Кириш Регистрация

Бугун 19 ноябрь, 2018 йил, душанба.

  • Миллатлар лигаси. «A»
      • 18.11.2018 00:45
      • Италия
      • 0:0
      • Португалия
      • 18.11.2018 19:00
      • Англия
      • 2:1
      • Хорватия
      • 19.11.2018 00:45
      • Швейцария
      • 5:2
      • Бельгия
      • 20.11.2018 00:45
      • Германия
      • -:-
      • Голландия
  • Миллатлар лигаси. «C»
      • 18.11.2018 00:45
      • Албания
      • 0:4
      • Шотландия
      • 18.11.2018 00:45
      • Руминия
      • 3:0
      • Литва
      • 19.11.2018 00:45
      • Греция
      • 0:1
      • Эстония
      • 19.11.2018 00:45
      • Венгрия
      • 2:0
      • Финляндия
      • 20.11.2018 00:45
      • Болгария
      • -:-
      • Словения
      • 20.11.2018 00:45
      • Кипр
      • -:-
      • Норвегия
  • Миллатлар лигаси. «B»
      • 18.11.2018 22:00
      • Шим. Ирландия
      • 1:2
      • Австрия
      • 20.11.2018 00:45
      • Чехия
      • -:-
      • Словакия
      • 20.11.2018 00:45
      • Дания
      • -:-
      • Ирландия
  • Миллатлар лигаси. «D»
      • 18.11.2018 22:00
      • Молдова
      • 1:1
      • Люксембург
      • 18.11.2018 22:00
      • Сан-Марино
      • 0:2
      • Беларусь
      • 19.11.2018 22:00
      • Андорра
      • -:-
      • Латвия
      • 19.11.2018 22:00
      • Грузия
      • -:-
      • Қозоғистон
      • 20.11.2018 00:45
      • Лихтенштейн
      • -:-
      • Арманистон
      • 20.11.2018 00:45
      • Македония
      • -:-
      • Гибралтар
  • Ўртоқлик ўйинлари
      • 19.11.2018 00:45
      • Испания
      • 1:0
      • Босния ва Герцеговина
      • 19.11.2018 20:00
      • Уммон
      • 2:1
      • Баҳрайн
      • 19.11.2018 22:30
      • Уммон
      • -:-
      • Баҳрайн
      • 19.11.2018 23:30
      • Қатар
      • -:-
      • Исландия
      • 20.11.2018 13:30
      • Австралия
      • -:-
      • Ливан
      • 20.11.2018 15:00
      • Ўзбекистон
      • -:-
      • Жанубий Корея
      • 20.11.2018 15:20
      • Япония
      • -:-
      • Қирғизистон
      • 20.11.2018 17:00
      • Хитой
      • -:-
      • Фаластин
      • 20.11.2018 20:00
      • Эрон
      • -:-
      • Венесуэла
      • 20.11.2018 21:00
      • Кувайт
      • -:-
      • Сурия
      • 20.11.2018 22:00
      • Иордания
      • -:-
      • Саудия Арабистони
      • 20.11.2018 22:00
      • Тунис
      • -:-
      • Марокаш
      • 20.11.2018 22:30
      • Туркия
      • -:-
      • Украина
      • 20.11.2018 23:59
      • Албания
      • -:-
      • Уэльс

Турнир жадвали

A - Гуруҳи

Жамоа Ў О

1 - Гуруҳи

Жамоа Ў О
1 Франция 4 7
2 Голландия 3 6
3 Германия 3 1

2 - Гуруҳи

Жамоа Ў О
1 Швейцария 4 9
2 Бельгия 4 9
3 Исландия 4 0

3 - Гуруҳи

Жамоа Ў О
1 Португалия 3 7
2 Италия 4 5
3 Польша 3 1

4 - Гуруҳи

Жамоа Ў О
1 Англия 4 7
2 Испания 4 6
3 Хорватия 4 4

Ўтган ўйинлар. 6-тур

6-тур Англия 2-1 Хорватия
6-тур Швейцария 5-2 Бельгия

Навбатдаги ўйинлар. 6-тур

20/11 00:45 Германия - Голландия

Сўровнома

  • Сизнингча, «Олтин тўп-2018»ни қўлга киритишга қайси футболчи муносиб?

