Ўзбекистон суперлигасининг 8-тури доирасида «Сўғдиёна» ўз майдонида «Андижон»ни қабул қилмоқда.
Киритилди: 18:36, 10.05.2019. Ўқилди: 1761 марта. Фикрлар
Ўзбекистон Профессионал футбол лигаси соғлом ҳаёт тарзи учун курашаётган болаларни қўллаб-қувватлаш мақсадида “Саратондан соябон бўл” номли хайрия акциясини бошлаганидан хабарингиз бор.
Киритилди: 15:59, 10.05.2019. Ўқилди: 3225 марта. Фикрлар
Россия премьер-лигасининг 28-туридан ўрин олган “Динамо” – “Ростов” учрашуви бошланиш арафасида.
Киритилди: 15:46, 10.05.2019. Ўқилди: 5515 марта. Фикрлар
Биласиз, Ўзбекистон Профессионал футбол лигаси 2018 йилги мавсумнинг ҳар ойидан кейин тўрт йўналиш бўйича энг яхшиларни аниқлаб келди: энг яхши мураббий, энг яхши футболчи, энг яхши дарвозабон ва энг чиройли гол. Ташкил этилган сўровнома якунларига кўра энг кўп овоз тўплай олган номзодлар ташкилотнинг энг яхшилар учун аталган статуэткаларини қабул қилиб олишди.
Киритилди: 14:02, 10.05.2019. Ўқилди: 1576 марта. Фикрлар
Биласиз, Ўзбекистон Профессионал футбол лигаси 2018 йилги мавсумнинг ҳар ойидан кейин тўрт йўналиш бўйича энг яхшиларни аниқлаб келди: энг яхши мураббий, энг яхши футболчи, энг яхши дарвозабон ва энг чиройли гол.
Киритилди: 13:58, 10.05.2019. Ўқилди: 1855 марта. Фикрлар
Хоккей бўйича 83-бор ўтказилаётган Жаҳон чемпионати баҳслари трансляцияси ҳуқуқини ЎзМТРК қўлга киритганидани хабарингиз бор.
Киритилди: 13:17, 10.05.2019. Ўқилди: 2811 марта. Фикрлар
Суперлиганинг 8-тур учрашувидан ўрин олган “Пахтакор” – “Навбаҳор” ўйинини томоша қилиш учун келадиган мухлисларга ажойиб қулайликлар яратилади.
Киритилди: 13:05, 10.05.2019. Ўқилди: 3359 марта. Фикрлар
Бугун Суперлиганинг 8-тур доирасида “Сўғдиёна” жамоаси ўз майдонида “Андижон” жамоасини қабул қилади.
Киритилди: 11:33, 10.05.2019. Ўқилди: 1800 марта. Фикрлар
"Пахтакор" ҳимоячиси Фарруҳ Сайфиев "Навбаҳор" билан 8-тур ўйинидан аввал бўлажак баҳс хусусида фикрларини билдирди.
Киритилди: 11:31, 10.05.2019. Ўқилди: 1941 марта. Фикрлар
Фарғона вилояти футбол ассоциациясида футбол клублари ўртасида шаффофликни ошириш, ҳалол ўйин тарғиботини кучайтиришга бағишланган йиғилиш бўлиб ўтди.
Киритилди: 11:03, 10.05.2019. Ўқилди: 2781 марта. Фикрлар
Бухорода 2004-2008 йилларда туғилган ўсмирлар ўртасида 9 май Хотира ва қадрлаш кунига бағишланган футбол мусобақаси бўлиб ўтди.
Киритилди: 10:26, 10.05.2019. Ўқилди: 1551 марта. Фикрлар
Бу футболчи 2012 йили Эронда ўтказилган ўсмирлар ўртасидаги Осиё чемпионатида ўзининг ажойиб ўйинлари билан мухлислар меҳрини қозонган, яқин келажакда миллий термамиз учун ажойиб ҳужумчи етишиб чиқаётгандек туюлганди, кўпчиликка.
Киритилди: 10:17, 10.05.2019. Ўқилди: 3010 марта. Фикрлар
Бугун Ўзбекистон Суперлигаси 8-тур ўйинлари старт олади. Турни “Суғдиёна” ҳамда “Андижон” жамоалари ўртасидаги баҳс очиб беради.
Киритилди: 09:09, 10.05.2019. Ўқилди: 2603 марта. Фикрлар
Буюк ўтмиш ва шонли тарихга эга Фарғонанинг «Нефтчи» клуби жорий йилдан эътиборан Про-лига баҳсларида иштирок этмоқда.