“Бунёдкор” – “Пахтакор” учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг иккинчи қисмида “қалдирғочлар” устози иштирок этди.
Киритилди: 21:12, 21.10.2015. Ўқилди: 4768 марта. Фикрлар
“Бунёдкор” – “Пахтакор” учрашувидан кейинги матбуот анжуманида биринчи бўлиб “шерлар“ устози иштирок этди.
Киритилди: 21:09, 21.10.2015. Ўқилди: 4014 марта. Фикрлар
20 октябрь куни Ўзбекистон футбол федерацияси майдонида Кореянинг Ўзбекистондаги компанияси ҳомийлигида ўзбекистонлик футболчи болалар учун мастер-класс ташкил қилинди.
Киритилди: 19:24, 21.10.2015. Ўқилди: 3823 марта. Фикрлар
Ўзбекистон чемпионатининг 26-турида доирасида пойтахтнинг икки жамоаси — "Бунёдкор" ва "Пахтакор" ўзаро тўқнаш келишди.
Киритилди: 18:55, 21.10.2015. Ўқилди: 4525 марта. Фикрлар
Бугун олий лигада 26-тур учрашувлари бўлиб ўтди. Қизиқарли ўйинлардан бири Фарғонада бўлиб, унда мухлислар водий дербисига гувоҳи бўлишди.
Киритилди: 19:09, 21.10.2015. Ўқилди: 4089 марта. Фикрлар
"Сўғдиёна" - "Насаф" (1:2) учрашуви якунланганидан сўнг ташкил этилган матбуот анжуманининг иккинчи қисмида мезбонлар бош мураббийи Даврон Файзиев иштирок этди.
Киритилди: 19:06, 21.10.2015. Ўқилди: 2320 марта. Фикрлар
"Сўғдиёна" - "Насаф" (1:2) учрашуви якунланганидан сўнг ташкил этилган матбуот анжуманининг биринчи қисмида жамоамиз бош мураббийи Рўзиқул Бердиев иштирок этди.
Киритилди: 19:05, 21.10.2015. Ўқилди: 2951 марта. Фикрлар
Ёшларимиз Жиззахда “Сўғдиёна”га қарши куч синашиб сўнгги дақиқаларда ғалабани қўлдан чиқаришди.
Киритилди: 19:02, 21.10.2015. Ўқилди: 2502 марта. Фикрлар
Ўзбекистон чемпионатининг 26-турида доирасида пойтахтнинг икки жамоаси — "Бунёдкор" ва "Пахтакор" ўзаро тўқнаш келмоқда. Жамоаларнинг бошланғич таркиблари маълум бўлди.
Киритилди: 16:46, 21.10.2015. Ўқилди: 3674 марта. Фикрлар
Бугун Европа Чемпионлар лигасининг 3-тур ўйинлари давом эттирилади. Бугунги кун дастуридан ҳам бир қатор қизиқарли ўйинлар жой олган.
Киритилди: 16:11, 21.10.2015. Ўқилди: 9162 марта. Фикрлар
Бугун мамлакатимизнинг 6та шаҳрида Олий лиганинг 26-тур ўйинлари бўлиб ўтади. Учрашувлардаги ўзгаришларни онлайн равишда эътиборингизга ҳавола қилиб борамиз.
Киритилди: 14:35, 21.10.2015. Ўқилди: 4397 марта. Фикрлар
Қадрли футбол муҳлислари, Фарғона водийси жамоалари орасида ўзаро учрашувларни муҳлислар ва мутахассилар -“Водий дербиси” деб номлашади.