Киритилди: 19:04, 29.07.2023. Ўқилди: 1319 марта. Фикрлар
Киритилди: 18:46, 29.07.2023. Ўқилди: 1221 марта. Фикрлар
Бироздан сўнг Суперлига 14-туридан ўрин олган ОКМК ҳамда "Сурхон" жамоалари ўртасидаги баҳс старт олади.
Киритилди: 18:42, 29.07.2023. Ўқилди: 1402 марта. Фикрлар
"Нефтчи" қуйидаги футболчиларни лигада рўйхатдан ўтказди.
Киритилди: 18:36, 29.07.2023. Ўқилди: 1394 марта. Фикрлар
Суперлига 16-турининг бошланиш вақтлари эълон қилинди.
Киритилди: 18:32, 29.07.2023. Ўқилди: 1893 марта. Фикрлар
"Қўқон-1912" жамоаси етакчиларидан бири Исломбек Исоқжонов иккинчи даврага олиб борилаётган тайёргарликлар ҳақида гапирди.
Киритилди: 13:47, 29.07.2023. Ўқилди: 1028 марта. Фикрлар
Суперлигада бугун, 29 июль куни 14-тур ўйинлари давом эттирилади.
Киритилди: 09:31, 29.07.2023. Ўқилди: 1180 марта. Фикрлар
Маълумот ўрнида, "Нефтчи" биринчи даврада Бекободга сафар уюштириб, "Металлург" устидан 0:3 ҳисобидаги ғалабани нишонлаган.
Киритилди: 07:58, 29.07.2023. Ўқилди: 720 марта. Фикрлар
Суперлига 14-турида сафарда “Олимпик”ни мағлуб этган “Пахтакор” бош мураббийи Максим Шацких ғалаба, Ҳамралиев, трансфер ойнаси ва Файзуллаев ҳақида фикр билдирди.
Киритилди: 07:55, 29.07.2023. Ўқилди: 968 марта. Фикрлар
Суперлига 14-туридан ўрин олган “Олимпик” – “Пахтакор” (0:2) учрашувидан сўнг мезбонлар бош мураббийи Тимур Кападзе ўз фикрларин билдириб ўтди.
Киритилди: 07:53, 29.07.2023. Ўқилди: 1360 марта. Фикрлар
Sport телеканали бугун — 29 июль, шанба куни қуйидаги кўрсатув ва трансляцияларни эфирга узатишни режалаштирган.
Киритилди: 07:41, 29.07.2023. Ўқилди: 1921 марта. Фикрлар
Суперлига 14-турида "Пахтакор" ЖАР стадионида "Олимпик" меҳмони бўлиб, 2:0 ҳисобида ғалаба қозонди.
Киритилди: 23:53, 28.07.2023. Ўқилди: 1144 марта. Фикрлар
Суперлига 14-туридан ўрин олган “Андижон” – “Насаф” (0:0) учрашувидан сўнг мезбонлар бош мураббийи Александр Хомяков ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 23:34, 28.07.2023. Ўқилди: 1349 марта. Фикрлар
Суперлигасининг 14-туридан ўрин олган баҳсда “Навбаҳор” сафарда “Қизилқум” клуби меҳмони бўлади.
Киритилди: 23:18, 28.07.2023. Ўқилди: 966 марта. Фикрлар
Ўзбекистон чемпионатининг 14-туридан ўрин олган «Андижон» ва «Насаф» жамоалари ўртасидаги учрашув статистикаси ва видеошарҳини эътиборингизга ҳавола этамиз.
Киритилди: 23:12, 28.07.2023. Ўқилди: 2212 марта. Фикрлар
Ўзбекистон чемпионатининг 14-туридан ўрин олган «Олимпик» ва «Пахтакор» жамоалари ўртасидаги учрашув статистикаси ва видеошарҳини эътиборингизга ҳавола этамиз.