Киритилди: 16:25, 28.02.2022. Ўқилди: 1239 марта. Фикрлар
Киритилди: 16:12, 28.02.2022. Ўқилди: 1228 марта. Фикрлар
Киритилди: 15:21, 28.02.2022. Ўқилди: 1002 марта. Фикрлар
1 март, сешанба куни "Пахтакор" стадиони анжуманлар залида клуб сафига янги келиб қўшилган футболчилар билан таништириш маросими бўлиб ўтади.
Киритилди: 11:58, 28.02.2022. Ўқилди: 1516 марта. Фикрлар
Суперлиганинг дебютанти ҳисобланган "Олимпик" жамоасининг келаётган мавсумда футболчилари қайси рақамда ҳаракат қилиши маълум бўлди.
Киритилди: 11:50, 28.02.2022. Ўқилди: 1284 марта. Фикрлар
Ўзбекистоннинг бир нечта футбол клублари янги мавсумга тайёргарликни Туркияда олиб боришди.
Киритилди: 09:04, 28.02.2022. Ўқилди: 2130 марта. Фикрлар
FUTBOL TV телеканали бугун — 28 февраль, душанба куни қуйидаги кўрсатув ва трансляцияларни эфирга узатишни режалаштирган.
Киритилди: 08:06, 28.02.2022. Ўқилди: 6346 марта. Фикрлар
Яқинда ҳамкасбларим билан бир мураббийнинг таржимаи ҳолини муҳокама қилиб, унда, юмшоқ айтганда, ноаниқликларни топдик.
Киритилди: 07:40, 28.02.2022. Ўқилди: 2062 марта. Фикрлар
Sport TV телеканали бугун — 28 февраль, душанба куни қуйидаги кўрсатув ва трансляцияларни эфирга узатишни режалаштирган.
Киритилди: 07:00, 28.02.2022. Ўқилди: 2748 марта. Фикрлар
Ўзбекистон Суперкубоги финалидан ўрин олган "Пахтакор" - "Насаф" учрашувига оид (1:0) қизиқарли маълумотлар билан танишинг.
Киритилди: 00:17, 28.02.2022. Ўқилди: 1426 марта. Фикрлар
Яйпан шаҳрида катта футбол байрамлари давом этади! Жорий йилнинг 2 март куни "Ўзбекистон" ўйингоҳида Суперлиганинг 1-тури доирасида Фарғонанинг "Нефтчи" ва Қўқон шаҳрининг "Қўқон-1912" жамоалари ўртасида дерби учрашуви бўлиб ўтади.
Киритилди: 23:24, 27.02.2022. Ўқилди: 1110 марта. Фикрлар
Янги мавсумда ўз олдига юксак мақсадлар қўйган ва жамоанинг шонли тарихини қайтариш ниятида бўлган “Навбаҳор” Суперлига – 2022га улкан ўзгаришлар билан қадам қўймоқда.
Киритилди: 23:21, 27.02.2022. Ўқилди: 1558 марта. Фикрлар
2022 йилги янги футбол мавсумига ўзгача руҳ ва шукуҳда тайёргарлик кўрган «Динамо» жамоаси ўз анъанасига кўра, чемпионат ўйинлари олдидан янги футболчилари тақдимотини ўтказади.
Киритилди: 23:18, 27.02.2022. Ўқилди: 1409 марта. Фикрлар
Бугун Яйпан туманидаги "Ўзбекистон" ўйингоҳида Ўзбекистон Суперкубоги финалидан ўрин олган "Пахтакор" — "Насаф" учрашуви бўлиб ўтди.