ўқилди: 2760 марта. Фикрлар
“Навбаҳор” – “Андижон” учрашувидан сўнг мезбонлар устози Андрей Канчельскис қуйидагича фикр билдирди:
Киритилди: 22:25, 25.05.2019. Ўқилди: 6250 марта. Фикрлар
“Сурхон” – “Қўқон-1912” учрашувидан сўнг меҳмонлар жамоаси Вице-президенти Виталий Ни қуйидагича фикр билдириб ўтди:
Киритилди: 22:11, 25.05.2019. Ўқилди: 2496 марта. Фикрлар
“Металлург” – “Бунёдкор” учрашувидан сўнг мезбонлар устози Андрей Шипилов қуйидагича фикр билдириб ўтди:
Киритилди: 22:07, 25.05.2019. Ўқилди: 2283 марта. Фикрлар
“Металлург” – “Бунёдкор” учрашувидан сўнг меҳмонлар устози Вадим Абрамов қуйидагича фикр билдириб ўтди:
Киритилди: 22:06, 25.05.2019. Ўқилди: 3019 марта. Фикрлар
Ўзбекистон Суперлигасининг 10-тур диорасида "Металлург" клуби ўз майдонида Тошкентнинг "Бунёдкор" футболчиларини қабул қилди ва мағлубиятга учрашди.
Киритилди: 22:04, 25.05.2019. Ўқилди: 2854 марта. Фикрлар
Ўзбекистон чемпионатининг 10-туридан ўрин олган “Навбаҳор” – “Андижон” учрашуви ўз ниҳоясига етди. Наманганда бўлиб ўтган баҳсда дуранг натижа қайд этилди.
Киритилди: 21:58, 25.05.2019. Ўқилди: 7313 марта. Фикрлар
“Динамо” – “Қизилқум” учрашувидан сўнг мезбонлар устози Даврон Файзиев қуйидагича фикр билдириб ўтди:
Киритилди: 21:57, 25.05.2019. Ўқилди: 2168 марта. Фикрлар
“Динамо” – “Қизилқум” учрашувидан сўнг меҳмонлар устози Ҳамид Актамов қуйидагича фикр билдириб ўтди:
Киритилди: 21:57, 25.05.2019. Ўқилди: 2106 марта. Фикрлар
“Сурхон” – “Қўқон-1912” учрашувидан сўнг мезбонлар устози Андрей Микляев қуйидагича фикр билдириб ўтди:
Киритилди: 21:56, 25.05.2019. Ўқилди: 2330 марта. Фикрлар
Ўзбекистон Суперлигаси 10-туридан ўрин олган “Сурхон” ҳамда “Қўқон-1912” ўртасидаги баҳс якунланди. Мазкур баҳсда термизликлар 2:1 ҳисобида ғалаба қозонди.
Киритилди: 19:57, 25.05.2019. Ўқилди: 3950 марта. Фикрлар
Ўзбекистон чемпионатининг 10-туридан ўрин олган “Динамо” – “Қизилқум” учрашуви ўз ниҳоясига етди. Самарқандда бўлиб ўтган баҳсда жанговар дуранг қайд этилди.
Киритилди: 19:31, 25.05.2019. Ўқилди: 2733 марта. Фикрлар
Бугун Coca-Cola Суперлига 10-туридан ўрин олган "Навбаҳор" - "Андижон" ўйини старт олади. Айни пайтда жамоаларнинг бошланғич таркиблари маълум:
Киритилди: 19:01, 25.05.2019. Ўқилди: 1881 марта. Фикрлар
Бугун Coca-Cola Суперлига 10-туридан ўрин олган "Металлург" - "Бунёдкор" ўйини старт олади. Айни пайтда жамоаларнинг бошланғич таркиблари маълум: