«Пахтакор» клуби сафини тарк этган Аднан Ораховац «Динамо» жамоасининг янги аъзосига айланди.
Киритилди: 12:08, 22.07.2017. Ўқилди: 4507 марта. Фикрлар
Ўзбекистон Биринчилиги баҳсларига қизғин ҳозирлик кўраётган «Динамо» жамоаси таркиби кучайтирилишда давом этмоқда.
Киритилди: 20:51, 25.03.2016. Ўқилди: 4061 марта. Фикрлар
Иккинчи давра олдидан таркибини бир қатор янги футболчилар билан тўлдирган «Динамо» жамоаси «заявка» муддатининг сўнгги кунида яна бир ҳужумчини ўз сафига қўшиб олди.
Киритилди: 17:30, 14.08.2015. Ўқилди: 4606 марта. Фикрлар
Биринчи даврада “Қизилқум” сафида заҳирада қолиб кетган ва етарлича ўйин амалиётига эга бўлмаган ҳужумчи Феруз Бобоқулов эндиликда фаолиятини “Динамо”да давом эттиради.
Киритилди: 15:06, 02.08.2015. Ўқилди: 4018 марта. Фикрлар
Иккинчи даврага пухта тайёргарлик кўрган «Динамо» жамоаси куни кеча тўққиз нафар футболчи билан шартнома имзолади, деб ёзади клуб расмий сайти.
Киритилди: 12:22, 04.08.2013. Ўқилди: 6503 марта. Фикрлар
Бугун Самарқанд вилояти ҳокимиятининг катта мажлислар залида «Динамо» ПФК тақдимот маросими бўлиб ўтди. Бу ҳақда вилоят футбол федерацияси расмий сайти хабар тарқатди.
Киритилди: 19:00, 27.02.2013. Ўқилди: 6222 марта. Фикрлар
Бугун Тошкентдаги ўқув-машғулотларини якунлаб ортга қайтган Самарқанднинг «Динамо» клуби таркиби ўтган йилга нисбатан ўзгарган.
Киритилди: 09:39, 17.02.2013. Ўқилди: 5350 марта. Фикрлар
Тошкентда ўқув-машғулот йиғинини ўтказаётган Самарқанднинг “Динамо” клуби сафига Украинадан янги легионер келиб қўшилди.