Ўзбекистонлик ФИФА рефериси Равшан Эрматов бошчилигидаги ҳакамлар бригадаси 19 ноябрь куни Жакарта шаҳрида бўлиб ўтадиган Индонезия ҳамда Ироқ терма жамоалари ўртасидаги ОК-2015 саралаш 4-туридан ўрин олган учрашувни бошқариб боради.
Киритилди: 20:44, 29.09.2013. Ўқилди: 4108 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Қозоғистон чемпионатининг 28-турида "Актобе" Олма-Ота шаҳрида "Қайрат" меҳмони бўлди. Чемпионлик учун кураш олиб бораётган актобеликларнинг очко йўқотишга ҳаққи йўқ эди.
Киритилди: 19:56, 29.09.2013. Ўқилди: 3411 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Қозоғистон чемпионатида "Шахтёр" мана беш ўйиндирки ғалаба нималигини билмаяпти. Жумладан, жамоанинг сўнгги мағлубиятига бевосита ҳамюртимиз Камолиддин Мурзоев сабаб бўлди.
Киритилди: 18:38, 29.09.2013. Ўқилди: 4717 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Темур Олимхўжаев бошчилигидаги Ўзбекистон U-16 ўсмирлар терма жамоаси Тошкентда ўтган ОЧ-2014 саралашини муваффақиятли якунлади.
Киритилди: 17:56, 29.09.2013. Ўқилди: 5726 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Мамлакат чемпионатининг 20-тур доирасида “Бунёдкор” Тачмурод Агамуродов бошқарувидаги “Бухоро” клуби меҳмони бўлади.
Киритилди: 16:40, 29.09.2013. Ўқилди: 2937 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун Олий лига 20-тури доирасида қолган 4та ўйин бўлиб ўтмоқда. Анъанамизга содиқ қолган ҳолда, ўйинларнинг натижаларини онлайн тарзда бериб борамиз.
Киритилди: 16:21, 29.09.2013. Ўқилди: 10147 марта. Фикрлар сони: 77 та.
Бугун олий лига 20-тури доирасида Тошкентнинг “Бунёдкор” жамоаси “Бухоро” меҳмони бўлади.
Киритилди: 16:02, 29.09.2013. Ўқилди: 3440 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Бекободнинг “Металлург” ва Қаршининг “Насаф” жамоалари мамлакат чемпионати баҳсларида 1998 йилдан буён узлуксиз куч синашиб келишмоқда.
Киритилди: 09:06, 29.09.2013. Ўқилди: 3486 марта. Фикрлар сони: 10 та.
Ёшлар лигасининг 20-тур ўйинлари якунига етди. Турнинг кутилмаган натижаси Бухорода қайд этилди.
Киритилди: 08:48, 29.09.2013. Ўқилди: 2832 марта. Фикрлар сони: 3 та.
ФИФА рефериси Валентин Коваленко бошчилигидаги ўзбекистонлик ҳакамлар бригадаси ОФК Кубоги-2013 ярим финали дастлабки учрашувини бошқариб боради.
Киритилди: 22:07, 28.09.2013. Ўқилди: 3701 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 22:00, 28.09.2013. Ўқилди: 15086 марта. Фикрлар сони: 129 та.
“Нефтчи” – “Қизилқум” учрашувидан кейин ўтказилган матбуот анжуманининг биринчи қисмига зарафшонликлар устози ташриф буюриши лозим эди. Аммо меҳмонлар бош мураббийи анжуманда иштирок этишни истамади. Умуман, зарафшонликлардан ҳеч ким матбуот анжуманида қатнашишни хоҳламади.
Киритилди: 20:24, 28.09.2013. Ўқилди: 3295 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Олий лиганинг 20-тур учрашувлари бошланмоқда. Бугун юртимизнинг 3та шаҳрида тур ўйинлари бўлиб ўтади. Учрашувларнинг онлайн натижаларини эътиборингизга ҳавола қилиб борамиз. Сайтдан узоқлашманг.
Киритилди: 15:46, 28.09.2013. Ўқилди: 7093 марта. Фикрлар сони: 43 та.
Интернет (Фейсбук)да хунук хабар тарқалди. Эмишки, бугун Фарғонада бўлиб ўтадиган "Нефтчи" ва "Қизилқум" жамоалари ўртасидаги ўйинни бошқариб борадиган ҳакамлар меҳмонхонада ёки меҳмонхона яқинидаги квартиралардан бирида оламдан ўтганмиш.
Киритилди: 13:54, 28.09.2013. Ўқилди: 7275 марта. Фикрлар сони: 11 та.
Бугун “Косонсойдаги “Марказий” ўйингоҳда “Навбаҳор” “Олмалиқ” клубини қабул қилади. Рақиблар Ўзбекистон чемпионатининг олий лигасида шу кунга қадар 11 бор куч синашишган.
Киритилди: 13:30, 28.09.2013. Ўқилди: 2799 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Олий лига 20-туридан ўрин олган «Шўртан» - «Гулистон» баҳси бугун соат 17:00да бошланади.
Киритилди: 11:09, 28.09.2013. Ўқилди: 3415 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Қаршининг "Насаф" жамоаси бугун Тошкент шаҳридан Бекобод шаҳрига жўнаб кетишди. "Насаф" ўринбосарлари бугун Бекободда 20-тур учрашувини ўтказишади. Учрашув соат 16:30да бошланиши белгиланган.
Киритилди: 10:51, 28.09.2013. Ўқилди: 4636 марта. Фикрлар сони: 8 та.
“Оқ бўрилар” жамоаси ўзининг мамлакат олий лигасидаги иштироки давомида бугунги рақиби билан фақат жорий йилги мавсумда илк бор рўбарў келди.
Киритилди: 10:22, 28.09.2013. Ўқилди: 3901 марта. Фикрлар сони: 1 та.
20-турнинг қизғин курашлар остида ўтиши кутилаётган ўйинларидан бири Самарқандда бўлиб ўтади. «Хавфли зона»дан қочишга уринаётган «Динамо» шу куни чемпионлик учун курашаётган «Локомотив»ни қабул қилади.
Киритилди: 10:01, 28.09.2013. Ўқилди: 2958 марта. Фикрлар сони: 23 та.
Бугун Қиргулидаги “Нефтчи СК” стадионда “Нефтчи” – “Қизилқум” жамоалари ўртасида ўйин бўлиб ўтади.
Киритилди: 08:51, 28.09.2013. Ўқилди: 4115 марта. Фикрлар сони: 9 та.