19-тур доирасида бўлиб ўтган "Андижон"-"Сўғдиёна" жамоалари ўртасидаги учрашувдан сўнг, "Андижон" жамоаси бош мураббийи Александр Хомяков ўз шогирдларига қисқа муддатли таътил берган эди.
Ўзбекистон футбол ассоциацияси таклифи билан Осиё футбол конфедерацияси Президенти Шайх Салмон бин Иброҳим ал-Халифа Ўзбекистонга ташриф буюриши ҳақида хабар берган эдик.
Ўзбекистон Суперлигаси 19-туридан ўрин олган “Навбаҳор” ҳамда “Пахтакор” ўйинидан кейинги матбуот анжуманининг биринчи қисмида мезбонлар устози Андрей Канчельскис иштирок этди.
Ўзбекистон Суперлигаси 19-туридан ўрин олган “Навбаҳор” ҳамда “Пахтакор” ўйинидан кейинги матбуот анжуманининг биринчи қисмида меҳмонлар устози Шота Арвеладзе иштирок этди.
Суперлига 19-тур доирасидаги “Қўқон-1912” – “Бунёдкор” учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг иккинчи қисмида “Қўқон-1912” жамоаси бош мураббийи вазифасини бажарувчиси Азиз Тўхтабоев қатнашди.
Суперлига 19-тур доирасидаги “Қўқон-1912” – “Бунёдкор” учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг биринчи қисмида “Бунёдкор” устози Вадим Абрамов иштирок этди.
Отабек Ғуломхўжаев бошчилигидаги Ўзбекистон ёшлар терма жамоаси айни кунларда Иорданияда йиғин ўтказмоқда.
"Локомотив" - "Металлург" ўйинидан кейин ўтказилган матбуот анжуманининг иккинчи қисмида мезбонлар бош мураббийи Самвел Бабаян иштирок этди.
"Локомотив" - "Металлург" ўйинидан кейин ўтказилган матбуот анжуманининг биринчи қисмида бекободликлар бош мураббийи Андрей Шипилов иштирок этди.
Ўзбекистон Суперлигаси 19-туридан ўрин олган “Навбаҳор” ҳамда “Пахтакор” ўйини бўлиб ўтди.
Ўзбекистон Суперлигаси 19-туридан ўрин олган “Навбаҳор” ҳамда “Пахтакор” ўйинининг биринчи бўлими якунланди.
Ўзбекистон Суперлигасининг 19-тури доирасида "Локомотив" ўз уйида "Металлург"ни қабул қилмоқда.