  • Натижалар | Жами овоз: 17879 та.
  • Сўровномалар архиви

ТВ дастурлар

Блогдаги ўзгаришлар

Теглар булути

Хабарлар архиви

Спорт курашлари. Ўзбекистон кубогидаги дастлабки ғолиблар номи маълум

Баҳо:
+ | -
СПОРТ / Спорт турлари / Бошқа
Рукн: Янгиликлар

Хабар бериб ўтганимиздек, Республика ихтисослаштирилган Олимпия захиралари мактаб интернатида спорт курашлари бўйича 2002-2003 йилларда туғилган кадетлар ўртасида Ўзбекистон кубоги баҳсларига старт берилди.

Кеча мусобақанинг биринчи кунида юнон-рум кураши бўйича баҳслар ўтказилди. Эътиборингизга беллашувларда совриндор бўлган спортчилар рўйхатини тақдим этамиз:

-45 кг:

1-ўрин: Тўрабек Эркинов (Бухоро)
2-ўрин: Афзал Сафаров (Самарқанд)
3-ўринлар: Асадбек Баҳромов, Мавлонбек Маметов (РИОЗМИ)

-51 кг:

1-ўрин: Акмал Ҳамроев (РИОЗМИ)
2-ўрин: Ихтиёр Ўтбосаров (Тошкент вилояти)
3-ўринлар: Исомиддин Юнусов (Бухоро), Саидбек Саидмуродов (Хоразм)

-60 кг:

1-ўрин: Амирбек Султонов (Бухоро)
2-ўрин: Аброр Тожиддинов (Андижон)
3-ўринлар: Асрор Мухторов (РИОЗМИ), Адҳам Тоҳиров (Хоразм)

-71 кг:

1-ўрин: Самандар Бобоназаров (Тошкент)
2-ўрин: Илҳом Иноғомов (Тошкент вилояти)
3-ўринлар: Давлат Солиев (Самарқанд), Азамат Абдуманнопов (Фарғона)

-92 кг:

1-ўрин: Жаҳонгир Ҳошимов (РИОЗМИ)
2-ўрин: Темур Насимов (Самарқанд)
3-ўринлар: Абдурашид Шарапов (Тошкент), Дилшод Йўлдошев (Андижон).

Манба: www.olympic.uz
Киритилди: 11:46, 09.11.2018. Ўқилди: 394 марта. Фикрлар: 1 та.

Бўлимга тегишли қизиқарли хабарлар

Биласизми, Златан Иброҳимович 47-ўлчамдаги оёқ кийим кияди.

Тўпурарлар жадвали

Футболчи Гол

Сўнгги хабарлар

Бошқа хабарлар →

Конференция

Шуҳрат Шокиржонов

Фақат футбол ҳақида


Шерзод Ражабов

Кучли Бешлик


Қаҳрамон Асланов

"Футбол плюс"


Ҳасанали Қодиров

Онлайн савол-жавоб


барча конференциялар »
© STADION.UZ
Гувоҳнома №0917. Берилган санаси: 02.12.2013. Муассис: «OSIYO KABEL» МЧЖ. Бош муҳаррир: Бўронов Олимхўжа Азимхўжа ўғли. Таҳририят манзили: 100057, Тошкент шаҳри, Уста Ширин 125. E-mail: stadionuz@mail.ru
Барча ҳуқуқлар ҳимояланган. Сайт материалларидан тўлиқ ёки қисман фойдаланилганда веб-сайт манзили кўрсатилиши шарт.
Блогдаги материаллар учун блог эгаси, хабарлар остидаги фикрлар учун фойдаланувчининг ўзи жавобгар.