Австралиянинг Мельбурн шаҳрида спорт гимнастикаси бўйича жаҳон кубоги босқичи бўлиб ўтмоқда.
Киритилди: 14:52, 23.02.2019. Ўқилди: 3105 марта. Фикрлар
WSB турнирининг IX мавсуми октябрь ойида старт олади. «Uzbek Tigers» жамоасининг янги мавсумда мусобақада иштирок этмаслиги ҳақидаги миш-мишлар расман рад этилди.
Киритилди: 15:02, 22.02.2019. Ўқилди: 3590 марта. Фикрлар
Ижтимоий тармоқларда африкалик аёлнинг футбол тўпи ёрдамида аёлларга хос бўлмаган моҳирлик ва эпчилликни намойиш этиши акс эттирилган видео кенг тарқалмоқда.
Киритилди: 11:44, 22.02.2019. Ўқилди: 8803 марта. Фикрлар
Бугун Германиянинг Дюссельдорф шаҳрида дзюдо бўйича “катта дубулға” туркумига кирувчи нуфузли турнир старт олади.
Киритилди: 10:32, 22.02.2019. Ўқилди: 2432 марта. Фикрлар
24 февраль тонгида профессионал боксчимиз Шаҳрам Ғиёсов фаолиятидаги еттинчи жангини ўтказади.
Киритилди: 10:10, 22.02.2019. Ўқилди: 14932 марта. Фикрлар
Шу кунларда Тошкент шаҳрида ўқ отиш спорти бўйича Ўзбекистон Очиқ кубоги бўлиб ўтмоқда. Мусобақада Республикамизнинг турли ҳудудларидан, шунингдек, Қирғизистондан ташриф буюрган мерганлар совринли ўринлар учун кураш олиб боришмоқда. Баҳсларда 130 нафардан ортиқ спортчи иштирок этмоқда.
Киритилди: 16:26, 21.02.2019. Ўқилди: 1785 марта. Фикрлар
Шу кунларда аёллар кураши бўйича Ўзбекистон терма жамоаси аъзолари пойтахтимиздаги «Динамо» спорт жамиятига қарашли залда ўқув-машғулот йиғинларини ўтказишмоқда.
Киритилди: 16:22, 21.02.2019. Ўқилди: 2512 марта. Фикрлар
Хабарингиз бор, 15 февраль куни (16 февраль тонгида) профессионал боксчимиз Шоҳжаҳон Эргашев АҚШда фаолиятидаги 16-жангни ўтказганди. Мазкур баҳсда ҳамюртимизга америкалик Майкл Фокс рақиблик қилган ва 10 раундлик жангда Шоҳжаҳон очколар ҳисобига ғалаба қозонганди.
Киритилди: 16:19, 21.02.2019. Ўқилди: 5643 марта. Фикрлар
Бугун, 21 февраль куни пойтахтимизда «Пахтакор» стадионининг қиличбозлик залида ёшлар ва ўсмирлар ўртасида Ўзбекистон чемпионати бошланади.
Киритилди: 16:16, 21.02.2019. Ўқилди: 1869 марта. Фикрлар
Эртага Германиянинг Дюссельдорф шаҳрида дзюдо бўйича “Катта Дубулға” туркумига кирувчи нуфузли турнир старт олади.
Киритилди: 15:32, 21.02.2019. Ўқилди: 2609 марта. Фикрлар
Ўзбекистон хоккей федерацияси раиси Бахтиёр Фозилов ҳамда раис ўринбосари Кирилл Матвеев кеча Москва шаҳрида Континентал хоккей лигаси раҳбари Дмитрий Чернишенко билан учрашув ўтказди.
Киритилди: 12:16, 20.02.2019. Ўқилди: 2878 марта. Фикрлар
Болгария пойтахти София шаҳрида бокс бўйича «Странджа» 70-халқаро турнир ниҳоясига етди.
Киритилди: 11:43, 20.02.2019. Ўқилди: 4109 марта. Фикрлар
Хабар бериб ўтганимиздек, 22-24 февраль кунлари Германиянинг Дюссельдорф шаҳрида дзюдо бўйича «Катта Дубулға» турнири бўлиб ўтади.
Киритилди: 09:42, 20.02.2019. Ўқилди: 2108 марта. Фикрлар
Болгария пойтахти София шаҳрида бокс бўйича «Странджа» халқаро турнири ўзининг энг қизғин палласига етиб келди. Бугун мусобақада финал баҳслари бўлиб ўтади. Ҳал қилувчи жангларга тўртта боксчимиз рингга кўтарилади.
Киритилди: 16:20, 19.02.2019. Ўқилди: 3259 марта. Фикрлар
Болгария пойтахти София шаҳрида бокс бўйича «Странджа» халқаро турнири ўзининг энг қизғин палласига етиб келди.
Киритилди: 12:00, 19.02.2019. Ўқилди: 4638 марта. Фикрлар
Мамлакатимизда йилқичилик ва от спортини оммалаштириш учун шарт-шароитлар ва инфратузилмани яратиш, мазкур спорт тури бўйича юртимизни халқаро спорт майдонларида муносиб равишда танитиш бўйича изчил чора-тадбирлар амалга оширилмоқда.