Ўзбекистон ҳамда Туркманистон терма жамоаларининг “F” гуруҳидаги ўзаро ўйини олдидан Дубайдаги “Rashid Stadium” стадионида ҳар икки жамоа вакиллари билан матбуот анжумани ташкил этилди.
Киритилди: 19:03, 12.01.2019. Ўқилди: 6102 марта. Фикрлар
Айни дамда Тошкентда ўқув-йиғинни давом эттираётган «Андижон» ўз таркибини кучайтириш мақсадида селекция ишларига жиддий эътибор қаратмоқда.
Киритилди: 18:25, 12.01.2019. Ўқилди: 2696 марта. Фикрлар
Бугун янги мавсумга тайёргарликни давом эттираётган “Пахтакор” ва “Сурхон” ўзаро синов-назорат учрашувида майдонга тушишди.
Киритилди: 18:37, 12.01.2019. Ўқилди: 3759 марта. Фикрлар
Айни вақтда Ўзбекистон – Туркманистон терма жамоалари ўртасидаги учрашув олдидан матбуот анжумани бошланди.
Киритилди: 18:32, 12.01.2019. Ўқилди: 5809 марта. Фикрлар
Эртага, 13 январь куни Ўзбекистон терма жамоаси Осиё Кубогидан ўрин олган 2-турда Туркманистонга қарши майдонга тушади.
Киритилди: 16:53, 12.01.2019. Ўқилди: 2479 марта. Фикрлар
“Пахтакор” клубида бош мураббий ёрдамчиси сифатида фаолият олиб бораётган голландиялик мутахассис Питер Хюйстра куни кеча машхур голланд нашри Voetbal Zoneга интервью берди.
Киритилди: 16:16, 12.01.2019. Ўқилди: 7438 марта. Фикрлар
Ўзбекистон миллий терма жамоаси футболчиси Жалолиддин Машарипов МОҚ Матбуот ва медиа департаменти бошлиғига интервью берди.
Киритилди: 16:13, 12.01.2019. Ўқилди: 14808 марта. Фикрлар
"Локомотив"нинг янги футболчиси Азизбек Ҳайдаров янги мавсум олдидан ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 15:51, 12.01.2019. Ўқилди: 3501 марта. Фикрлар
Термизнинг “Сурхон” клуби таркибини етти нафар футболчи билан кучайтириб олди.
Киритилди: 15:20, 12.01.2019. Ўқилди: 6342 марта. Фикрлар
Биласиз, айни дамда барча жамоалар янги мавсум ҳозирликларини бошлаб юборишган.
Киритилди: 15:02, 12.01.2019. Ўқилди: 2416 марта. Фикрлар
Ўзбекистон олимпия терма жамоаси олдига 2020 йил Токиода бўлиб ўтадиган Олимпиада йўлланмасини қўлга киритиш вазифаси қўйилган.
Киритилди: 14:10, 12.01.2019. Ўқилди: 4316 марта. Фикрлар
Ўзбекистон терма жамоаси ҳамда Фарғонанинг “Нефтчи” клуби бош мураббийи Вадим Абрамов Тошкентнинг “Бунёдкор” клубида иш бошлади. Бу ҳақда клуб матбуот хизмати хабар бермоқда.
Киритилди: 14:05, 12.01.2019. Ўқилди: 7450 марта. Фикрлар
Кеча, 11 январь куни Ўзбекистон терма жамоаси Туркманистонга қарши ўйин олдидан иккинчи машғулотни ўтказди.
Киритилди: 13:55, 12.01.2019. Ўқилди: 5911 марта. Фикрлар
“Андижон” клуби ўқув-йиғинни Тошкентда давом эттирмоқда. Жамоа айни дамда Бекободнинг “Металлург” жамоаси билан назорат ўйини ўтказмоқда.
Киритилди: 12:52, 12.01.2019. Ўқилди: 4245 марта. Фикрлар
Анжуман маҳаллий вақт билан соат 17:15да Дубай шаҳридаги "Rashidstadium" ўйингоҳида бўлиб ўтади.