Хабарингиз бор, апрель ойи ўрталарида Ўзбекистон кубогининг жорий мавсуми 1|16 финали баҳслари ўтказилиб, унда кейинги босқич масаласини ҳал қилган 12та жамоа номи маълум бўлди.
Киритилди: 15:04, 01.05.2018. Ўқилди: 5233 марта. Фикрлар
Бугун Тошкент давлат иқтисодиёт университетида мини-футбол бўйича «Талабалар кубоги-2018» мусобақасининг ҳал қилувчи ўйини бўлиб ўтди.
Киритилди: 14:36, 01.05.2018. Ўқилди: 4174 марта. Фикрлар
1-6 май кунлари Қозоғистоннинг Актобе вилоятида "Ҳоким Кубоги" халқаро турнири бўлиб ўтади.
Киритилди: 13:44, 01.05.2018. Ўқилди: 2434 марта. Фикрлар
«Навбаҳор»–«Нефтчи» учрашувининг видеошарҳини томоша қилинг.
Киритилди: 12:36, 01.05.2018. Ўқилди: 3343 марта. Фикрлар
«Металлург» – «Бухоро» учрашувининг видеошарҳини томоша қилинг.
Киритилди: 12:32, 01.05.2018. Ўқилди: 2114 марта. Фикрлар
Индонезиядаги халқаро мусобақада иштирок этаётган Ўзбекистон олимпия терма жамоаси кеча мусобақа доирасидаги иккинчи учрашувни Баҳрайн терма жамоасига қарши ўтказди.
Киритилди: 12:22, 01.05.2018. Ўқилди: 6047 марта. Фикрлар
Суперлиганинг 9-турида «Сўғдиёна» сафарда «Насаф» жамоасига қарши баҳс олиб борди ва 1:2 ҳисобида иродали ғалабага эришди.
Киритилди: 11:48, 01.05.2018. Ўқилди: 3041 марта. Фикрлар
Кеча «Насаф» ўз майдонида "Сўғдиёна" жамоаси билан куч синашди. Учрашувда "Насаф" мағлуб бўлди.
Киритилди: 11:28, 01.05.2018. Ўқилди: 4335 марта. Фикрлар
«Динамо» - «Хоразм» учрашувидан кейин Самарқанд клуби янги бош мураббийи Даврон Файзиев дебюти ва ўйин борасидаги фикрларини билдирди.
Киритилди: 10:45, 01.05.2018. Ўқилди: 2894 марта. Фикрлар
Матбуот анжуманининг навбатдаги қисмида мезбонлар яримҳимоячиси Жасур Ҳасанов иштирок этиб, фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 10:44, 01.05.2018. Ўқилди: 4947 марта. Фикрлар
“Қизилқум” – АГМК учрашувидан (3:0) кейинги матбуот анжуманнинг иккинчи қисмида жамоамиз бош мураббийи Ҳамиджон АКТАМОВ қатнашди.
Киритилди: 10:41, 01.05.2018. Ўқилди: 1769 марта. Фикрлар
Матбуот анжуманининг навбатдаги қисмида мезбонлар устози Рўзиқул Бердиев иштирок этди.
Киритилди: 10:41, 01.05.2018. Ўқилди: 3835 марта. Фикрлар
“Қизилқум” – АГМК учрашувидан (3:0) кейинги матбуот анжуманида дастлаб меҳмонлар устози Виктор КУМИКОВ ва жамоа футболчиси Жавлон ГУСЕЙНОВ иштирок этди.
Киритилди: 10:33, 01.05.2018. Ўқилди: 2054 марта. Фикрлар
FUTBOL TV телеканалининг 1 май кунги дастурлар тартиби билан танишинг.
Киритилди: 10:36, 01.05.2018. Ўқилди: 11287 марта. Фикрлар
“Насаф” – “Сўғдиёна” (1:2) учрашуви якунига етгач, ўйин якунларига бағишланган матбуот анжумани бўлиб ўтди.
Киритилди: 10:33, 01.05.2018. Ўқилди: 2954 марта. Фикрлар
Туркия Президенти Ражаб Таййип Эрдоған расмий ташриф билан Ўзбекистонда бўлиб турибди.
Киритилди: 10:27, 01.05.2018. Ўқилди: 8665 марта. Фикрлар
«Динамо» - «Хоразм» (1:1) учрашувидан кейин урганчликлар бош мураббийи Александр Ежов ўйин борасида тўхталди.
Киритилди: 23:48, 30.04.2018. Ўқилди: 2328 марта. Фикрлар
Суперлига 9-тур ўйинлари ўз ниҳоясига етди. Бугун яна 3та ўйин бўлиб ўтди. “Бунёдкор” сафарда “Қўқон-1912” клубига кичик ҳисобда мағлуб бўлди, “Қизилқум” ўз майдонида АГМК жамоасини йирик ҳисобда таслим этди.