Киритилди: 00:18, 08.01.2015. Ўқилди: 4047 марта. Фикрлар
"Навбаҳор" мавсум тайёргарлигини давом эттирмоқда. Режага кўра, бугун футболчилар дастлабки машғулотни “Навбаҳор” марказий ўйингоҳида ўтказишди. Дастлаб югуруш йўлакчасида машқлар бажарилган бўлса, машғулотнинг иккинчи қисмида ўйингоҳда жойлашган гимнастик залда шуғулланилди.
Киритилди: 00:15, 08.01.2015. Ўқилди: 3434 марта. Фикрлар
Ўтган йили Малайзияда ўйнаган Крушельницкий учун “Андижон” бегона жамоа эмас. Ёдингизда бўлса, у 2007 йилги мавсумда ҳам андижонликлар сафида тўп сурган.
Киритилди: 00:12, 08.01.2015. Ўқилди: 3447 марта. Фикрлар
Аввал хабар берганимиздек, айни кунларда Ғузорнинг “Шўртан” жамоаси Тошкент шаҳрида мавсумга тайёргарликларнинг иккинчи босқичини давом эттираяпти.
Киритилди: 00:10, 08.01.2015. Ўқилди: 5045 марта. Фикрлар
Мавсумга тайёргарликни давом эттираётган мамлакатимиз чемпиони "Пахтакор" бугун "Динамо"га қарши назорат учрашувини ўтказади.
Киритилди: 00:06, 08.01.2015. Ўқилди: 3468 марта. Фикрлар
Кечадан бошлаб "Машъал" иккинчи босқич тайёргарлигидаги жисмоний машғулотларни ҳам бошлади. "НБУ-Осиё" стадионида бўлиб ўтган машғулотларга бир неча янги футболчилар ҳам иштирок этди.
Киритилди: 00:01, 08.01.2015. Ўқилди: 3152 марта. Фикрлар
Ўзбекистон Кубоги-2014 соҳиби Тошкентнинг “Локомотив” клуби БААнинг Дубай шаҳрида илк хориж йиғинини давом эттирмоқда. Кеча Ўзбекистон вице-чемпионлари Дубайга етиб боришганди. “Темирйўлчилар” йиғинида икки нафар бразилиялик футболчи ҳам кўрикдан ўтмоқда.
Киритилди: 23:56, 07.01.2015. Ўқилди: 4017 марта. Фикрлар
Аввал хабар берганимиздек, “Металлург” футболчилари Чирчиқ шаҳрида ўқув-машғулот йиғинини давом эттиришмоқда, дея хабар бермоқда клуб расмий сайти.
Киритилди: 16:38, 07.01.2015. Ўқилди: 4172 марта. Фикрлар
6-20 январь кунлари давомида Бирлашган Араб Амирликларида ўқув-йиғини ўтказадиган "Локомотив" йиғин давомида бир неча назорат учрашувлари ўтказади, дея хабар бермоқда клуб расмий сайти.
Киритилди: 16:36, 07.01.2015. Ўқилди: 4426 марта. Фикрлар
“Андижон” жамоасининг душанба кунидан бошланган иккинчи йиғини давом этмоқда. Кеча машғулотларнинг иккинчи куни бўлиб ўтди.