Қатар пойтахти Доҳа шаҳрида ўқув-машғулотлар йиғинини ўтказаётган Ўзбекистон U-22 терма жамоаси кеча, 25 март куни Канада U-23 термасига қарши куч синашди.
Киритилди: 16:01, 26.03.2017. Ўқилди: 9913 марта. Фикрлар
Ўзбекистон кубогидан ўрин олган «Андижон» - «Нефтчи» ўйини видеошарҳи.
Киритилди: 12:09, 26.03.2017. Ўқилди: 8832 марта. Фикрлар
"Навбаҳор" - "Хоразм" (5:0) ўйинидан сўнг, беллашувда урилган гол муаллифлари ўз таассуротлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 11:25, 26.03.2017. Ўқилди: 5931 марта. Фикрлар
Ўзбекистон кубогининг нимчоракфиналига Олий лиганинг яна 7 клуби йўл олди.
Киритилди: 11:00, 26.03.2017. Ўқилди: 8990 марта. Фикрлар
Ўзбекистон терма жамоаси Сурияга қарши ўйинда шармандали мағлубиятга учради.
Киритилди: 09:11, 26.03.2017. Ўқилди: 20738 марта. Фикрлар
Ўзбекистон кубогидан ўрин олган "Истиқлол" - "Машъал" (0:5) учрашувидан сўнг, меҳмонлар бош мураббийи Александр Хомяков ўз фикрларини билдирди.
Киритилди: 21:04, 25.03.2017. Ўқилди: 7968 марта. Фикрлар
Мамлакат кубогининг 1/16 финалидан ўрин олган "Навбаҳор" - “Хоразм” (5:0) ўйинидан сўнг матбуот анжумани ўтказилди.
Киритилди: 20:28, 25.03.2017. Ўқилди: 9105 марта. Фикрлар
Ўзбекистон Кубоги доирасидаги "Андижон" - "Нефтчи" (1:1, пен. 3:5) баҳсидан сўнг фарғоналиклар устози Андрей Фёдоров журналистлар саволларига жавоб қайтарди.
Киритилди: 20:27, 25.03.2017. Ўқилди: 8221 марта. Фикрлар
Ўзбекистон кубоги 1/16 финали босқичида "Нефтчи" “Андижон” меҳмони бўлди.
Киритилди: 20:23, 25.03.2017. Ўқилди: 7979 марта. Фикрлар
Бугун Ўзбекистон кубоги 1/16 финал босқичи доирасида "Навбаҳор" Ургачнинг "Хоразм" клубига қарши майдонга тушди.
Киритилди: 19:13, 25.03.2017. Ўқилди: 8176 марта. Фикрлар
Ўзбекистон кубогининг 1/16 финал баҳсида «Машъал» Фарғонанинг «Истиқлол» клубини мағлуб этди.
Киритилди: 19:06, 25.03.2017. Ўқилди: 7067 марта. Фикрлар
Қувасойда, Ўзбекистон кубогининг 1/16 финалида «Цементчи» ва «Олмалиқ» куч синашди.
Киритилди: 18:02, 25.03.2017. Ўқилди: 6921 марта. Фикрлар
«Қўқон-1912» Ўзбекистон кубогида муваффақиятли старт олди.
Киритилди: 17:58, 25.03.2017. Ўқилди: 7427 марта. Фикрлар
Ўзбекистон терма жамоалар марказининг ўртоқлик учрашувларини ташкил қилиши бўлимига масъул ходими Шерзод Эгамбердиев Ўзбекистон терма жамоаси кўрсатаётган натижа учун мураббийларга ҳайкал қўйиш кераклигини таъкидлади.
Киритилди: 16:40, 25.03.2017. Ўқилди: 42806 марта. Фикрлар
Фейсбукда терма жамоалар мркази ходими Шерзод Игамбердиевнинг журналистлар билан мунозарасини ўқиб чиқдим. Бир фикр эътиборимни тортди. Игамбердиев бизнинг даражамиз Осиёдаги кўпгина давлатлардан пастроқ экани ва улардан юқори ўринни эгаллашни кутиш қийин эканини айтибди.
Киритилди: 16:12, 25.03.2017. Ўқилди: 21235 марта. Фикрлар
Футзал бўйича аёллар ўртасидаги Ўзбекистон чемпионатида омадли иштирок этган “Шўртан-Леди” жамоаси 3-ўринни эгаллади.
Киритилди: 14:37, 25.03.2017. Ўқилди: 6017 марта. Фикрлар
Бугун "Олмалиқ" Ўзбекистон кубоги 1/16 финал босқичида Қувасойнинг "Цементчи" жамоасига қарши майдонга тушади.
Киритилди: 14:32, 25.03.2017. Ўқилди: 6119 марта. Фикрлар
6 июнь куни Тошкентда Таиланд миллий терма жамоаси билан ўртоқлик учрашувини ўтказар эканмиз.
Киритилди: 20:46, 24.03.2017. Ўқилди: 16058 марта. Фикрлар
Ўзбекистон терма жамоаси кеча Сурия терма жамоасига нафақат ютқазди, балки жуда ёмон кўрсатиб, шарманда бўлди.
Киритилди: 20:32, 24.03.2017. Ўқилди: 32666 марта. Фикрлар
Олтинчи бор Жаҳон чемпионати саралаш учрашувлари циклида қатнашаётган миллий терма жамоамиз олтинчи бор ушбу нуфузли турнирга чиқишдан мосуво бўлишга яқин турибди.