Жасур Абдураимов мураббийлигидаги Ўзбекистон ёшлар терма жамоаси яна саноқли кунлардан кейин Бангладешда ташкил қилинадиган Осиё чемпионатининг саралаш ўйинларида иштирок этади. Ёшларимизнинг олдига қитъа биринчилигининг финал босқичига чиқиш вазифаси қўйилган.
Киритилди: 11:44, 20.09.2015. Ўқилди: 2382 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Машъал" 18 cентябрь куни "Сўғдиёна"га қарши учрашувни ўтказди.
Киритилди: 11:21, 20.09.2015. Ўқилди: 2484 марта. Фикрлар сони: 3 та.
“Локомотив” – “Насаф” учрашувидан (1:0) кейинги матбуот анжуманининг иккинчи қисмида “Локомотив” бош мураббийи Вадим Абрамов журналистлар саволларига жавоб қайтарди.
Киритилди: 10:21, 20.09.2015. Ўқилди: 3968 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Локомотив” – “Насаф” учрашувидан (1:0) кейинги матбуот анжуманида дастлаб жамоамиз устози Рўзиқул Бердиев иштирок этди.
Киритилди: 10:12, 20.09.2015. Ўқилди: 4184 марта. Фикрлар сони: 9 та.
Украина чемпионатининг 8-турида Ўзбекистон терма жамоаси ярим ҳимоячиси Санжар Турсунов фаолият юритадиган “Ворскла” клуби ўз майдонида “Олимпик”ни қабул қилди.
Киритилди: 10:00, 20.09.2015. Ўқилди: 3386 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Айни дамда Қатар пойтахти Доха шаҳрида йиғин ўтказаётган Ўзбекистон U-19 терма жамоаси Қатар U-19 ёшларига қарши иккинчи ўртоқлик учрашувида 1:2 ҳисобида мағлубиятга учради.
Киритилди: 09:50, 20.09.2015. Ўқилди: 4557 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Навбаҳор" ёшларидан 5:1 ҳисобида устун келган ёшларимиз пешқадамликни давом эттиришди.
Киритилди: 23:57, 19.09.2015. Ўқилди: 3099 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Олий лиганинг 22-турида Навоий вилоятининг "Қизилқум" клуби ўз майдонида Олмалиқнинг "Олмалиқ" жамоасини қабул қилиб 3: 1 ҳисобида ғалаба қозонди.
Киритилди: 22:37, 19.09.2015. Ўқилди: 3002 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Олий лиганинг 22-турида Бухоро вилоятининг "Бухоро" жамоаси ўз майдонида Қўқоннинг «Қўқон-1912» клубини қабул қилди.
Киритилди: 22:33, 19.09.2015. Ўқилди: 2238 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Олий лиганинг 22-туридан ўрин олган марказий учрашувда Тошкентнинг "Локомотив" жамоаси ўз майдонида Қаршининг "Насаф" клубини қабул қилди ва кичик ҳисобда ғалаба қозонди.
Киритилди: 22:29, 19.09.2015. Ўқилди: 4332 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Бугун олий лига 22-турида навбатдаги учрашувлар бўлиб ўтди. Ғузорга сафар қилган “Андижон” жамоаси Мухтор Қурбонов бошчилигидаги “Шўртан” меҳмони бўлди.
Киритилди: 22:23, 19.09.2015. Ўқилди: 2009 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ёшлари лигаси доирасидаги “Нефтчи” – “Бунёдкор” қарама-қаршилиги қизиқарли курашларга бой бўлди.
Киритилди: 22:15, 19.09.2015. Ўқилди: 2610 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ушбу тур доирасида Бекободда «Металлург» меҳмони бўлган Баҳром Ҳакимов бошчилигидаги «Динамо» жамоаси сафарда мағлубиятни тан олишга мажбур бўлди.
Киритилди: 18:06, 19.09.2015. Ўқилди: 1907 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун Ёшлар лигаси 22- тур ўйинлари доирасидан ўрин олган "Навбаҳор" - "Пахтакор" қарама-қаршилиги бўлиб ўтди. Мазкур ўйин меҳмонларнинг йирик ғалабаси билан якун топди.
Киритилди: 17:49, 19.09.2015. Ўқилди: 2405 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон Олий лигасининг 22-тури доирасида бугун 5та ўйин бўлиб ўтади. Ўйинларда юз бераётган воқеалар жонли равишда етказиб боришга ҳаракат қиламиз.
Киритилди: 16:08, 19.09.2015. Ўқилди: 5622 марта. Фикрлар сони: 12 та.
Бугун Ёшлар Лигасининг 22-турида "Навбаҳор" ва "Пахтакор" жамоалари рақиб бўлишади.
Киритилди: 14:35, 19.09.2015. Ўқилди: 3065 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бу жамоалар миллий чемионатларимиз тарихида бугунгача ўн беш маротаба ўзаро куч синашган. Шулардан бештасида навоийликларнинг қўли устун келган.
Киритилди: 14:29, 19.09.2015. Ўқилди: 2162 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Жорий мавсум олий лига форматида бир қатор ўзгаришлар кузатилди. Жумладан, мусобақа иштирокчилари сони яна 16тага оширилди.
Куни кеча “Қизилқум” жамоаси ҳужумчиси Наврўзбек Алимов оиласида қизалоқ дунёга келди.
Киритилди: 14:14, 19.09.2015. Ўқилди: 2747 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ёшлар лигасининг охирги турида Андижондан ишончли ғалаба билан қайтган “Қизилқум” ёшлари навбатдаги учрашувни ҳам кўтаринки руҳда ўтказишди.
Киритилди: 14:03, 19.09.2015. Ўқилди: 2448 марта. Фикрлар сони: 1 та.