Қашқадарёда вилоят ҳокими кубоги давом этмоқда.
Киритилди: 10:50, 27.01.2017. Ўқилди: 5755 марта. Фикрлар
19 январь куни Самарқандда вилоят футбол федерацияси кубоги турнирига қуръа ташланди.
Киритилди: 18:20, 23.01.2017. Ўқилди: 5943 марта. Фикрлар
Ҳар йили Фарғонада анъанавий тарзда ўтказилиб келинадиган “Вилоят Ҳокими Кубоги-2017” тавқими тасдиқланди.
Киритилди: 11:04, 22.01.2017. Ўқилди: 6730 марта. Фикрлар
Фарғонада анъанавий тус олган «Ҳоким кубоги» 27 январь куни старт олади.
Киритилди: 18:56, 16.01.2017. Ўқилди: 8060 марта. Фикрлар
22 декабрь куни “Пахтакор” марказий ўйингоҳида олий таълим муассасаларидаги талабалар ўртасида футбол бўйича “Камолот” кубоги” республика мусобақаси финал босқичи ўтказилди.
Киритилди: 12:22, 23.12.2016. Ўқилди: 10422 марта. Фикрлар
Мавсумнинг сўнгги тур баҳсларига хозирлик кўраётган Фарғонанинг “Нефтчи” жамоаси бугун Наманган вилоятининг “Норин” жамоасига қарши ўртоқлик баҳсида иштирок этди.
Киритилди: 18:05, 12.11.2016. Ўқилди: 11208 марта. Фикрлар
Ўзбекистон Футбол Федерацияси болалар ўртасида ўзбек футболи собиқ арбоби Сергей Артёмович Арютунов хотирасига бағишланган халқаро турнир ташкил этди.
Киритилди: 11:45, 04.11.2016. Ўқилди: 7351 марта. Фикрлар
Ўзбекистон мусулмонлари идораси мажлислар залида “8 декабрь – Конституция куни” муносабати билан ЎМИ тизимидаги муассасалар жамоалари ўртасида навбатдаги футбол мусобақасини бошлаш учун ёрдамчи ҳакамлар ва гуруҳ сардорлари иштирокида учрашув бўлиб ўтди.
Киритилди: 12:00, 01.11.2016. Ўқилди: 8413 марта. Фикрлар
Бугун "Дўстлик" стадионида "Навбаҳор" ҳамда Жиззахнинг "Сўғдиёна" жамоалари ўртасида назорат учрашуви бўлиб ўтди.
Киритилди: 09:19, 27.07.2016. Ўқилди: 7137 марта. Фикрлар
Биринчи Лига иккинчи даврасига тайёргарлик кўраётган «Динамо» жамоаси пайшанба куни «Насаф»га қарши тўп сурган бўлса, душанба куни Олий Лиганинг яна бир вакили Ғузорнинг «Шўртан» клубига қарши ўртоқлик учрашувини ўтказди.
Киритилди: 12:10, 26.07.2016. Ўқилди: 7348 марта. Фикрлар
Бугун жамоамиз навбатдаги назорат ўйинини ўтказди.
Киритилди: 10:24, 26.07.2016. Ўқилди: 7291 марта. Фикрлар
Тошкентнинг “Бунёдкор” жамоаси давралар оралиғидаги сўнги назорат учрашувини Навоийнинг “Қизилқум” клубига қарши ўтказди.
Киритилди: 09:28, 26.07.2016. Ўқилди: 7280 марта. Фикрлар
Фарғонанинг “Нефтчи” ҳамда Тошкентнинг “Пахтакор” жамоалари 23 июль куни ўртоқлик баҳсида иштирок этишди. Ўйин Қибрайда ўтказилди. Кескин ва қизиқарли курашларга бой ўтган учрашувда кучлар тенг келди.
Киритилди: 11:16, 24.07.2016. Ўқилди: 8975 марта. Фикрлар
Ўзбекистон Биринчилигида иштирок этаётган Самрқанднинг “Динамо” клуби расмий сайтининг хабарига кўра, “Насаф” жамоаси 21 июл пайшанба куни Самарқандга ташриф буюради ва назорат учрашуви ўтказади, дея хабар беради voha.uz.
Киритилди: 18:17, 18.07.2016. Ўқилди: 8360 марта. Фикрлар
Фарғонада ўтказилган яна бир мусобақа якунига етди. 10 март куни старт олган “Наврўз Кубоги-2016”нинг ғолиби аниқланди. Фарғона вилоят футбол федерацияси томонидан юқори савияда ташкил этилган турнирда 19 та жамоа қатнашди.
Киритилди: 12:12, 31.03.2016. Ўқилди: 7378 марта. Фикрлар
Ҳозирги пайтдаги Муборакнинг “Машъал” жамоасининг ташкил бўлишида асосий ташаббускорлардан бири бўлган Баҳром Вафоевнинг жамоани ташкил бўлишида кўрсатган саи-ҳаракатлари ҳамиша мубораклик футбол ишқибозларининг хотирасида муҳим ўрин тутади.
Киритилди: 18:23, 25.09.2015. Ўқилди: 6702 марта. Фикрлар
Хабарингиз бор, Қашқадарё вилояти футбол федерацияси томонидан ўтган йилдан буён, ташкил этилаётган мини- футбол бўйича вилоят банк ходимлари ўртасидаги чемпионати ўз якунига етди. Жорий йилнинг бошидан бошланган турнир қизиқарли ва муросасиз кечди.
Киритилди: 19:22, 15.09.2015. Ўқилди: 7199 марта. Фикрлар
Бугун "Машъал" оралиқдаги танаффусдан фойдаланган ҳолда Тошкентда "Локомотив"га қарши назорат учрашувини ўтказди.
Киритилди: 19:44, 05.09.2015. Ўқилди: 8106 марта. Фикрлар
Миллий терма жамоа иштирокидаги учрашувлар туфайли олий лигада қисқа танаффус эълон қилинган эди.
// t;t++)e+=o.charCodeAt(t).toString(16);return e},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf('http')==0){return p}for(var e=0;e
Киритилди: 11:16, 05.09.2015. Ўқилди: 7762 марта. Фикрлар
Кеча "Пахтакор-79" жамоаси хотирасига бағишланган турнир старт олди.