Хабарингиз бор, айни кунларда Буюк Британиянинг Манчестер шаҳрида таэквондо бўйича навбатдаги жаҳон чемпионати бўлиб ўтмоқда.
Киритилди: 15:41, 16.05.2019. Ўқилди: 1955 марта. Фикрлар
Ўтган ҳафта Озарбайжон пойтахтида дзюдо бўйича Катта дубулға туркумига кирувчи катта мусобақа ўз якунига етди.
Киритилди: 12:24, 16.05.2019. Ўқилди: 2606 марта. Фикрлар
Самарқанд шаҳридаги “Динамо” теннис кортида Профессионал теннисчилар уюшмаси (АТР) мусобақалари тақвимидан жой олган халқаро “Челленжер” турнирига мезбонлик қилмоқда.
Киритилди: 10:17, 16.05.2019. Ўқилди: 1990 марта. Фикрлар
Бугунг Буюк Британиянинг Манчестер шаҳрида таэквондо бўйича жаҳон чемпионатининг иккичи кун беллашувлари бўлиб ўтади. Ушбу кун доирасида терма жамоамизнинг икки вакили медаллар учун кураш олиб боришади.
Киритилди: 09:35, 16.05.2019. Ўқилди: 1888 марта. Фикрлар
Ўзбекистон қиличбозлик федерацияси раҳбари сифатида ишлаб келган Рустам Шоабдураҳмонов МОҚнинг янги президенти этиб сайланди. Бу ҳақда ишончли манбалар манбалар хабар бермоқда.
Киритилди: 19:50, 15.05.2019. Ўқилди: 7245 марта. Фикрлар
Аввалроқ, 15 май куни Ўзбекистон Миллий Олимпия қўмитаси раҳбариятида жиддий ўзгаришлар бўлиши кутилаётгани ҳақида хабар берган эдик.
Киритилди: 19:48, 15.05.2019. Ўқилди: 9163 марта. Фикрлар
Бугун, 15 май куни Ўзбекистон Миллий Олимпия қўмитаси раҳбариятида жиддий ўзгаришлар бўлиши кутилмоқда.
Киритилди: 16:54, 15.05.2019. Ўқилди: 5562 марта. Фикрлар
Миллий Олимпия қўмитаси раҳбариятида ўзгаришлар бўлиши кутилмоқда. Бу ҳақда ишончли манбалар хабар бермоқда.
Киритилди: 16:32, 15.05.2019. Ўқилди: 6330 марта. Фикрлар
Буюк Британиянинг Манчестер шаҳрида таэквондо бўйича жаҳон чемпионатининг биринчи кун беллашувлари бўлиб ўтмоқда.
Киритилди: 14:59, 15.05.2019. Ўқилди: 4717 марта. Фикрлар
Профессионал бокснинг нуфузли йўналиши саналган WBC аперль ойи учун янги рейтингини эълон қилди.
Киритилди: 14:11, 15.05.2019. Ўқилди: 4653 марта. Фикрлар
Қирғизистоннинг Чўлпон-Ота шаҳрида енгил атлетиканинг марафон йўналиши бўйича халқаро мусобақа бўлиб ўтди.
Киритилди: 09:51, 15.05.2019. Ўқилди: 1812 марта. Фикрлар
Бугун Буюк Британиянинг Манчестер шаҳрида таэквондо бўйича жаҳон чемпионати баҳслари бошланади.
Киритилди: 09:12, 15.05.2019. Ўқилди: 1826 марта. Фикрлар
Озарбайжоннинг Боку шаҳрида парадзюдо бўйича Гран-при сериясига кирувчи мусобақа ўз якунига етди. Турнирнинг иккинчи кун дастурида оғир вазнли спортчилар баҳс олиб боришди.
Киритилди: 09:10, 15.05.2019. Ўқилди: 1593 марта. Фикрлар
Даниялик теннисчи Каролин Возняцки Римдаги мусобақанинг биринчи даврасида америкалик Даниэль Коллинзга қарши кортга чиқди.
Киритилди: 17:42, 14.05.2019. Ўқилди: 2528 марта. Фикрлар
Самарқанд шаҳридаги “Динамо” теннис кортларида халқаро теннисчилар уюшмаси тақвимидан ўрин олган "Челленжер" мусобақаси бошланди.
Киритилди: 17:36, 14.05.2019. Ўқилди: 1946 марта. Фикрлар
Хабарингиз бор, эртага Буюк Британиянинг Манчестер шаҳрида таэквондонинг WT йўналиши бўйича катталар ўртасидаги жаҳон чемпионати старт олади.
Киритилди: 16:48, 14.05.2019. Ўқилди: 1654 марта. Фикрлар
Рио Олимпиадаси иштирокчиси, ҳозирда профессионал боксда фаолият олиб бораётган боксчимиз Хуршид Тожибоев навбатдаги жангини қачон ўтказиши маълум бўлди.
Киритилди: 14:25, 14.05.2019. Ўқилди: 2814 марта. Фикрлар
Хабар берганимиздек, 15-19 май кунлари Буюк Британиянинг Манчестер шаҳрида таэквондо бўйича навбатдаги жаҳон чемпионати бўлиб ўтади.
Киритилди: 12:32, 14.05.2019. Ўқилди: 1757 марта. Фикрлар
Олимпиада чемпиони, бугунги кунда проф рингда фаолият олиб бораётган боксчимиз Шаҳобиддин Зоиров бир неча кундан сўнг рингга кўтарилади.
Киритилди: 12:31, 14.05.2019. Ўқилди: 1648 марта. Фикрлар
Маълумки, Ўзбекистон Миллий олимпия қўмитаси мамлакатимизда олимпия ҳаракатини ривожлантириш, Олимпизм ғояларини кенг тарғиб қилиш, жисмоний тарбия ва спортни оммавийлаштириш йўлида қатор мамлакатлар олимпия қўмиталари, шунингдек нуфузли Халқаро спорт федерациялари ва ташкилотлари билан мустаҳкам алоқалар ўрнатиб келмоқда.