Ўзбекистон миллий терма жамоаси халқаро ўртоқлик учрашувлари доирасида Стокголмда Швеция терма жамоасига қарши майдонга тушиб, 1:2 ҳисобида имкониятни бой берди.
Бугун Ўзбекистон терма жамоаси Халқаро ўртоқлик учрашувлари доирасида Швецияга қарши баҳс олиб борди ва 1:2 ҳисобида имкониятни бой берди. Мазкур баҳсдан кейин терма жамоамиз устози Сречко Катанец журналистлар саволларига жавоб берди.
Швеция ва Ўзбекистон миллий жамоалари ўртасидаги халқаро ўртоқлик учрашуви бир неча дақиқалардан сўнг — 18:00да бошланади.
Ўзбекистон терма жамоаси бугун Стокголмдаги "Friends Arena" стадионида Швеция терма жамоасига қарши ўртоқлик учрашувида майдонга тушади.
Ўзбекистон миллий жамоаси бугун янги бош мураббий Сречко Катанец бошқарувида илк учрашувни ўтказади.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси айни пайтда Швеция пойтахти Стокгольм шаҳрида машғулотларни давом эттирмоқда.
Сречко Катанец бошлигидаги Ўзбекистон миллий жамоасининг ФИФА кунлари доирасидаги машғулотлари давом этмоқда.
Украина терма жамоаси собиқ бош мураббийи Андрей Шевченко Ўзбекистон миллий жамоаси бош мураббийи бўлишга номзодлар сафидан ўрин олган эди.
Сречко Катанец билан матбуот анжуманидан аввал ЎФА президенти мураббийлар штаби билан кўришди.
ФИФА кунлари доирасида Ўзбекистон миллий терма жамоаси 5 центябрда Швеция терма жамоаси билан меҳмонда ўйнайди.
Ўзбекистон терма жамоасининг янги бош мураббийи Сречко Катанец иштирокида илк матбуот анжумани бўлиб ўтди.
Хабарингиз бор, ЎФА томонидан Ўзбекистон миллий терма жамоасига янги бош мураббий тайинлаш мақсадида хорижий ва маҳаллий мураббийлар номзоди синчиковлик билан ўрганиб чиқилди.
Сречко Катанец ҳақида ҳабарлар ўн кундан бери тинимсиз бериб борилди. Номзодлар эълон қилинди аввал.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси бош мураббийлигига номзод Сречко Катанец музокараларнинг сўнгги босқичини ўтказиш учун Тошкент шаҳрига ташриф буюрди.
Ўзбекистон терма жамоаси бош мураббийига айланиши кутилаётган Сречко Катанец бугун тунда Тошкентга учиб келади.