Самарқанд шаҳрида ўтказилаётган халқаро “Челленжер” турнири якунига етди.
Киритилди: 17:27, 19.05.2019. Ўқилди: 2225 марта. Фикрлар
Республика олимпия захиралари мактаб-интернатида Ўзбекистон “Адолат” социал-демократик партияси ва Ўзбекистон белбоғли кураш федерацияси ҳамкорлигида белбоғли кураш бўйича “Адолат” кубоги мусобақасининг республика босқичи ўтказилди.
Киритилди: 14:32, 19.05.2019. Ўқилди: 1957 марта. Фикрлар
Профессионал боксда фаолия олиб бораётган бир нечта вакилларимиз кеча дунёнинг қатор мамлакатларида ўзларининг навбатдаги жангини ўтказишди.
Киритилди: 10:01, 19.05.2019. Ўқилди: 4686 марта. Фикрлар
Бугун Буюк Британиянинг Манчестер шаҳрида таэквондо бўйича жаҳон чемпионатининг сўнгги кун беллашувлари бўлиб ўтади.
Киритилди: 09:25, 19.05.2019. Ўқилди: 1325 марта. Фикрлар
Профессионал боксда ёрқин фаолият олиб бораётган боксчимиз Шоҳжаҳон Эргашев ўзининг кейинги жангини қачон ўтказиши аниқ бўлди.
Киритилди: 09:11, 19.05.2019. Ўқилди: 3826 марта. Фикрлар
Профессионал бокснинг енгил (-61,2 кг) вазн тоифасида рингга чиқаётган Элнур Абдураимов (5-0, 5 КО) 18 май куни ўзининг навбатдаги жангини ўтказди ва навбатдаги ғалабасини қўлга киритди.
Киритилди: 03:24, 19.05.2019. Ўқилди: 5316 марта. Фикрлар
2019 йил Ўзбекистонда “Қозоғистон йили” деб эълон қилиниши икки мамлакат ўртасидаги муносабатларни янада яқинлаштирди.
Киритилди: 00:55, 19.05.2019. Ўқилди: 2145 марта. Фикрлар
17 май куни Қашқадарё вилояти Қарши шаҳрида вилоятдаги олий таълим муассасалари муассасалари талабалари ўртасида югуриш марафони ўтказилди.
Киритилди: 00:53, 19.05.2019. Ўқилди: 2075 марта. Фикрлар
Бухоро шаҳридаги “Бухоро спорт мажмуаси”да енгил атлетика бўйича 2002-2003 йилларда туғилган ўғил ва қизлар ўртасида Республика чемпионати бўлиб ўтди.