Миржалол Қосимов: “Дуранг ҳаққоний натижа бўлди”
Виктор Кумиков: “Бунёдкор” ўйин бобида яхшироқ кўринди”
Нўъмон Ҳасанов: “Бугун бизга омад етишмади”
Нўъмон Ҳасанов: "Ғалаба учун майдонга чиқамиз"
Бухоро шаҳрида бўладиган “Бухоро” – “Қўқон-1912”  жамоалари учрашувидан олдин ҳар икки жамоа бош мураббийлари ва бир нафардан футболчилар иштирокида матбуот анжумани бўлиб ўтди.
Шота Арвеладзе - ўйин, жамоа ва кейинги учрашув хусусида
Рўзиқул Бердиев: “Очиғи, натижа мени қониқтирмади”
Нефтчи” – “Насаф” баҳсидан кейин ўтказилган матбуот анжуманида  қаршиликлар бош мураббийи Рўзиқул Бердиев иштирок этиб, натижадан қониқмагани ҳақида гапирди.
Игорь Голбан: “Режаларимиз тўлиқ амалга ошмади”
Нефтчи” – “Насаф” баҳсидан кейин ўтказилган матбуот анжуманида  қаршиликлар ҳимоячиси Игорь Голбан иштирок этиб, мухлислар билан тўлиб тошган стадионда тўп суришдан илҳомланганини айтиб ўтди.
Шукурали Пўлатов: “Бугун Ўзбекистондаги энг кучли клубга қарши тўп сурдик”
“Нефтчи” – “Насаф” баҳсидан кейин ўтказилган матбуот анжуманида  фарғоналиклар ҳимоячиси Шукурали Пўлатов иштирок этиб ўйин ҳақида шахсий фикрларини билдирди.
Сергей Ковшов: “Нефтчи”дан ғалаба кутгандим”
“Нефтчи” – “Насаф” баҳсидан кейин ўтказилган матбуот анжуманида  фарғоналиклар бош мураббийи Сергей Ковшов иштирок этиб ўйин ҳақида фикрларини билдирди.
Андрей Микляев: “Муҳим ғалаба қўлга киритилди”
2018 йилги мавсум регламенти. Клублар олдига қўйиладиган асосий талаблар
Киритилди: 12:18, 30.12.2017. Ўқилди: 4744 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Суперлига клублари стадионлари раҳбарлари иштирокида йиғилиш бўлиб ўтди
Киритилди: 16:08, 25.12.2017. Ўқилди: 3034 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Илҳом Мўминжонов: «Янги футболчилар билан музокараларга киришганмиз»
«Навбаҳор» - «Насаф» жамоалари ўртасидаги учрашув якунига етгач ўтказилган матбуот анжуманининг иккинчи қисмида...
Киритилди: 13:45, 26.11.2017. Ўқилди: 6370 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Рўзиқул Бердиев: «Футболчиларимизнинг ўйинларидан мамнунман»
“Навбаҳор” – “Насаф” учрашувидан кейин бўлиб ўтган матбуот анжуманининг дастлабки қисмида жамоамиз устози Рўзиқул Бердиев ўз фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 13:28, 26.11.2017. Ўқилди: 5645 марта. Фикрлар сони: 1 та.