Pepsi Суперлига 11-тури доирасидаги марказий учрашув ўз ниҳоясига етди.
Бугун Ўзбекистон PepsiСуперлигаси 11-тур марказий учрашуви бўлиб ўтади.
Бугун Қаршидаги “Марказий” стадионда катта футбол. Мамлакатимизнинг икки гранд жамоаси ўзаро баҳс юритади.
11 май куни «Марказий» стадионида Pepsi Суперлиганинг 11-тури марказий учрашуви бўлиб ўтади.
"PEPSI Суперлига"нинг 11-турида "Пахтакор" Қаршида "Насаф" меҳмони бўлади.
Суперлиганиннг 10-туридан ўрин олган «Бунёдкор» - «Насаф» учрашувини томоша қилишингиз мумкин.
Бунёдкор” – «Насаф» учрашуви якунлангач, ўйин якунларига бағишланган анъанавий матбуот анжумани ўтказилди. Матбуот анжуманининг дастлабки қисмида "Насаф" клуби бош мураббийи Рўзиқул Бердиев иштирок этди.
Суперлиганинг 10-туридан ўрин олган “Бунёдкор” ҳамда “Насаф” ўртасидаги учрашув бошланишига оз қолди.
Бугун муҳташам «Бунёдкор» стадионида мамлакатимизнинг икки етакчи клуби «Насаф» ҳамда «Бунёдкор» жамоалари ўзаро куч синашади. Учрашув соат 18:00да бошланади.
Бугун муҳташам “Бунёдкор” стадионида мамлакатимизнинг икки етакчи клуби “Насаф” ҳамда “Бунёдкор” жамоалари ўзаро куч синашади. Учрашув соат 18:00да бошланади.
Pepsi Суперлига 10-тури доирасидаги “Бунёдкор” – “Насаф” учрашуви олдидан йиғилиш бўлиб ўтди.
“Насаф” навбатдаги 10-тур учрашувини Тошкент шаҳрида “Бунёдкор” жамоасига қарши ўтказади. Учрашув 4 май жума куни “Бунёдкор” стадионида бўлиб ўтади. Учрашув соат 18:00да бошланади.
Кейинги пайтларда турли хил интернет нашрлари ва одамлар тилида Қаршининг “Насаф” клубида молиявий аҳвол яхши эмаслиги ҳақида гап-сўзлар юрибди.
Бугун, 30 апрел куни “Насаф” ўз майдонида Pepsi Суперлиганинг 9-турида “Сўғдиёна” жамоасини қабул қилади.