"Пахтакор" ҳимоячиси Муҳаммадрасул Абдумажидов Бельгиянинг "Стандард" клуби клуби аъзосига айланиши кутилаётганди.
«Пахтакор» стадиони майсаси ўйинларни ўтказиш учун тайёр ҳолатга келтирилди.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси футболчиси Диёр Холматов журналистларнинг саволларига жавоб бериб ўтди.
Ўзбекистон кубоги чорак финалидан ўрин олган "Пахтакор" - "Машъал" (3:1) учрашувидан сўнг меҳмонлар бош мураббийи Отабек Нарзуллаев матбуот анжуманида қатнашди.
Ўзбекистон кубоги чорак финалидан ўрин олган "Пахтакор" - "Машъал" учрашуви видеошарҳини томоша қилинг.
Ўзбекистон Кубоги чорак финалдан ўрин олган "Пахтакор" - "Машъал" учрашуви якунига етди.
Ўзбекистон кубогининг чорак финал босқичидан ўрин олган «Пахтакор» - «Машъал» учрашуви 20:30да бошланади.
Ўзбекистон кубоги 1/4 финалида Муборакнинг “Машъал” жамоаси Тошкентнинг “Пахтакор” жамоасига қарши майдонга тушади.
Ўзбекистон кубогич чорак финал босқичидан ўрин олган учрашувларни 7 нафар футболчи дисквалификация туфайли ўтказиб юборади.
"Андижон" - "Пахтакор" (2:6) учрашувидан кейинги матбуот анжуманида мезбонлар бош мураббийи Максим Шацких иштирок этди.
Ўзбекистон Суперлигасининг 20-тури доирасида «Андижон» ўз майдонида «Пахтакор»ни қабул қилиб, йирик ҳисобда имкониятни бой берди.
"Пахтакор" бош мураббийи Камолиддин Тожиев Суперлиганинг 20-тури доирасида бўлиб ўтган "Андижон"га қарши ўйиндан кейин матбуот анжуманида қатнашди.
Ўзбекистон Профессионал футбол лигаси матбуот хизмати Суперлиганинг 20-тур ўйинлари анонсини эълон қилди.
Ўзбекистон Суперлигасининг 19-тури доирасида «Пахтакор» ўз майдонида «Сўғдиёна»ни қабул қилиб, рақибни мағлуб этди.
Sport ва Futbol телеканаллари бугун — 2025 йил 15-август, жума куни қуйидаги кўрсатув ва трансляцияларни эфирга узатишни режалаштирган.
Суперлига 19-тур ўйинида "Пахтакор" Тошкентда "Сўғдиёна"ни қабул қилади.
14 август соат 19:00 да «Жар» стадионида 1979 йилги авиаҳалокат қурбонлари хотирасига бағишлаб афсонавий футболчилар ўртасида учрашув бўлиб ўтади.
Ўзбекистон Суперлигаси 19-тур ўйинларида фаолият олиб борувчи расмийлар тайинланди.
«Динамо» - «Пахтакор» (1:1) ўйинидан кейин мезбонлар бош мураббийи Вадим Абрамов ўйин борасидаги фикрлари билан ўртоқлашди.