Суперлиганинг 5-туридан ўрин олган ОКМК – “Навбаҳор” (2:1) ўйинидан кейинги матбуот анжуманининг биринчи қисмида наманганликлар бош мураббийи Самвел Вячеславович Бабаян иштирок этиб, ОАВ ходимлариниинг саволларига жавоб берди.
Суперлиганинг 5-туридан ўрин олган ОКМК – “Навбаҳор” (2:1) ўйинидан кейинги матбуот анжуманининг иккинчи қисмида ОКМК бош мураббийи Миржалол Қосимов қатнашиб, журналистларнинг саволларига жавоб берди.
Бугун Суперлиганинг 5-тур ўйинлари якунига етади.
Киритилди: 09:30, 10.04.2023. Ўқилди: 1048 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ўзбекистон чемпионатининг 5-туридан ўрин олган «Насаф» ва «Сурхон» жамоалари ўртасидаги учрашув статистикаси ва видеошарҳини эътиборингизга ҳавола этамиз.
Киритилди: 22:53, 09.04.2023. Ўқилди: 14928 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон чемпионатининг 5-туридан ўрин олган OKMK ва «Навбаҳор» жамоалари ўртасидаги учрашув статистикаси ва видеошарҳини эътиборингизга ҳавола этамиз.
Киритилди: 22:50, 09.04.2023. Ўқилди: 12915 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлига 5-тури доирасида сафарда “Насаф” клубига имкониятни бой берган “Сурхон” бош мураббийи Сергей Арслонов учрашув агрессив тарзда кечгани, тактик юришлар, Асилбек Жумаев ва мухлислар ҳақида фикр билдирди.
Киритилди: 22:35, 09.04.2023. Ўқилди: 1039 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлига 5-тури доирасида сафарда ОКМК клубига қарши баҳсда мағлуб бўлган “Навбаҳор” жамоаси бош мураббийи Самвел Бабаян икки жамоа ўртасидаги ўйинларга қандай баҳо бераётгани, рақиб нимани эвазига ўйинни ўз томонига оғдириб олгани, жамоасига кимлар этишмагани ва жамоасининг камчиликлари ҳақида гапирди.
Киритилди: 21:37, 09.04.2023. Ўқилди: 2502 марта. Фикрлар сони: 24 та.