Бугун «Локомотив» «Астана»га қарши ўйнайди
"Локомотив" 30 январдан буён Туркияда ўқув-машғулот йиғинларини олиб бормоқда.
Киритилди: 11:13, 06.02.2019. Ўқилди: 2498 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Тошкентда «B» сертификати бўйича халқаро мураббийлик курсларининг иккинчи қисми бошланди
Ўзбекистон футбол ассоциацияси юртимизда мураббийлик соҳасини ривожлантириш, мураббийлар маҳоратини ошириш бўйича бир қатор чора-тадбирларни амалга оширмоқда.
Киритилди: 11:10, 06.02.2019. Ўқилди: 1707 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Асрор Ғофуров: «Водийда футболни севишади»
Хабарингиз бор, асли ўзбекистонлик бўлган, аммо сўнгги йилларни Туркиянинг турли лигаларида ўтказиб келаётган легионеримиз Асрор Ғофуров жорий мавсумдан фаолиятини Ўзбекистон Суперлигасида давом эттирадиган бўлди.
«Насаф» навбатдаги босқич тайёргарлигини бугундан бошлайди
Янги мавсум тайёргарлигининг учинчи босқичини ҳам “Насаф” Қаршида давом эттирадиган бўлди.
«Бухоро» йиғинига уч нафар россиялик футболчи келиб қўшилди
“Бухоро”нинг Тошкентда ўтаётган йиғинига россиялик легионер футболчилар келиб қўшилишди. Бу ҳақда клуб матбуот хизмати хабар бермоқда.
Киритилди: 10:32, 06.02.2019. Ўқилди: 3737 марта. Фикрлар сони: 1 та.
«Металлург» назорат учрашувида «Акжайик»ни мағлубиятга учратди
Туркиянинг Анталия шаҳрида йиғин ўтказаётган Бекободнинг “Металлург” жамоаси учинчи назорат учрашувида Қозоғистоннинг “Акжайик” жамоаси билан куч синашди ва 1:0 ҳисобида ғалаба қозонди.
Киритилди: 10:16, 06.02.2019. Ўқилди: 2317 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Достон Иброҳимов «Бухоро»нинг Тошкентдаги йиғинига қўшилди
Янги мавсум ҳозирликлари доирасида илк йиғинни Тошкентда 18-30 январь кунлари ўтказкан “Бухоро” жамоаси аъзоларига 3 кун дам берилган эди.
Киритилди: 10:09, 06.02.2019. Ўқилди: 2635 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Қирғизистон терма жамоаси етакчиларидан бири фаолиятини «Андижон»да давом эттиради
Янги мавсумга жиддий тайёргарлик кўраётган ва ўз сафига янги футболчиларни қўшиб олаётган жамоамиз яна бир янги ўйинчи билан шартнома имзолади.
Киритилди: 08:40, 06.02.2019. Ўқилди: 4028 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Шамшод Сариков: «ЎФАнинг қарорини ҳурмат қилишимиз лозим»
Хабарингиз бор, бугун ЎФА Азиз Турғунбоев иши бўйича ўз қарорини эълон қилди. Унга кўра «Навбаҳор» вингери энди ёзгача ўйнай олмаслиги маълум бўлди.
Киритилди: 08:37, 06.02.2019. Ўқилди: 2779 марта. Фикрлар сони: 3 та.
FUTBOL TV ва UZREPORT TV телеканалларининг 6 февраль кунги кўрсатувлар дастури
FUTBOL TV ва UZREPORT TV телеканалларининг 6 февраль кунги кўрсатувлар дастури билан танишинг.
Киритилди: 08:32, 06.02.2019. Ўқилди: 24480 марта. Фикрлар сони: 9 та.
«Андижон» туркиялик легионеримизни ортга қайтарди
Асли ўзбекистонлик бўлган, аммо сўнгги йилларни Туркиянинг турли лигаларида ўтказиб келаётган легионеримиз Асрор Ғофуров жорий мавсумдан фаолиятини Ўзбекистон Суперлигасида давом эттирадиган бўлди.
Киритилди: 20:10, 05.02.2019. Ўқилди: 6062 марта. Фикрлар сони: 1 та.
«Навбаҳор» Туркияга учади
Янги мавсумга тайёргарлик кўраётган Наманганнинг “Навбаҳор” клуби навбатдаги ўқув-машғулот йиғинини Туркиянинг Анталия шаҳрида олиб боради.
Киритилди: 17:28, 05.02.2019. Ўқилди: 3029 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Андрей Фёдоров: «Шунчаки сонни тўлдириш учун футболчи зарур эмас»
Хабарингиз бор, шу кунларда “Локомотив” янги мавсумга ҳозирликни Туркияда олиб боряпти.
Киритилди: 17:22, 05.02.2019. Ўқилди: 3235 марта. Фикрлар сони: 2 та.
«Қўқон-1912»да футбол қоидалари бўйича семинар бўлиб ўтди
Янги мавсумга Фарғона шаҳрида тайёргарлик кўраётган “Қўқон-1912” футболчилари учун, футбол қоидаларидаги ўзгаришларга бағишланган семинар ўтказилди.
Киритилди: 17:03, 05.02.2019. Ўқилди: 1798 марта. Фикрлар сони: 1 та.
23 февраль куни Ўзбекистон Суперкубоги-2019 учрашуви бўлиб ўтади
Юртимизда янги футбол мавсуми старт олишига ҳам борган сайин оз муддат қолмоқда. Янги мавсумни Ўзбекистон Суперкубоги учун ўтказиладиган ўйин очиб беради.
Киритилди: 16:52, 05.02.2019. Ўқилди: 4057 марта. Фикрлар сони: 1 та.
ЎФА Шамшод Сариков ва Жаъфар Ирисметовдан ташқари яна бир кишини четлатди
Шамшод Сариков ва Жаъфар Ирисметов 6 ойга дисквалификация қилинди.
Киритилди: 15:26, 05.02.2019. Ўқилди: 3718 марта. Фикрлар сони: 1 та.