Тошкентда ўтказилаётган йиғин доирасида Осиё Чемпионати сaралаш ўйинларига тайёргарлик кўраётган Ўзбекистон U-18 терма жамоаси БАА U-18га қарши иккинчи учрашувни ҳам ўтказди.
Киритилди: 07:37, 01.06.2015. Ўқилди: 4327 марта. Фикрлар
Жасур Абдураимов бошчилигидаги Ўзбекистон U-19 терма жамоаси бугун Бирлашган Араб Амирликлар U-19 терма жамоасига қарши ўзининг илк назорат учрашувини ўтказди.
Киритилди: 19:47, 29.05.2015. Ўқилди: 5543 марта. Фикрлар
Эртага Янги Зеландияда ёшлар ўртасида навбатдаги жаҳон чемпионати старт олади.
Киритилди: 14:37, 29.05.2015. Ўқилди: 6174 марта. Фикрлар
Ўзбекистон U-19 терма жамоаси бугун Бирлашган Араб Амирликлар U-19 терма жамоасига қарши назорат учрашувида майдонга тушади.
Киритилди: 14:24, 29.05.2015. Ўқилди: 6553 марта. Фикрлар
Осиё Чемпионати саралаш босқичига тайёргарлик кўраётган Ўзбекистон U-19 терма жамоаси Бирлашган Араб Амирликлар U-19 терма жамоасига қарши Тошкентда иккита назорат учрашуви ўтказади.
Киритилди: 17:41, 26.05.2015. Ўқилди: 4081 марта. Фикрлар
Икки ўртоқлик учрашуви ўтказиш учун Арманистонга жўнаб кетгант Жасур Абдураимов бошчилигидаги Ўзбекистон U-19 терма жамоаси Арманистон U-19га қарши иккинчи ўйинни ўтказди.
Киритилди: 21:50, 28.04.2015. Ўқилди: 4401 марта. Фикрлар
Жасур Абдураимов мураббийлик қилаётган Ўзбекистон U-19 терма жамоаси Бирлашган Араб Амирликлари U-19 билан Ўзбекистонда иккита ўртоқлик учрашуви ўтказади.
Киритилди: 10:41, 28.04.2015. Ўқилди: 4601 марта. Фикрлар
Жасур Абдураимов бошчилигидаги 19 ёшгача бўлган футболчилардан ташкил топган Ўзбекистон терма жамоаси Арманистон билан дастлабки ўртоқлик учрашувини ўтказди.
Киритилди: 09:06, 27.04.2015. Ўқилди: 4107 марта. Фикрлар
Жасур Абдураимов бошчилигидаги 19 ёшгача бўлган футболчилардан ташкил топган Ўзбекистон терма жамоаси кеча Арманистонга етиб борганди.
Киритилди: 20:55, 26.04.2015. Ўқилди: 5144 марта. Фикрлар
Жасур Абдураимов бошчилигидаги 19 ёшгача бўлган футболчилардан ташкил топган Ўзбекистон терма жамоаси Арманистон билан иккита ўртоқлик учрашуви ўтказишга келишиб олди.
Киритилди: 07:20, 21.04.2015. Ўқилди: 3723 марта. Фикрлар
1997 ва ундан кейинги йилларда туғилган футболчилардан Ўзбекистон U-19 ёшлар терма жамоаси апрель ойида Арманистон пойтахти Ереван шаҳрида ўқув-машғулот йиғинини ўтказади.
Киритилди: 16:17, 27.02.2015. Ўқилди: 3801 марта. Фикрлар
Равшан Ҳайдаров бош мураббийлигидаги Ўзбекистон U-19 ёшлар терма жамоаси Осиё Чемпионатидаги иштирокини якунлаб Тошкентга қайтиб келди.
Киритилди: 10:29, 23.10.2014. Ўқилди: 5236 марта. Фикрлар
U-19 ёшлар ўртасидаги Осиё Чемпионатига тайёргарлик кўраётган Ўзбекистон ёшлар терма жамоаси бугун Янгон шаҳрида ўзининг навбатдаги машғулотларини ўтказди.
Киритилди: 20:13, 08.10.2014. Ўқилди: 4197 марта. Фикрлар
U-19 ёшлар ўртасидаги Осиё Чемпионатида иштирок этадиган Ўзбекистон ёшлар терма жамоаси бугун Мьянмада ўзининг иккинчи кунги машғулотларини ўтказади.
Киритилди: 10:32, 08.10.2014. Ўқилди: 4314 марта. Фикрлар
Ўзбекистон U-19 ёшлар терма жамоаси Мьянмада бўлиб ўтадиган ёшлар ўртасидаги Осиё чемпионатида иштирок этиш учун бугун Бангкок орқали Янгонга учиб кетади.
Киритилди: 13:07, 06.10.2014. Ўқилди: 4071 марта. Фикрлар
6 октябрь куни Мьянма мамлакатида старт оладиган U-19 ёшлар ўртасидаги Осиё Чемпионатида иштирок этадиган Ўзбекистон ёшлар терма жамоасининг таркиби аниқ бўлди.
Киритилди: 16:09, 29.09.2014. Ўқилди: 7600 марта. Фикрлар
Таиланд пойтахти Бангкок шаҳрида йиғин ўтказаётган Ўзбекистон U-19 ёшлар терма жамоаси 21 сентябрь куни йиғин давомидаги иккинчи ўртоқлик учрашувини ўтказди.
Киритилди: 13:08, 22.09.2014. Ўқилди: 4711 марта. Фикрлар
Ўзбекистон U-19 ёшлар терма бугун Банкок шаҳридаги йиғини давомида Таиланд U-19 ёшларига қарши илк ўртоқлик ўйинини ўтказиб 2:0 ҳисобида ғалаба қозонди.