Ўзбекистон футбол ассоциацияси томонидан ҳудудий болалар-ўсмирлар футбол академиялари фаолиятини тўғри йўлга қўйиш, уларнинг самарадорлигини ошириш, академиялар тарбияланувчиларидан маҳоратли футболчилар етишиб чиқишини таъминлаш мақсадида бир қатор чора-тадбирлар амалга оширилмоқда.
Киритилди: 11:55, 31.01.2019. Ўқилди: 2396 марта. Фикрлар
Якунланаётган Осиё кубоги мусобақасига эътибор берган зийрак мухлисларимиз бир нарсага эътибор қаратган бўлсалар керак.
Киритилди: 10:25, 31.01.2019. Ўқилди: 10530 марта. Фикрлар
bun.jpg)
Янги мавсумга тайёргарлик кўраётган "Бунёдкор" 30 январь санасида академия майдонида "Андижон" билан ўртоқлик ўйинида майдонга чиқди.
Киритилди: 05:10, 31.01.2019. Ўқилди: 3577 марта. Фикрлар
FUTBOL TV ва UzReport TV телеканалларининг 31 январь кунги кўрсатувлар дастури билан қуйида танишинг.
Киритилди: 04:58, 31.01.2019. Ўқилди: 10654 марта. Фикрлар
Ўзбекистон футбол ассоциацияси мамлакат футболи ривожига тўсқинлик қилаётган, қонунда, регламентларда белгилаб қўйилган бандларга риоя этмай, ноқонуний ишларга қўл ураётган шахсларга қарши курашиши, бу каби ишлари махсус инспекция томонидан назорат қилиниши ҳақида аввал хабар бериб ўтгандик.
Киритилди: 22:48, 30.01.2019. Ўқилди: 5456 марта. Фикрлар
Ўзбекистон аёллар олимпия терма жамоаси айни пайтда Тошкент вилоятидаги "Пирамаида" оромгоҳида йиғин ўтказаётгани ҳақида аввал хабар бериб ўтгандик.
Киритилди: 12:45, 30.01.2019. Ўқилди: 2234 марта. Фикрлар
Айни пайтда Муборакнинг “Машъал” марказий стадионида янги мавсумга қизғин ҳозирлик ишлари олиб борилмоқда.
Киритилди: 12:43, 30.01.2019. Ўқилди: 2882 марта. Фикрлар
Каталония футбол федерацияси томонидан JFL in Taschkent футбол мактаби мураббийи Дониёр Қориев Барселона шаҳрига таклиф этилди.
Киритилди: 12:19, 30.01.2019. Ўқилди: 3089 марта. Фикрлар
Мавсумга тайёргарликнинг иккинчи қисмини Қримда давом эттираётган «Навбаҳор» кунига икки маҳалдан машғулот олиб бораяпти.
Киритилди: 11:56, 30.01.2019. Ўқилди: 3886 марта. Фикрлар
Тошкентда йиғин ўтказаётган “Андижон” жамоаси селекция ишларини жадал суръатда олиб бормоқда.
Киритилди: 11:39, 30.01.2019. Ўқилди: 2759 марта. Фикрлар
Ўзбекистон чемпиони "Локомотив" янги 2019 йилги мавсум учун тайёргарликнинг навбатдаги босқичини ўтказиш учун Туркияга жўнаб кетди.