Ўзбекистон Лига кубогининг “D” гуруҳи 3-тури доирасидаги “Андижон” – “Навбаҳор” (3:0) жамоалари ўртасидаги учрашувдан кейинги матбуот анжуманининг биринчи қисмида “Навбаҳор” мураббийи Анвар Ҳафизов иштирок этиб, ОАВ ходимларининг саволларига жавоб берди.
Киритилди: 10:41, 08.07.2019. Ўқилди: 2015 марта. Фикрлар
Ўзбекистон лига кубоги мусобақасининг гуруҳ босқичига якун ясалди.
Киритилди: 22:44, 07.07.2019. Ўқилди: 5530 марта. Фикрлар
Бугун Ўзбекистон Лига Кубоги 3-туридан ўрин олган учрашувлар якунига етади.
Киритилди: 09:58, 07.07.2019. Ўқилди: 3447 марта. Фикрлар
Ўзбекистон Лига Кубоги 3-туридан ўрин олган “Сўғдиёна” ҳамда “Сурхон” жамоалари ўртасидаги баҳс бўлиб ўтди. Мазкур баҳсда майдон эгалари 2:1 ҳисобида ғалаба қозонди.
Киритилди: 21:41, 06.07.2019. Ўқилди: 2311 марта. Фикрлар
Ўзбекистон Лига Кубогининг 3-туридан ўрин олган “Металлург” – “Қизилқум” учрашуви ўз ниҳоясига етди. Мазкур ўйинда меҳмонлар зафар қучишди.
Киритилди: 21:18, 06.07.2019. Ўқилди: 2477 марта. Фикрлар
Ўзбекистон Лига Кубогининг 3-туридан ўрин олган “Шўртан” – “Динамо” учрашуви ўз ниҳоясига етди. Мазкур баҳсда мезбонлар иродали ғалабани қўлга киритишди.
Киритилди: 20:08, 06.07.2019. Ўқилди: 2021 марта. Фикрлар
Ўзбекистон Лига Кубоги 3-туридан ўрин олган “Сўғдиёна” ҳамда “Сурхон” жамоалари ўртасидаги баҳс бошланмоқда.
Киритилди: 19:27, 06.07.2019. Ўқилди: 2583 марта. Фикрлар
Ўзбекистон Лига Кубоги 3-туридан ўрин олган “Металлург” ҳамда “Қизилқум” жамоалари ўртасидаги баҳс бошланмоқда. Жамоаларнинг асосий таркиблари билан танишинг.
Киритилди: 18:45, 06.07.2019. Ўқилди: 1780 марта. Фикрлар
Лига Кубоги 3-турида "Пахтакор" Тошкент дербисида "Локомотив"ни қабул қилади.
Киритилди: 06:58, 06.07.2019. Ўқилди: 4524 марта. Фикрлар
Ўзбекистон Лига Кубогининг 3-туридан ўрин олган АГМК - «Бунёдкор» учрашувидан кейин ўтказилган матбуот анжуманинг биринчи қисмида меҳмонлар устози Вадим Абрамов иштирок этди.
Киритилди: 21:32, 05.07.2019. Ўқилди: 3546 марта. Фикрлар
Ўзбекистон Лига Кубоги 3-туридан ўрин олган учрашувда АГМК жамоаси "Бунёдкор"ни 4:3 ҳисобида мағлуб этди.
Киритилди: 21:16, 05.07.2019. Ўқилди: 4033 марта. Фикрлар
"Қўқон-1912" мураббийлар штаби, "Локомотив" устидан қозонилган ғалабадан сўнг футболчиларга бир кун дам олиш имкониятини беришган эди.
Киритилди: 08:47, 05.07.2019. Ўқилди: 1758 марта. Фикрлар
Лига Кубогининг 2-тур доирасидан ўрин олган “Андижон”-“Насаф” жамоалари ўртасидаги учрашувдан сўнг ўтказилган матбуот анжуманининг иккинчи қисмида майдон эгалари бош мураббийи Александр Хомяков иштирок этди.
Киритилди: 20:04, 04.07.2019. Ўқилди: 2305 марта. Фикрлар
Ўзбекистон Лига Кубоги 2-туридан ўрин олган “Бухоро” ва “Пахткор” ўйиндан сўнг майдон эгалари бош мураббийи Муҳсин Муслимович ўз фикрларини билдириб ўтди:
Киритилди: 19:58, 04.07.2019. Ўқилди: 2160 марта. Фикрлар
Лига Кубоги 2-туридан ўрин олган "Андижон" - "Насаф" ўртасидаги баҳсдан сўнг “аждарлар” устози Рўзиқул Бердиев ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 19:56, 04.07.2019. Ўқилди: 2602 марта. Фикрлар
Лига Кубоги “В” гуруҳи 2-тур доирасидаги “Бухоро” – “Пахтакор” учрашувидан кейин матбуот анжуманининг биринчи қисмида меҳмонлар устози Шота Арвеладзе иштирок этди.
Киритилди: 22:31, 03.07.2019. Ўқилди: 4698 марта. Фикрлар
Лига Кубоги “В” гуруҳи 2-тур доирасидаги “Қўқон-1912” – “Локомотив” учрашувидан кейин матбуот анжуманининг иккинчи қисмида “Қўқон-1912” жамоаси бош мураббийи вазифасини бажарувчиси Азиз Тўхтабоев қатнашди.
Киритилди: 22:29, 03.07.2019. Ўқилди: 3101 марта. Фикрлар
Лига Кубоги “В” гуруҳи 2-тур доирасидаги “Қўқон-1912” – “Локомотив” учрашувидан кейин матбуот анжуманининг биринчи қисмида меҳмонлар устози Самвел Бабаян иштирок этди.
Киритилди: 22:27, 03.07.2019. Ўқилди: 4051 марта. Фикрлар
Ўзбекистон Лига кубогининг 2-туридан ўрин олган “Андижон” – “Насаф” учрашуви ўз ниҳоясига етди.
Киритилди: 20:59, 03.07.2019. Ўқилди: 4248 марта. Фикрлар
Ўзбекистон Лига Кубоги 2-тури доирасида Жиззахда ўтган “Сўғдиёна” – “Динамо” (0:3) учрашувидан кейин Самарқанд жамоаси бош мураббийи Даврон Файзиев ўйин ҳақида тўхталди.