Ўз олдига келаётган мавсумда ҳам улкан мақсадлар қўяётган Тошкентнинг “Локомотив” жамоаси ўз сафини маҳоратли ижрочилар билан тўлдиришда давом этади.
Киритилди: 16:16, 01.02.2017. Ўқилди: 9813 марта. Фикрлар
"Пахтакор" ярим ҳимоячи Жалолиддин Машарипов фаолиятини "Локомотив"да давом эттиради.
Киритилди: 11:14, 31.01.2017. Ўқилди: 9160 марта. Фикрлар
Ўзбекистоннинг амалдаги чемпиони – Тошкентнинг “Локомотив” жамоаси янги мавсум ҳозирлигини давом эттирмоқда.
Киритилди: 19:26, 25.01.2017. Ўқилди: 7802 марта. Фикрлар
Ўтган мавсумни "темирйўлчилар" сафида ўтказган Садриддин Абдуллаев клуб билан янги шартномага имзо чекди. Тажрибали ярим ҳимоячи билан "Локомотив" ПФК ўртасида бир йиллик шартнома тузилди.
Киритилди: 12:13, 20.01.2017. Ўқилди: 7291 марта. Фикрлар
2016 йилги мавсумда “Локомотив”да муваффақиятли ўйин намойиш этиб, Ўзбекистон чемпиони бўлишига ва мамлакат кубогини қўлга киритишига улкан ҳисса қўшган ярим ҳимоячи Сервер Жепаров энди фаолиятини бошқа жамоада давом эттиради.
Киритилди: 14:49, 14.01.2017. Ўқилди: 11150 марта. Фикрлар
Шу кунларда олий лиганинг барча жамоалари янги мавсумга тайёргарликнинг биринчи босқичини ўтказишяпти. Хусусан, Тошкентнинг «Локомотив» клуби ҳам 20 декабрдан мавсум тадоригини бошлади.
Киритилди: 12:26, 11.01.2017. Ўқилди: 9729 марта. Фикрлар
Ўзбекистон чемпиони — "Локомотив" клуби ярим ҳимоячиси Сервер Жепаров Эроннинг "Истиқлол" клубига ўтишга яқин турибди.
Киритилди: 13:13, 10.01.2017. Ўқилди: 18565 марта. Фикрлар
"Локомотив" клуби ярим ҳимоячиси Сервер Жепаров фаолиятини Эрон чемпионатида давом эттириши мумкин.
Киритилди: 00:04, 10.01.2017. Ўқилди: 11479 марта. Фикрлар
Янги мавсумга тайёргарликни давом эттираётган Ўзбекистоннинг амалдаги чемпиони ва Кубок соҳиби «Локомотив» ПФК яқинда икки нафар легионер футболчи билан шартнома имзолади.
Киритилди: 19:07, 07.01.2017. Ўқилди: 13690 марта. Фикрлар
Янги мавсумга тайёргарликни давом эттираётган «Локомотив» профессионал футбол клуби бугун икки нафар янги футболчи билан шартнома имзолади.
Киритилди: 19:04, 05.01.2017. Ўқилди: 8124 марта. Фикрлар
Иқтидорли ҳужумчи Иван Нагаев амалдаги чемпион ва Кубок соҳиби "Локомотив" билан хайрлашди.
Киритилди: 12:15, 04.01.2017. Ўқилди: 7599 марта. Фикрлар
Олий Лига иккинчи давраси олдидан клубларимиз бир қатор эътиборли трансферларга қўл уришди.
Киритилди: 06:16, 06.08.2016. Ўқилди: 15787 марта. Фикрлар
"Локомотив" ҳимоячиси Хуршид Мухторов мавсумнинг иккинчи ярмини бошқа жамоада ўтказадиган бўлди.
Киритилди: 18:18, 11.07.2016. Ўқилди: 6314 марта. Фикрлар
“Локомотив” футбол клуби бугун кўп йиллар давомида “Насаф” клуби шарфини ҳимоя қилган Артур Геворкян билан шартнома имзолади.