Бугун Ўзбекистон терма жамоаси Халқаро ўртоқлик учрашувлари доирасида Швецияга қарши баҳс олиб борди ва 1:2 ҳисобида имкониятни бой берди. Мазкур баҳсдан кейин терма жамоамиз устози Сречко Катанец журналистлар саволларига жавоб берди.
Киритилди: 23:25, 05.09.2021. Ўқилди: 5507 марта. Фикрлар
Ўзбекистон миллий терма жамоаси халқаро ўртоқлик учрашувлари доирасида Стокголмда Швеция терма жамоасига қарши майдонга тушиб, 1:2 ҳисобида имкониятни бой берди.
Киритилди: 19:56, 05.09.2021. Ўқилди: 10404 марта. Фикрлар
сони: 163 та.
Швеция ва Ўзбекистон миллий жамоалари ўртасидаги халқаро ўртоқлик учрашуви бир неча дақиқалардан сўнг — 18:00да бошланади.
Киритилди: 17:47, 05.09.2021. Ўқилди: 4009 марта. Фикрлар
Ўзбекистон терма жамоаси бугун Стокголмдаги "Friends Arena" стадионида Швеция терма жамоасига қарши ўртоқлик учрашувида майдонга тушади.
Киритилди: 17:03, 05.09.2021. Ўқилди: 7256 марта. Фикрлар
Ўзбекистон миллий жамоаси бугун янги бош мураббий Сречко Катанец бошқарувида илк учрашувни ўтказади.
Киритилди: 06:41, 05.09.2021. Ўқилди: 11291 марта. Фикрлар
Ўзбекистон миллий терма жамоаси айни пайтда Швеция пойтахти Стокгольм шаҳрида машғулотларни давом эттирмоқда.
Киритилди: 21:43, 04.09.2021. Ўқилди: 7034 марта. Фикрлар
Сречко Катанец бошлигидаги Ўзбекистон миллий жамоасининг ФИФА кунлари доирасидаги машғулотлари давом этмоқда.
Киритилди: 21:54, 01.09.2021. Ўқилди: 5828 марта. Фикрлар
Украина терма жамоаси собиқ бош мураббийи Андрей Шевченко Ўзбекистон миллий жамоаси бош мураббийи бўлишга номзодлар сафидан ўрин олган эди.
Киритилди: 19:59, 30.08.2021. Ўқилди: 8996 марта. Фикрлар
Сречко Катанец билан матбуот анжуманидан аввал ЎФА президенти мураббийлар штаби билан кўришди.
Киритилди: 05:53, 28.08.2021. Ўқилди: 5314 марта. Фикрлар
ФИФА кунлари доирасида Ўзбекистон миллий терма жамоаси 5 центябрда Швеция терма жамоаси билан меҳмонда ўйнайди.
Киритилди: 19:45, 27.08.2021. Ўқилди: 7500 марта. Фикрлар
Ўзбекистон терма жамоасининг янги бош мураббийи Сречко Катанец иштирокида илк матбуот анжумани бўлиб ўтди.
Киритилди: 19:14, 27.08.2021. Ўқилди: 4298 марта. Фикрлар
Хабарингиз бор, ЎФА томонидан Ўзбекистон миллий терма жамоасига янги бош мураббий тайинлаш мақсадида хорижий ва маҳаллий мураббийлар номзоди синчиковлик билан ўрганиб чиқилди.
Киритилди: 18:30, 27.08.2021. Ўқилди: 2746 марта. Фикрлар
Сречко Катанец ҳақида ҳабарлар ўн кундан бери тинимсиз бериб борилди. Номзодлар эълон қилинди аввал.
Киритилди: 09:26, 19.08.2021. Ўқилди: 3561 марта. Фикрлар
Ўзбекистон миллий терма жамоаси бош мураббийлигига номзод Сречко Катанец музокараларнинг сўнгги босқичини ўтказиш учун Тошкент шаҳрига ташриф буюрди.
Киритилди: 06:24, 19.08.2021. Ўқилди: 6937 марта. Фикрлар
Ўзбекистон терма жамоаси бош мураббийига айланиши кутилаётган Сречко Катанец бугун тунда Тошкентга учиб келади.